Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פורד טרנזיט 84 ומטה (הוקפץ שרשור מלפני 6 שנים)

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 4843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל מי שראה את הסרט "המסחרית" - אז אני רוצה להכין משהו כזה, צבע שחור, ג'אנטים מניקל, אגזוז בצד הרכב, ובפנים לרפד את הכל מחדש+ מיטה ועוד...

Straight Arrow...אה?

שיהיה בהצלחה.

רק תזכור שאנחנו בשנות ה2000 ובחורות כבר לא מתלהבות מביץ' בויז שיש להם מסחרית גדולה עם מיטת מים ומזמין אותם לחשיש :wink:

סרט גדול - מומלץ לכל מי שאי פעם חשב להחזיק מסחרית.

Oh Chevy-Van...

5558_picture.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב, נו, אם אתם מתעקשים... :D אז לי יש דווקא וואנדורה ערוכה, שמטרתה העיקרית אצלי היא טיולי שטח (4X4). הייתי "מת" לסדר אותה יפה, עם הריפודים היפים ומיטה טובה, בעיה היחידה שאחרי כל טיול שטח היא חוזרת יותר ויותר מכוסחת מבחוץ ומבפנים :?:cry: , כי אני ממש "מתעלל" בה, מעמיס אותה על סף היכולת שלה... ככה שאם אסדר אותה, זה ייהרס תוך זמן קצר שוב... :? יש לי רק 2 מזרונים מעפנים, הזרוקים מאחורה, שגם בהם לא השתמשתי ל"מטרה הנכונה" באטו הזה... :wink: מה לעשות, והשלמתי עם המצב, שהאטו הזה הוא "הטנק", וככה גם נראה :wink:

אבל, אחד מהחלומות שלי, זה לקחת טרנזיט דאבל-ג'אנט (אבל רק משנות ה-70, לא 80+), ולהפוך אותה ל"Custom Van" כמו שהבחור מתאר, מי יודע, אולי יום אחד... (רק שאין כבר בארץ כאלה, לדעתי, אפילו זרוקים :cry::cry: )...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שראה את הסרט "המסחרית" - אז אני רוצה להכין משהו כזה, צבע שחור, ג'אנטים מניקל, אגזוז בצד הרכב, ובפנים לרפד את הכל מחדש+ מיטה ועוד...

Straight Arrow...אה?

שיהיה בהצלחה.

רק תזכור שאנחנו בשנות ה2000 ובחורות כבר לא מתלהבות מביץ' בויז שיש להם מסחרית גדולה עם מיטת מים ומזמין אותם לחשיש :wink:

סרט גדול - מומלץ לכל מי שאי פעם חשב להחזיק מסחרית.

Oh Chevy-Van...

תלוי באיזה חלק של חולון אתה נמצא :lol::lol::lol:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את זה: (ציתות מכתבה)

"לאחר חיפוש נתפסו ברכב נמצאו ע"י שוטרי הסיור 10 מנות הירואין בחזייתה של אחת מנערות הליווי"

וואללה, מעניין, מי השוטר שעשה חיפוש? :twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

...ובמקומות אחרים!:lol: אבל נחמד לראות השרשור מלפני כמה שנים- עם ה"דמויות" שכבר לא כותבות בפורום חלקן, או שינו את השמות בפורום, או הגשימו את החלומות שלהם ( :wink: )! לפעמים זה טוב, שמעלים כזה שרשור!8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

פייי, כמה שנים לשרשור הזה!:shock:8):twisted: הוא בעצמו כבר "אספנות" יכול להיות! בנצי- מה עם איזו וואנדורה "שם"?:wink::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוואנדורה עוד תגיע, בינתיים מספיק לי הסברבן .

