Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת לוחיות זיהוי אחרי טסט

שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

עשיתי היום טסט במכון רישוי,

בסיום טסט קבלתי מדבקה וחותמת בצד הכחול של רשיון רכב. עדכ אן הכל בסדר...

אבל נאמר לי שאני צריך להחליף לוחיות זיהוי, סרבתי לעשות זאת במקום, ולכן שמו לי חותמת נוספת

בצד שני של רישיון רכב, בחותמת נאמר שהרכב נספס בטסט עקב לוחיות זיהוי וכי הנני מתחייב להחליף לוחיות זיהוי תוך יומיים.

1. אני מבולבל, לא מבין כיצד ניתן לדעת האם החלפתי לוחיות זיוהי או לא כפי שנדרשתי?

2. האם פורמלית עברתי את הטסט ברגע שנתנו לי את המדבקה ושמו חותמת? ועניין עם הלוחיות לא פוסל את הטסט...

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם אני זוכר אתה נותן את שלך ומקבל אחרות לא? זה ללא עלות.

או שמדובר בעלות של כמה עשרות שקלים. לא ביררתי לעומק. אני זוכר שהתקשרתי לגבי לוחית אמריקאית קטנה.

הם אמרו לי שאפשר להחליף רק אם הלוחית שיש לי הרוסה ולא הזכירו שום עניין כספי, הם אמרו "ראש בראש"

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר 6 שנים מסתובב עם לוחיות חדשות.

לפני הטסט שם אותם,אחרי הטסט מחזיר את הישנות ומאפסן את החדשות בארון עד שנה הבאה.

אני לא פרה חולבת ולא אתן יד לתעשייה הזאת שכל פעם בטסט מוציאים לחלוב מבן אדם 60 שקל על לוחית כי "היא לא מחזירה ברק"

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים,

יש לדרך לראות במחשב או להתקשר למשרד הרישוי ולבדוק אם הטסט מוזן במחשב?

לא החלפתי לוחיות זיהוי, כיוון שהמקום לא נראה לי רציני, זו הפעם הראשונה שאני עושה טסט, והבחור שם הציעה לי להחליף

לוחיות ב- 350 שקל, אחרי שסרבתי הוריד את המחיר ל- 110, בכל מקרה מבחינה עקרונית לא רציתי לעשות אצלם.

מעצבן מאוד שיש ניגוד אינטרסים כזה - המקום גם עושה לך טסט וגם מתקן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סוף לתחמנות, הלוחית נראית רע? מקולפת ? מעוכה?

110 זה כבר מחיר הגיוני לזוג. 350 זה פשוט הונאה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיימת חותמת כשירות לתנועה של מכון הרישוי, אז יש לך טסט ואתה יכול לנסוע.

החלפת לוחית תהיה על אחריותך.

בהוראת משרד התחבורה, בכדי למנוע מחלוקת בין בעל הרכב והבוחן בכל הנוגע לתקינות לוחית הרישוי,

מאפשרים לעבור טסט ללא החלפת לוחית, אלא, ע"י החתמה של רשיון הרכב שמשמעותה

כי ידוע לבעל הרכב שרכבו נפסל בגין לוחית רישוי לא תקינה והתחייבות שלו להחליפה תוך יומיים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=303550

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעה לי להחליף

לוחיות ב- 350 שקל, אחרי שסרבתי הוריד את המחיר ל- 110, בכל מקרה מבחינה עקרונית לא רציתי לעשות אצלם.

מעצבן מאוד שיש ניגוד אינטרסים כזה - המקום גם עושה לך טסט וגם מתקן...

350 ש"ח?!

הוא גם מחליף לך טמבון "על הדרך"?

:roll:

אולי תפרסם את המקום שבו ביקרת על מנת להעביר את הרכב טסט.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ ליקויים שוליים כמו החלפת נורות או פסי הדבקה מחזירי אור, אפשר לתקן במכון הטסטים תמורת תשלום נוסף.

רבים טוענים שמכונים מכשילים על הדברים האלה כדי למכור מנורה של 5 שקלים ב-20 שקל.

מנורות אתה יכול להחליף לבד או אצל כל חשמלאי רכב ולחזור לטסט חוזר.

הבעיה היא שבמקרים רבים מכון טסטים מייצר גם לוחיות רישוי ולכן למראית עין יש תחושה שמכשילים על לוחית רישוי, כי אין ברירה ותהיה חייב להחליף במכון.

כדי לתת לנהג אפשרות לתקן הליקוי במקום אחר ללא קשר לטסט, "נולדה" ההתניה הזאת. אתה עובר טסט, מקבל חותמת ברישיון שיש ליקוי בלוחית הרישוי ושאתה מתחייב לתקן תוך 48 שעות.

אם במהלך 48 השעות תתפס לביקורת כלשהי ויתגלה הליקוי - אתה בחזקת זכאי.

אבל אחרי 48 שעות, החותמת הזאת בגב הרישיון היא אות קריאה לבודק הרכב (שוטר/בוחן) - בא תבדוק את הלוחית רישוי ביתר קפדנות ותראה אם אין ליקוי. (ליקוי שאולי בביקורת שגרתית, שוטר/בוחן לא היו מתעמקים בו במיוחד).

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...