Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה/החלפה. מכשיר סלולרי נוקיה 5800.

מה רע בשביט?
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז קיבלתי אותו מאורנג' תמורת חיוב זיכוי. אבל מכיוון שאני באריזה לכיוון ארה"ב אז התנתקתי מאורנג' והם חייבו אותי עליו מחיר מלא.

אז המכשיר סתם אצלי בלי שימוש וחבל לי עליו.

המכשיר במצב דנדש. בלי שריטות ושיט. היה בשימוש אוווולי שבוע.

כמובן עם אחריות של אורנג'/יורוקום לעוד 8 חודשים. העברת בעלות תלויה בקונה. אם הוא רוצה או לא. לי אין בעיה עם זה. המכשיר יכול להיכנס לתיקון גם בלי נוכחות שלי.

הקיט מלא כמובן בקופסא מקורית. צבע אדום.

מכשיר סבבה לאללה מבחינת פיצ'רים. GPS מובנה, WIFI, מסך מגע מלא וכל מיני שטויות כאלה נחמדות.

מוכן למכור אותו ב650 ש"ח או להחליף בכל דבר אחר שווה ערך (לא משקפי שמש/דברים לרכב בבקשה)

כמו: מחשב נייד IBM T43/X40-1. מצלמה דיגיטלית. בקיצור, תציעו, אין מה להפסיד. מקסימום אסרב בנימוס.

בה"פ או 054-5921232 - שביט.

החתולה לקנ"מ כמובן. עדיין אין אבטיחים בשוק.

IMG_0051[1].jpg

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ וגמיש במחיר בגבולות הטעם הטוב.

מכשיר במצב דנדש בקופסה עם אחריות. אין כאלה במחירים האלה.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...