Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופן החלפת נוזל בלמים בצ'מפיון - האם תקין?

yosefus
שימו לב! השרשור הזה בן 3980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב בני דודינו אוהבים לעבוד קשה ולא מפחדים מזה, אנחנו לא, אנחנו מעגלים פינות :)

תודה על העלאת המודעות, החלפתי נוזל בלמים לפני שלושה חודשים ולצערי לא ראיתי מה עשו, אחרת הייתי דורש החלפה מלאה במקרה שלא בוצעה.

מעכשיו אדע שיש עוד נקודה לשים אליה לב.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החלפה כזאת היא פשוט בלוף, לו ידעת זאת בזמן יכולת לדרוש את כספך או שההחלפה

תבוצע נכון כפי שאמר דניאל עיי ניקוז כל צנרת הבלמים וריענון של כל הנוזל במערכת .

רון, תודה על התגובה ועל העדכון החשוב

לפי נתון זה ניתן להגיד שיש כאן סכנה בטיחותית מהותית באלמנט הבטיחותי הכי חשוב ברכב - בלמים

וזה בטיפול של מוסך מורשה מרכזי של היבואן - לכאורה אין יותר מסודר ממנו על פי התקנות

אנסה לבדוק מה אומרות תקנות התעבורה / משרד התחבורה בנושא זה ואעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - בדקתי מול מומחה רכב במשרד התחבורה האחראי על תקינה ומוסכים והוא אישר את דבריו של רון (מוסך רון) שההחלפה שמבוצעת רק ע"י שאיבה במזרק ללא החלפת כל הנוזל בצינורות היא אכן בלוף גדול ותקלה בטיחותית.

לדבריו, נדרשת מכונה מיוחדת בסגנון מכשיר דיאליזה המחליף את הנוזלים, או לחילופין לפמפמם החוצה מכל צינור את כל השמן המשומש.

השיטה אכן דורשת עבודה ויקרה יותר ממוסך מורשה צ'מפיון בו בוצעה החלפה בשאיבת מזרק בלבד.

על בטיחות אני לא מתפשר , על כן הבוקר הכנסתי את הסיאט שלי אחר כבוד לטיפול במוסך רון שיחליף את השמן כמו שצריך.

אם מישהו היה צריך חיזוק לגבי המקצוענות היסודיות והאיכות של רון אוחנה שעוברת בכמה רמות את המוסכים ה"מורשים" של צ'מפיון - הוא קיבל אותו ובגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהמוסך שלי עושה ,מילוי המיכל עד הסוף ,ופתיחה של כל פיטמת ניקוז בסדר מהרחוק לקרוב ואחר כך לעשות ניקוז אוויר.

יש לדאוג תמיד שיהיה במיכל נוזל אחרת יכנס אוויר.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - בדקתי מול מומחה רכב במשרד התחבורה האחראי על תקינה ומוסכים והוא אישר את דבריו של רון (מוסך רון) שההחלפה שמבוצעת רק ע"י שאיבה במזרק ללא החלפת כל הנוזל בצינורות היא אכן בלוף גדול ותקלה בטיחותית.

לדבריו, נדרשת מכונה מיוחדת בסגנון מכשיר דיאליזה המחליף את הנוזלים, או לחילופין לפמפמם החוצה מכל צינור את כל השמן המשומש.

השיטה אכן דורשת עבודה ויקרה יותר ממוסך מורשה צ'מפיון בו בוצעה החלפה בשאיבת מזרק בלבד.

על בטיחות אני לא מתפשר , על כן הבוקר הכנסתי את הסיאט שלי אחר כבוד לטיפול במוסך רון שיחליף את השמן כמו שצריך.

אם מישהו היה צריך חיזוק לגבי המקצוענות היסודיות והאיכות של רון אוחנה שעוברת בכמה רמות את המוסכים ה"מורשים" של צ'מפיון - הוא קיבל אותו ובגדול.

