Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם שכן בנוגע לרעש ,מבקש את עזרכתם.

שימו לב! השרשור הזה בן 4825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רכב ואני נוהג להחנות אותו בתוך הגינה שלי , יש לי שער מסודר חניה מקורה ומקום מוכן ומסודר לכך .

לפעמים כשאני חוזר בשעות הלילה סביבות 1-2 מבילוי אני נוהג לפתוח את השער (פעולה שלא כרוכה ברעש) ולהכניס את הרכב פנימה כמובן ללא אורות/מוזיקה ושאר הדברים שמפריעים .

בציור שתראו לפניכם יש תרשים של החניה בכחול זה חלון של השכן , באדום יש את החלון של אחי ,ואת השער .

השכן פונה אלי בצורה מכוערת ,בצעקות תוך כדי קללות כדי שלא אעשה זאת שוב . ניסיתי לדבר, לפתור את הבעיה בדרכי נועם ולצערי זה לא ממש הועיל.

אינני רוצה להחנות את הרכב בחוץ אני חונה את הרכב בגינה תוך כדי שמירה על המקסימום שקט ,לרכב אין אגזוז או כל דבר שגורם לרעש חריג ואני לא מפעיל אזעקה בחניה . אני בכל זאת רוצה לכבד למרות שזה לא מגיע לו.

השכן ישן ליד החלון כך שגם אם חתול עובר הוא שומע .

הצעתי לו כמה פתרונות בהם השלישי הוא הכי רלוונטי מבחינתי .

1. הצעתי לו שאני יחנה בחוץ בתמורה לכך שכל נזק ,גניבה ,מכה ,שריטה הוא ישלם .

2. הצעתי לו שישן בחדר פנימי בבית כך שלא ישמע שום רעש שמגיע מהאיזור

3. הצעתי לו שנרים חומה מה שמצוין בסגול בתרשים כך שכל אחד ישאר בפניה שלו ,מבחינתי גם להשקיע ולהרים קיר אקוסטי אם הדבר יעזור לו להירדם בלילה . כמובן שעל חשבוני ואיני מתכוון לדרוש על כך שקל אחד .

באחד הימים הוא הזמין משטרה ואלה הלכו מבלי לפתור את הבעיה, הצגתי לשוטרים את דעותי בדבר, הם שמעו את רעש הרכב וקבעו כי הרעש רגיל , אחד השוטרים אמר לו :"ואם מישהו ב2 בלילה יעבור ליד הבית שלך עם רכב בפול ווליום של מוזיקה ,אתה לא רואה את הרכב רק שומע מה תעשה?" הם גיחכו ואמרו לי עוזב אותו אין מה לעשות .

האם בידי קיימת האפשרות לבנות חומה כזאת וחסום לו את החלון ללא אישורו ?

הוא אדם מבוגר ודי אידיוט - אין עם מי לדבר פשוט אין .

אני מרגיש שלפעמים הוא יושב ליד החלון ופשוט מחכה רק להדליק את האש.

האם אני יכול להשתמש בזכות לפרטיות בלהגיד שהוא צופה בי כל היום כשאני בגינה הפרטית שלי כתשתית לבנות חומה כזאת באופן חוקי ?

תודה לעוזרים והמשך לילה טוב

l2.GIF

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שתבזבז את הכסף שלך על איש ממורמר.

עזוב,נראה לי שאתה עושה את המקסימום כדי לכבד ולא להרעיש.

וחץ מזה יש פתרונות יותר זולים מחומה-חלון אקוסטי.

אבל לא הייתי משלם על זה.

שישלם הוא.

פיג'ו 205 - האהבה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף כאן הוא לא הבעיה מבחינתי לא לראות/לשמוע את הקול שלו גם בעד 2000-3000 ש"ח זאת השקעה כדאית ואין לי בעיה לעשות זאת בשמחה .

הוא פשוט צר עין ומשוגע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נשמע שעשית את המקסימום שאתה יכול כדי למזער את הרעש ולא להפריע לו.

אם הוא משתגע עליך ומקלל ומאיים אל תתבייש גם לצלם אותו ולהגיד לו שאתה תפנה עם זה למשטרה.

