Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש כל המועדונים, שבת, 20 לנובמבר - בראש העין

ezuf
שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואוו, הרכב של "אביר על גלגלים" מדהים במיוחד האינטריור וההגה המיוחד. :)

הצטערתי לראות שהיו שם רכבי פשע כאלה ואחרים (הונדה סיביק עם דלתות עולות, מגאן קופה ושאר מצועצעות )

אני מבין שהלנצ'יות חולקות את המקום הראשון בתחרות הטמבון המוזנח? :D

אני מעריך שה106 עם המכסה מנוע קרבון זכתה , אבל לא ברור בדיוק למה. רק מתוך התמונות הללו היו רכבים הרבה יותר יפים ומיוחדים...

סחתיין על היוזמה, התכוונתי לתת קפיצה לקראת הצהריים להעיף מבט אבל לצערי אני כבר יומיים במיטה עם חום גבוה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת שהיה מפגש תענוג.

מה שבאמת ריגש אותי זה בדרך שבאתי אני נוסע עם הגולף שלי בכביש המהיר, וכרגיל אני כמו ציפור מוזרה בין כול הליסינגים, ואז אני פונה ימינה לכיוון החנייה ואני לא הערכתי שאני כול כך קרוב ואז פתאום ברגע אחד נעצרתי בפקק, פקק מושלם!

אני רואה את הגולף שלי עומדת בין כול כך הרבה רכבים מושקעים, ואין רעש של מערכות, ישר כיבתי את שלי וכול התקדמות של מטר כול הרכבים שואגים, והצורות, והצבעים,והקולות! מדהים, מרגש, מצמרר!!

היה מדהים אין לי מילים, באמת התאכזבתי לראות פיאט אונו, לאנד קרוזר חונות במתחם, והאמת שגם השירה של הגולפים, כולם נראו אותו דבר כמעט, אבל היה יפה ונחמד ואחרי זה גם עשיתי סיבוב לכפר קאסם.

רק דבר אחד לא הבנתי, בדרך הביתה, אני מודה שראיתי בחור עם סיאט צהובה ורציתי לראות אותו נוסע (מעל 100) אז הגעתי אליו והוא התלהב מהרעיון ועשה מה שציפיתי, אבל אחרי שתי דקות הגיע אליו רנו בצבע בורדו עם מדבקות למיניהם שנסע לידי ואז כשהנתיב שלי (הימני) היה מעט עמוס והשמאלי פנוי הוא הגביר מהירות והבחור שיש לידו הוציא יד בצורה מזלזלת, אני לא מבין מה יצא להם מהרגע הנוכחי, אבל אם גרמתי להם הנאה ושיחה של "קרעתי גולף משופרת" שיהיה בכיף, אגב היא לא משופרת רק החלפתי לה טמבונים.

שבוע טוב, מצפה לעוד מפגשים בסגנון.

אני חייב להסכים איתך ב700% בפסקה הראשונה,ישר עלה לי חיוך על הפנים כשראיתי את הפקק:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע נחמד מאוד.

הדבר הכי כייפי היה להתקל בשיירת בימרים, ואז "להתקע בפקק" שאכן רק העלה חיוך על הפנים.

הצלילים, המראות, היה ממש מגניב.

כל הכבוד למארגנים, ומילה טובה על רוב רובו של הקהל ובעלי המכוניות, שהתנהגו למופת.

היו פה ושם כמה חולירות שהתפרעו מחוץ למתחם, אבל נגד זה קצת קשה להלחם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה במפגש סיאט איביזה טורבו דיזל שחורה , בחיים לא ראיתי אוטו שמאיץ כל כך מהר ממאה קמש והוא משאיר שובל עשן שחור מאחורה כמו קטר לפני 200 שנה במערב הפרועה פשוט טס ! אין מצב שזה איביזה של 150 כוח סוס פשוט לא הגיוני הצורה אחת מעליי

זאתי?

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs928.snc4/74122_1346393878591_1793621127_647898_2249601_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם:oops: . אחרי שאתה משקיע ומשקיע ברכב להביא אותו למצב כמה שיותר חדש זה ממש כיף לשמוע את זה. תמיד יש את אלה (כמו חלק מהחברים שלי) שחושבים שאני משקיע בגרוטאה ושבכסף הזה עדיף והייתי נוסע באיזה פונטו שנת 2007 אז זה נורא כיף ליראות פתאום מישהו שהולך ומבקש שיצלמו אותו עם הרכב או משהו בסגנון. אני אישית יותר מתחבר לקטע של לקחת רכב יותר ישן ולשפץ אותו מאשר לקנות משהו חדש מהחברה.

כן ירבו מפגשים כאלה ונקווה שגם יום אחד נוכל להגיע אליהם בלי לפחד שיעצרו אותנו על איזה תוספת כזאת או אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם פקקים כאלה, מי צריך את כביש 1! :lol:

חבל שאין פקקים כאלה בדרך לעבודה... להעביר את הזמן בכיף עם חיוך :-D

צילמתי סרטון קצר של הSTI לוחצת... תהנו :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=-Hm_7Ka1p9o דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנה, אני רוצה לראות פונטו 2007 נוסעת כמו האוטו שלך. לא, זה לא יקרה, פשוט כי הוא מיוחד ופונטו ממש לא.

