Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קורסה OPC בדרך לישראל והמחיר מעולה

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 4571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסיון קצר כ40 קילומטר לחים על הרינג עם קורסה OPC משופרת ומשודרגת:

סמי סליקס, כלוב, באקטים, קפיצים מוקשחים.

היא אומנם משמעותית יותר מהירה מקליאו קאפ האחרונה, בעיקר בשל הטורבו והיכולת לצאת מן הפנייה מהר מאוד, קצב העלייה בסל"ד מאוד מרשים, אבל וזה אבל גדול, הטורבו גורם לכך שלהאיץ אפשר רק כאשר ההגה ישר לחלוטין, בכל נסיון לדחוף את הרכב מאייפקס מתקבל תת היגוי שערורייתי, הקושי הנוסף ההגה שפשוט לא מספר מה קורה למטה, בעוד הקליאו נוסחת בך בטחון רב מה הולך לקרות בשניות הקריטיות האופל משאירה אותך בערפל ומצאתי את עצמי לא פעם מתקן את הפניית ההגה תוך כדי פנייה.

למרות זאת באותו יום המסלול היה לח ומעט רטוב בחלקים (פשוט סכנה לנהוג עם הרכב הזה כשרטוב) לאון זכה לעשות לא מעט הקפות ביבש והציג זמנים מדהימים באזור ה08:30 דקות, זמן מהיר מאוד ממכונית כל כך קטנה.

כשאצבור שעות נוספות על הקורסה אוכל לחוות דעה טובה יותר, לא לשכוח שמדובר בOPC שכויילה לרינג ואמורה להיות משמעותית טובה מסטנדרטית, כפלטפורמה להנאה לא הייתי פוסל את המתחרות מבית VAG אלא אם מדובר בקו ישר שם אין ספק שהקורסה תהיה מהירה יותר.

חגי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סולל הדרך

קרא את הודעתי 32.

ניפגש בעוד שנה , קשה להזיז את העדר אבל הוא יזוז.

והעיקר יותר דגמים יותר ספורטיביים ואז יייכנסו גם יבואנים אחרים לנישה ולנו יצא מזה רק טוב..

לא רק לשמלצר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הפולו GTI פחות מאובזרת מהקורסה OPC במחיר כזה וגם על הנייר יותר חלשה - מנוע T1.4 ו-150 כ"ס.

ובלי שום קשר, אני חושב שהקורסה נראית הרבה יותר ספורטיבית מהפולו.

רק תיקון קטן ברשותך. לפולו GTI 180 כ"ס והיא מאיצה ב.69 מ0 ל-100 ולקורסה לה 192 כ"ס מאיצה ב7.2 מ0 ל-100.

ובמה הקורסה תעלה באבזור על הפולו? לפולו מערכת הRCD 510 עם צ'אנג'ר, מסך מגע, כניסת כרטיס SD, שליטה מההגה, העברת הילוכים מההגה, בקרת שיוט, גג פנורמי, ובקרת אלקים אלקטרונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הפולו GTI פחות מאובזרת מהקורסה OPC במחיר כזה וגם על הנייר יותר חלשה - מנוע T1.4 ו-150 כ"ס.

ובלי שום קשר, אני חושב שהקורסה נראית הרבה יותר ספורטיבית מהפולו.

הפולו היא 180 כ"ס :wink:

אמנם *מעט* יותר חלשה מהקורסה אך זה הבדל זניח והביצועים למעשה טובים יותר בפולו להבנתי.

הפולו אף מגיעה עם LSD (מה שאין בקורסה על פי ההודעות פה בשרשור).

מבחינת אבזור פנים בקורסה קשה לדעת, בעיקר תלוי מה יגיע בגרסה שיביאו לארץ. הפולו מרגישה נחמד מבפנים - ההגה והמושבים מכניסים לאווירה והמסך מגע העצום באמצע הקונסולה גם עושה עבודה - אבל האמת שמעבר לכך זה בסה"כ מרגיש כמו פולו - לטוב ולרע.

אני באמת לא רואה איזה יתרון מדהים לכאן או לכאן. אם הייתי צריך לבחור הייתי בדילמה רצינית בגלל שיש לי צורך בלתי ניתן לערעור של 4/5 דלתות, ומצד שני בחיים אני לא רואה את עצמי קונה משהו ספורטיבי בלי קלאץ' לשחק איתו.

מזל שזה לא רלוונטי אלי בשום צורה בשלב זה :lol:

עריכה: חמש דקות אני בטלפון באמצע כתיבת הפוסט וכל העולם כבר הגיב מעליי...

Kreios - למיטב ידיעתי יש רק רמת אבזור אחת בפולו. אני מכיר אחת כזו מליסינג (!!) ויש בה את כל האבזור ש-spirit69 ציין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי, חשבתי שלפולו GTI ולאיביזה FR יש את אותן נתונים.

לגבי האיבזור, אתה בטוח שכל זה מגיע ב-150K?

בטוח כי יש לי כזאת בחנייה...

