Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת שרשרת , ואני באמצע פגוע

שימו לב! השרשור הזה בן 4629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחר הצהריים טובים, היום בבוקר נתקלתי בתאונת שרשרת עם שתי נשים :shock: ... אחת מאחורה שהעיפה אותי בגלל אי שמירת מרחק והעיפה אותי קדימה לתוך הרכב מקדימה ..

היינו בתוך כיכר והרכב מאחורה לא חיכה לזכות קדימה או משהו שקרוב לזה , הרכב הקדמי נתן זכות קדימה להולכי רגל במעבר חצייה ואני עצרתי עצירה מלאה מאחוריו , ואחרי כ-5 שניות היא נכנסה בי

עכשיו אני נחבלתי בגב ובצוואר , התפנתי למיון , בדקו אותי ואמרו שיש לי נקע בצוואר , וחבלות בגב

יש צילומים רנטגן והכל

(אני חייל דרך אגב)

עכשיו מי אשם (ככל הנראה האישה לא?) והאם אני יכול לתבוע את הביטוח על זה שנפגעתי?

תודה מראש!

Upgrades coming soon 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה זהה לפני 15 שנה.

אני הייתי הראשון.

הבחור ברכב השני (טנדר של בזק) טען גם במשטרה שהרכב השלישי העיף אותו עליי (מה שהיה נכון, גם אני זומנתי להעיד והעדתי במשטרה שאכן כך היה).

אף אחד מהם לא רצה לשלם לי את הנזק, כל אחד הפיל על השני ובסוף זה הגיע למשפט שבו הם התחלקו חצי-חצי.

הרשמת ("שופטת") אמרה לטכנאי בזק שאילו הוא היה עוצר את רכבו במרחק חוקי מהרכב שלי, הוא לא היה מצליח לעוף קדימה מספיק כדי להיכנס בי.

זה כמובן בולשיט. הפרא אדם ברכב השלישי בא במהירות מטורפת ונכנס ברכב של בזק בלי ברקס. אם לא היה ביני לבינו את הרכב של בזק, הייתי עף לתוך הצומת הסואנת ולא הייתי פה לכתוב לך את הפוסט הזה.

הבעיה היא להוכיח שהועפת על הרכב הראשון ולא נכנסת בו בעצמך ("הוא בכלל לא לחץ על הבלם אז לא ראיתי שהוא עוצר ואז נכנסתי בו אחרי שנכנס ברכב הראשון" אמר השלישי על השני).

אם יש לך הוכחה כזו אתה מסודר.

דווח למשטרה ולסוכן הביטוח שלך ותתרכז בלהחלים.

הפוליסת חובה שלך תעלה משמעותית בשנה הבאה, לא משנה מי יוצא אשם.

תרגיש טוב בכל מקרה.

(הטכנאי בזק מהסיפור שלי המשיך ממקום התאונה באמבולנס עם קיבוע לגב ולצוואר)

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני רגע החברת ביטוח של הרכב הראשון התקשר אליי ואמרו לי שאני אשם בזה שהאחרונה נכנסה בי ....

והיא אומרת שאני אשם , אבל אחרי 5 דקות של חפירה בטלפון להסביר לה את הסיפור האמיתי היא התיחלה לדבר אחרת

מחר היא אמורה ליצור איתי קשר שוב

מה אתם מציעים לי לעשות? 

Upgrades coming soon 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תענה להם יותר על אף שאלה שאינה נוגעת לחובת מסירת פרטים!

הם מנסים להפיל עליך את כל התיק ובכלל אינך יודע מי מולך בטלפון! לא בטוח שמי שמזדהה כעובד חב' ביטוח הוא אכן כזה!

תאמר שהנחית ע"י חברת הביטוח שלך לא למסור מידע ותפנה אותם אליהם!

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אחר הצהריים טובים, היום בבוקר נתקלתי בתאונת שרשרת עם שתי נשים :shock: ... אחת מאחורה שהעיפה אותי בגלל אי שמירת מרחק והעיפה אותי קדימה לתוך הרכב מקדימה ..

היינו בתוך כיכר והרכב מאחורה לא חיכה לזכות קדימה או משהו שקרוב לזה , הרכב הקדמי נתן זכות קדימה להולכי רגל במעבר חצייה ואני עצרתי עצירה מלאה מאחוריו , ואחרי כ-5 שניות היא נכנסה בי

עכשיו אני נחבלתי בגב ובצוואר , התפנתי למיון , בדקו אותי ואמרו שיש לי נקע בצוואר , וחבלות בגב

יש צילומים רנטגן והכל

(אני חייל דרך אגב)

עכשיו מי אשם (ככל הנראה האישה לא?) והאם אני יכול לתבוע את הביטוח על זה שנפגעתי?

תודה מראש!

ערב טוב, באופן עיקרוני הרכב שפגע בך מאחור אשם וצריך לשאת בתוצאות הנזק שלך ושל הרכב שאתה פגעת בו כתוצאה מהפגיעה. (תאונת שרשרת ) צור איתי קשר ואנסה לעזור לך יותר. אל תנדב שום פרטים כרגע לצד הפוגע רק החלף פרטים מלאים עם שני המעורבים במקרה זה, צור קשר.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו, החוק בעניין מאד ברור.

כל נהג שנפגע פיזית-תובע את הפוליסה שלו בלי כל קשר לאשמה

(הולך רגל או אדם לא מבוטח תובע את קרנית)

שילוב של תביעה ברקע + היותו נהג חדש = נזק בינוני-כבד לכיס.

תעשה לך סימולציה (פעם נהג חדש עם תאונה אחת ברקע ופעם אותו נהג חדש בלי) במחשבון הזה ותראה לבד:

http://ozar.mof.gov.il/hon/2001/insurance/car.asp

(אגב תראה גם מה עושה שלילה קטנה למחיר-ותשתכנע להזהר משוטרים :-D )

נתקו

עריכה: קבל ביטול על כל האמור לעיל.

שיחקתי עם המחשבון ואתה כנראה צודק.

תאונה אחת לא משנה כלום

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...