אני הגעתי לשם עם כמה חברים (אחרי שבטעות כמעט הגענו לאריאל אבל בלי קשר).

כשנתקענו בפקק זה היה מאחורי אחת מהסיוויק הכי מכוערות שיצא לי לראות, ליד שירוקו יפה, 306 מעניינת ועוד כמה רכבים ממש מעניינים במצבים שונים.

היה באמת אחד הפקקים הכי מצחיקים שהייתי בהם כי כולם ניסו להראות שהמנוע שלהם עושה יותר רעש מאשר כל הרכבים האחרים שם.

למזלי לא חניתי בפנים אלא השארתי את האוטו בחוץ אז מבחינתי הפקק היה של 5 דקות וזהו

:)

באמת היה קצת מוגזם כל הערסים שהיו שם, אבל הם אלו שעשו לי את היום.

כל הנסיונות הכושלים לעשות דריפטים, הפוזה השגויה מהיסוד (זה לא וויירון, זה עדיין סיוויק) והיציאות מהמקום שפשוט יביישו כל רכב עם מנוע 2000 היו די מצחיקים, למרות שהיו כאלו (במיוחד החבר'ה מהשומרון) שממש סיכנו חיים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה אפשרי הייתי שמח שהייתה עומדת שם ניידת לפקח על הדושבאגס האלה.

מפרפרים ועושים יעני דריפטים עם הנעות קדמיות של לנסר ליד ילדים והורים שסך הכל באו להנות ובסוף יוצאים עם רושם שכולנו חבורת ערסים עבריניים, אבל ניחא עדיין היה כיף הכל.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהיה מפגש תענוג.

מה שבאמת ריגש אותי זה בדרך שבאתי אני נוסע עם הגולף שלי בכביש המהיר, וכרגיל אני כמו ציפור מוזרה בין כול הליסינגים, ואז אני פונה ימינה לכיוון החנייה ואני לא הערכתי שאני כול כך קרוב ואז פתאום ברגע אחד נעצרתי בפקק, פקק מושלם!

אני רואה את הגולף שלי עומדת בין כול כך הרבה רכבים מושקעים, ואין רעש של מערכות, ישר כיבתי את שלי וכול התקדמות של מטר כול הרכבים שואגים, והצורות, והצבעים,והקולות! מדהים, מרגש, מצמרר!!

היה מדהים אין לי מילים, באמת התאכזבתי לראות פיאט אונו, לאנד קרוזר חונות במתחם, והאמת שגם השירה של הגולפים, כולם נראו אותו דבר כמעט, אבל היה יפה ונחמד ואחרי זה גם עשיתי סיבוב לכפר קאסם.

רק דבר אחד לא הבנתי, בדרך הביתה, אני מודה שראיתי בחור עם סיאט צהובה ורציתי לראות אותו נוסע (מעל 100) אז הגעתי אליו והוא התלהב מהרעיון ועשה מה שציפיתי, אבל אחרי שתי דקות הגיע אליו רנו בצבע בורדו עם מדבקות למיניהם שנסע לידי ואז כשהנתיב שלי (הימני) היה מעט עמוס והשמאלי פנוי הוא הגביר מהירות והבחור שיש לידו הוציא יד בצורה מזלזלת, אני לא מבין מה יצא להם מהרגע הנוכחי, אבל אם גרמתי להם הנאה ושיחה של "קרעתי גולף משופרת" שיהיה בכיף, אגב היא לא משופרת רק החלפתי לה טמבונים.

שבוע טוב, מצפה לעוד מפגשים בסגנון.

הסיאט היא סיאט לאון טורבו, המגאן היא מגאן קופה 2.0

שמעתי על הסיפור הזה , בדיוק כמו שאתה מתאר אותו.

Pug 306 Gti6 2.0 16V

התענוג שבסיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האירוע הזה ממש מזכיר אירועים מחו"ל ,

אחרי תקופת יובש ארוכה מאוד מאוד, סוף סוף מישהו מרים את הכפפה ועושה אירוע כמו שצריך

המון מכוניות יפות

אירגון למופת (וכל מי שחושב שלא, שינסה לעשות משהו באותו קנה מידה )

תחרות יופי

לצערי, לא הצלחתי להגיע , ועכשיו שאני רואה את התמונות אני ממש מתבאס שפיספסתי

מועדון ASPORT מפתיע כל פעם מחדש , וכל הכבוד לו על כך - יישר כוח !

נ.ב

הדבר היחיד שהיה חסר , זה כוסיות בביקיני ועקבים :lol: אבל בואו לא נגזים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע מעולה! ללא צל של ספק אחד המושקעים והיפים שהיו בארץ, נכון המקום לא היה מושלם, אבל אתם צריכים לזכור שזהו היה מתחם פרטי וזה מה שנתן שליטה על הסדר של האנשים/רכבים.

ופיליפ, אתה שוכח ברשימת מועדונים את מועדן קוראדו ישראל.. :lol:

Flash Red VW Corrado 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהאירוע הזה גרם לי לרצות להמשיך ולהשקיע בגולף שלי למרות המצב הכלכלי (חייל 17 יום משחרור) ובאמת צריך לארגן מפגש כזה כול חצי שנה אפילו!

אני מוכן לתרום מזמני אם צריך!

כול הכבוד!

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...