והבלבול שלך מובן כנראה שטעית בין הFR לבין הקופרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אנחנו מסכימים לגמרי, אני רק מחדד את העובדה שנתוני מכירות בישראל אינם משקפים העדפה מושכלת של הצרכן הפרטי, אלא נגזרת מאד עמומה שלו.

אני שמח ששמלצר דוחף את אופל בארץ, זה רכב סביר בהחלט לדעתי וטוב שיש עוד חלופה בשוק הסגור והריכוזי שלנו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלופה נוספת וראויה. רק חבל ששמלצר החליט לתמחר אותה כמו VW ולא כמו סיאט או סיטרואן, נגיד.

כיוון שלדעת רובכם הכל הולך אליו , הרי כמו כל יבואן המכירה לפרטיים צריכה לסבסד את המכירה לחברות הליסינג.

שמלצר לא פראייר:lol:

גם שטראוס וטרה הולכים אחרי תנובה אז למה ששמלצר לא יילך אחרי "המוביל במכוניות האיכות " VW

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקון קטן ברשותך. לפולו GTI 180 כ"ס והיא מאיצה ב.69 מ0 ל-100 ולקורסה לה 192 כ"ס מאיצה ב7.2 מ0 ל-100.

ובמה הקורסה תעלה באבזור על הפולו? לפולו מערכת הRCD 510 עם צ'אנג'ר, מסך מגע, כניסת כרטיס SD, שליטה מההגה, העברת הילוכים מההגה, בקרת שיוט, גג פנורמי, ובקרת אלקים אלקטרונית.

לפולו יש DSG 7 שלא מתנהג ומחזיק במרוץ הזמן...מניסיון!

לקורסה גיר ידני ובאקטים ועוד'.

כמובן ששוב על הנייר הפולו מהירה יותר אבל שוב פעם זה על הנייר!

ואל תשווה רכב שעוד לא נחת בארץ כי על פי מבחנים בגרמניה הבחירה בין השתיים הייתה הקורסה בסופו של יום.

תתחדש!

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלופה נוספת וראויה. רק חבל ששמלצר החליט לתמחר אותה כמו VW ולא כמו סיאט או סיטרואן, נגיד.

גרסת ציי הרכב עולה כמו כל ציי הרכב (מאזדה, יונדאי ושות'), והגרסה המאובזרת עולה כמו הגרסאות המאובזרות של... מאזדה יונדאי ושות'. יש אפילו גרסת טורבו שעולה, הפלא ופלא, כמו הגרסאות המקבילות של המתחרות מיפן ומקוריאה! בקיצור, אתה מתבלבל - היבואן הקודם תימחר אותה לא ריאלית. עכשיו היא מתומחרת בסדר גמור.

כמה מזה לקהל הפרטי וכמה לקבוצת שמלצר על גרורותיה?

לא צריך לנחש - אילן טל (מנכ"ל אופל) אמר לי בעצמו שמדובר על בערך 50%-50%. אחת הבעיות שלהם היא שיש חברות ליסינג שפשוט לא רוצות לקנות מהם מכוניות, כי זה כמו לקנות מכוניות מהמתחרים שלך. אלמלא זה היה המצב, הם כנראה היו מוכרים יותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההימור שלך נחמד, אבל אילן טל מוכר לי כבנאדם אמין למדי, ובהנחה שאתה לא מכיר אותו, אני מרשה לעצמי להאמין להצהרה שלו (שלא הייתה לו בעיה אם אפרסם אותה) לעומת ההנחה שלך...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה מפעילה שכירות/חכירה עבור יותר מ-65,000 כלי רכב, הפרושים אצל כ- 3,000 לקוחות, כולל מרבית התאגידים הבולטים בישראל , שבסיסם בישראל ובחו"ל, כדוגמת קוקה קולה, איי.בי.אם, אמדוקס, אינטל, PwC, אי,סי,איי, נסטלה, צה"ל, היולט פקארד, דלויט, אפלייד מטיריאלס, וכו'.

החברה היא רוכש כלי הרכב הגדול ביותר, השולטת על יותר מ-13% מהשוק, כלומר, 1 מ- 7 כלי הרכב החדשים בשוק שייך לשלמה השכרת רכב.

בוא נעשה סדר

רכב ליסינג מחליפים כל 3 שנים בד"כ ,רכב השכרה בערך כל שנתיים, לצורך הדיון נגיד גם כל 3 שנים.

זאת אומרת קבוצת שמלצר רוכשת כל שנה כ-21000-22000 כלי רכב.

אידיוט שמלצר הזה ,יכול היה להיות בראש הטבלה , והוא מכר רק 3500 אופלים. ממש בושה.

כאשר התחיל בפעילות היבוא הוא הודיע כי שאר היבואנים יכולים להיות רגועים , הוא ימשיך לקנות מהם.

וכפי שכבר כתבתי , רוכש בליסינג קובע איזה רכב הוא רוצה, ואם הוא בחר באופל אז גם אופל בליסינג נחשב למכירה לגיטימית ולא עמומה משהו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...