חבל! כבר שלמת כסף על החלפת נוזל בלמים במוסך המורשה והיית צריך לדרוש מהמוסך השלמת העבודה בצורה מקצועית ללא תוספת תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל! כבר שלמת כסף על החלפת נוזל בלמים במוסך המורשה והיית צריך לדרוש מהמוסך השלמת העבודה בצורה מקצועית ללא תוספת תשלום.

ומי מבטיח לך שהעבודה תתבצע לפי ספרות האחזקה גם לאחר שתדרוש השלמת העבודה בצורה מקצועית ? איך לקוח שאין לא שמץ של מושג איפה נמצא מיכל השמן או הפיטמות יכול להאמין שהעבודה בוצעה כנדרש ?

בצ'מפיון לא מאפשרים גישה של הלקוח לרכב בזמן טיפול או אפילו הצצה לתוך המוסך.

משום מה גם הפועלים הפשוטים במוסך עומדים על המשמר (האם ייתכן שיש להם מה להסתיר מפני הלקוחות ?).

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי-

גם אני חשבתי על הדרך הזאת, אבל איך אתה תידע שהנוזל הישן התרוקן והחדש במקומו?

האם יש שינוי בצבע או משהו כזה?

אחרת אתה לא תוכל לדעת כמה מהנוזל הישן הוצאת.

מרק-

יש לי קרוב משפחה שעובד בצ'מפיון, כמה פעמים שעברתי אצלו לומר שלום כשהזמנתי אטמים מצ'מפיון בעל הרכב היה ליד הרכב שלו כשהוא עבד עליו.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי מבטיח לך שהעבודה תתבצע לפי ספרות האחזקה גם לאחר שתדרוש השלמת העבודה בצורה מקצועית ? איך לקוח שאין לא שמץ של מושג איפה נמצא מיכל השמן או הפיטמות יכול להאמין שהעבודה בוצעה כנדרש ?

בצ'מפיון לא מאפשרים גישה של הלקוח לרכב בזמן טיפול או אפילו הצצה לתוך המוסך.

משום מה גם הפועלים הפשוטים במוסך עומדים על המשמר (האם ייתכן שיש להם מה להסתיר מפני הלקוחות ?).

כמו שהוא שם לב שלא עשו עבודה טובה בתחילה הוא ישים לב עכשיו. שנית, לא חבל על הכסף ששולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק-

יש לי קרוב משפחה שעובד בצ'מפיון, כמה פעמים שעברתי אצלו לומר שלום כשהזמנתי אטמים מצ'מפיון בעל הרכב היה ליד הרכב שלו כשהוא עבד עליו.

בפעם האחרונה שהרכב שלי טופל בצ'מפיון בני-ברק זה היה לפני כ-4 שנים כאשר הרכב היה עדיין במסגרת האחריות. אתה טוען שהמדיניות השתנתה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אני לא מכניס את הרכב שלי לטיפולים בצ'מפיון, אני נכנס לשם רק כדיי לקנות חלפים כמו פילטרים(לדעתי הם הכי זולים) ואטמים.

כשאני צריך לטפל ברכב אני עושה זאת לבד, בדברים שאני לא יכול אני פונה לרון(אני כבר חודשיים רוצה להיכנס אליו ולא מוצא זמן האמת).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם וכאשר תרכוש רכב חדש כנראה לא תהייה לך ברירה אלא להכנס לצ'מפיון בתקופת האחריות למרות שהחוק החדש/יישן לא מחייב זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך שכיף להיכנס אליו! מיקצועיות , יחס ,שירות! אין על רון!

פעם הבאה שלי במרכז אני יחליף נוזל בלמים גם .

אגב לחבר'ה שהחליפו..יש הבדל ביכולת העצירה של האוטו? בדקתי היסטוריית טיפולים ולעולם לא הוחלף באוטו נוזל בלמים .. האוטו a-3 2002 עם 156,000 קילומטר.

:twisted:Audi a-3 1.8T 1.7 BAR:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...