Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש כל המועדונים, שבת, 20 לנובמבר - בראש העין

ezuf
שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתה במפגש סיאט איביזה טורבו דיזל שחורה , בחיים לא ראיתי אוטו שמאיץ כל כך מהר ממאה קמש והוא משאיר שובל עשן שחור מאחורה כמו קטר לפני 200 שנה במערב הפרועה פשוט טס ! אין מצב שזה איביזה של 150 כוח סוס פשוט לא הגיוני הצורה אחת מעליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על איביזה טורבו דיזל fr ויש לה בסטנדרט 160 כוח סוס אם אני לא טועה ויכול להיות שמה שראית היה כחול ולא שחור?

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כיף לאללה.

מזל שהגעתי בזמן והספקתי לחנות עם כל ה-VAGיות וגם לעמוד בפקק (בכניסה) אטרקטיבי עם ג'ולייטה חדשה ויפהפייה מאחוריי.

חבל באמת שהרבה עזבו אחרי שעה וחצי ולא היה מספיק מקום לכל המכוניות העניינות, לדעתי פעם הבאה המפגש צריך לחזור לאיקאה כמו המפגשים המוצלחים של לפני שנה ושנתיים וגם צריך לחשוב על אטרקציות מעניינות שישאירו את רוב הנוכחים יותר משעה/שעה וחצי.

נ.ב: פעם שלישית שאני רואה את הרפליקה של Knight Rider, ואני מתענג עליה כל פעם מחדש. מדהימה 8)

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שחבר שלי תפס במצלמה את הרגעים שעברתי את הדוקרנים המקוללים האלה, בסירטון לא ממש שומעים אבל הם שיפשפו לי קצת את הריצפה של האוטו:lol::evil: .

http://www.youtube.com/watch?v=lom26pYfopw&feature=player_embedded דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

148547_169867656376796_100000606885764_421653_1866335_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר כולם ראו, שמעו, וצחקו.

אל תיקח את זה קשה :-).

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנה, אני פשוט נהנה בכל פעם מחדש להתבונן בתמונות של הרכב שלך. ההשקעה שלך בו היא פשוט תענוג לעיניים!

ככה שדרוג קוסמטי צריך להראות! קבל :mm_yeah::mm_yeah:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנה, אני פשוט נהנה בכל פעם מחדש להתבונן בתמונות של הרכב שלך. ההשקעה שלך בו היא פשוט תענוג לעיניים!

ככה שדרוג קוסמטי צריך להראות! קבל :mm_yeah::mm_yeah:

בהחלט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש נראה שהיה אחלה מפגש, לצערי לא יצא לי להגיע, מקווה להגיע פעם הבאה בע"ה.

יש תמונות של הרכב המושקע המצנח?

ד"א, מי קובע איפה המפגש מתקיים?

ולמי שמכיר או גר באיזור חיפה יש את חניית מרכז הקונגרסים שנראה לי דווקא תתאים "לארח" מפגש בסדר גודל

כזה,לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהיא הייתה שחורה , ואני לא רוצה להגיד על כמה נסעתי אבל פשוט המהירות שהיא עקפה אותי זה היה לא נורמלי

אבל מה השובל של העשן השחור הזה , דיי מצחיק ... זה כאילו משאית קטנה על סטרואידים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה במפגש סיאט איביזה טורבו דיזל שחורה , בחיים לא ראיתי אוטו שמאיץ כל כך מהר ממאה קמש והוא משאיר שובל עשן שחור מאחורה כמו קטר לפני 200 שנה במערב הפרועה פשוט טס ! אין מצב שזה איביזה של 150 כוח סוס פשוט לא הגיוני הצורה אחת מעליי

זה נקרא מומנטמונית

הרגשה ממכרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מסכים איתך.

העיצוב של הקוראדו נראה עכשיוי בן זמננו. סקסיות שמשתבחת עם הזמן, ולא נראית מיושנת גם אחרי 20 שנה.

גם ה-E30 קבריו השחורה נראית מרשעת. :mm_yeah:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...