בנוסף אני מציע לך גם להתקין איזשהי מצלמת אבטחה שתצלם את הרכב, עם שכן משוגע כזה אין לדעת מה הוא יכול לעשות,

יום אחד הוא יקום עם חפפה וישרוט לך את כל האוטו. אם דבר כזה יקרה, לפחות תוכל להכניס לו את כל הצינור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קילומטראז' שלם עם שכנים משוגעים.. משום מה בכל דירה שגרתי בה היה אחד או אחת כזו.

אני לא חושב שאתה צריך עכשיו ללכת ולהתאים את הבית/החניה כך שתתאים לצרכים שלו.

אם באו שוטרים, הקשיבו וראו שאתה לא מפריע לסביבה וכי הרעש שהרכב שלך מייצר הוא בגדר הנורמה - אין שום דבר שבאפשרותך לעשות ואתה גם לא אמור לעשות כלום.

הכלבים נובחים והשיירה עוברת. תן לו לנבוח ואל תתייחס, יום אחד הוא יתייאש..

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטרים עשו מזה בכלל בדיחה , הם אומרים שהרכב שלי בכלל לא מרעיש והם לא יודעים על מה הוא בדיוק מדבר .

פשוט זה נמאס שהוא מתחיל לצעוק בשעות הלילה כמו מפגר ,גם חצי שעה אחרי שהאוטו מכובה ואני כבר במיטה הוא לא מפסיק לנבוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ראשונה יש לו רכב ?

אני הייתי אומר לו כו* אימ* שלך למה מה קרה ? [עם הרמת יד בצורה סיבובית].

תקשיב הגינה היא שטח פרטי שלך ,עם דגש על שלך .

אין לו שום הצדקה חוקית לבוא ולדרוש מה שהוא רוצה ועוד לאחר שהמשטרה אמרה לך שהרעש בגבולות הסביר.

לגבי השאלה הראשונה שלי אם יש לו רכב במידה והתגלה סימן חדש על הרכב אז הגיע הזמן לפנות אליו בדרך שתכאיב לו הכי הרבה לבחירתך [בית משפט\ תגמול עין תחת עין לרכב שלו ועוד ועוד ].

השכנים שלי ידעו שאיתי אין מה לדבר אני כיבדתי אותם אבל כשהם עברו את הגבול הם קיבלו על הראש.

אין לי כח לפרט אבל במקרה שלי היתה התערבות של מערכת תופים מקצועית בסיפור.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנות חומה שלא בתוך הבית עצמו דורשת אישור מהרשות המקומית לפי חוקי התכנון והבניה.

השכן יכול להזמין פקחי עיריה ואתה עלול לקבל קנסות ו/או צו הריסה.

אין לך הרבה מה לעשות, כאשר אתה בא מאוחר תכנס הכי בשקט והכי מהר שאתה יכול, אם הוא יצעק יותר מדי תזמין אתה משטרה ותגיד לשוטרים שהוא צועק ב 1:00 בלילה ומפריע את מנוחת השכנים.

יתכן וביקור כזה של שוטרים אצלו ירגיע אותו קצת והוא יחשוב פעמיים לפני שיתחיל לצרוח ברחוב בשעות הלילה הקטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש אפשרות לקנות לו זוג אטמי אוזניים ב 2 ש"ח או כדור נגד נדודי שינה:

_products_classic_superfit.jpgiStock_000006858779XSmall.jpg

2. כמו שכבר נאמר: פעם הבא איך שהוא מתחיל לצעוק, תתקשר 100 ודווח על הפרעת מנוחה (לפי חוק הרעש לא סביר מסוג

"צעקות" בשעות 23:00-07:00 ו-14:00-16:00) , תוך ציון כתובתו. כאשר ברוב המקרים שוטר יתן רק אזהרה.

3. לפנות לרשות מקומית - יחידה לאיכות הסביבה בטלפון או בכתב.

4.להגיש תביעה נגד השכן המרעיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך איזה אקסטרה מנה מהכדורים האלה? משהו שירדים אותו לאיזה שנה שנתיים? :)

אטמי אוזניים הייתי בשמחה מרתך לו לאוזן ככה שום דבר לא יפריע לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...