רן, אני אכן מגשים חלומות אחרים, כאלה שאפילו לא חלמתי עליהם :wink:

ומבחינתי חלום שהתגשם זה לגור קרוב לפירוקיה (ומי שלא היה בפירוקיה סטייל PICK YOUR PART כמו לא היה בפירוקיה מעולם)

30299_1389494929661_1000733012_31103989_8370053_n.jpg

30299_1390606757456_1000733012_31106207_2415784_n.jpg

30299_1390606677454_1000733012_31106206_2520906_n.jpg

30299_1389494809658_1000733012_31103986_4241857_n.jpg

כל מי שמגיע לטיול באיזור קליפורניה, אני מזמין אותו ליום כייף, בוקר בפירוקיה, ארוחת צהריים על חשבוני, טיול למוזיאון הרכב. לא להתבייש !

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30299_1390606677454_1000733012_31106206_2520906_n.jpg

כל מי שמגיע לטיול באיזור קליפורניה, אני מזמין אותו ליום כייף, בוקר בפירוקיה, ארוחת צהריים על חשבוני, טיול למוזיאון הרכב. לא להתבייש !

עזוב יום כיף, יש לך אפשרות להוריד מהאוטו הזה מה שבא לך במחיר סביר? :-)

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקחתי ממנה 2 מושבי עור במצב מצויין, אבל את התמונה לקחתי לפני איזה 4 חודשים.

זה עובד ככה :

מושב לרכב (בד או עור אותו מחיר) : 55 דולר. מושב חשמלי 65 דולר.

רדיאטור: 80 דולר וכשרתה מביא הת הישן אתה מקבל 10 דולר חזרה.

לקחתי ג'אנט עם צמיג לאינפיניטי ב25 דולר.

פנס בלימה לסובארו לגאסי עלה לי 10 דולר, פנס אחורי 12 דולר.

רמקולים של אינפיניטי (המערכות) קדמיים 6 דולר לזוג.

הרכיון הוא שאתה בא עם ארגז כלים, משלם 2 דולר להכנס לחלק המרכזי ומטייל בין הרכבים, בנוסף אתה יכול להשכיר מנוף למנוע ב5 דולר , עגלה ענקית עוד איזה 5 דולר, תטייל, תפרק מה שבא לך, הכל מסודר על עמודי מתכת אז לא צריך להרים מכוניות, והרכבים מסודרים לפי איזורים, יש איזור של מכוניות זרות, שם אתה מוצא : מרצדס,יגואר,MG, פיאט, פולקסווגן, ב.מ.וו ואת היפניות.

יש איזור של פורד : מוסטנגים V8 יש בשפע וכל המכוניות ששייכות לקונצרן פורד מהצד האמריקאי כמו לינקולן ומרקורי.

קרייזלר ודודג' באזור אחד, GM אותו סיפור, בנוסף יש איזור של SUV וVANS.

עכשיו זה לא נגמר פה, יש בתוך המקום עוד מגרש מגודר שהכניסה אליו עולה 2 דולר נוספים, שם יש את כל המיוחדים:

מכוניות בנות 5 ומטה + רכבי אספנות מיוחדים + אופנועים, שם ראיתי מיצובישי איבו, קורבט, קאמרו דור ראשון ועוד כמה מתוקים.

ברמת העקרון אפשר למצוא שם כמעט כל חלק, תמיד יש הפתעות.

המגרש בבעלות העירייה וצמוד אליו מגרש גריטה, כל הקונספט הוא למכור חלקים שימושיים לאנשים לפני שגורטים את הרכבים.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה הזאת של הSVX על עמודים והחוסר יכולת שלי לעשות לגבי זה משהו לא עושה לי טוב.

איזה בזבוז, כל החיישנים שלה, המחשבי מנוע \ ABS \ גיר, כל כך הרבה דברים שאפשר להכניס למזוודה בלי שזה יתפוס מקום או משקל רציני :-(.

לא רחוק היום שאני אהיה בעלים של אחת כזאת, וביום שיתקלקל לי איזה רכיב כזה, במקום לקפוץ לפירוקייה הזאת ולשלם כמה עשרות דולרים אני אאלץ להיפרד מ 1500 שקל והשבתה של חודש.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...