Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אשם בתאונה במקרה הבא?

שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי מקום חניה פנוי, הסתכלתי במארות שאף אחד לא בא מהנתיב שאליו אני עושה רוורס, אני מסובב את ההגה להכנס בזווית ומסתכל במראה על המדרכה במראה הימנית על מנת לא לפגוע בה, פתאום אני מרגיש מאחורי בום בתחלה אני בשוק אמרתי מה זה אבל אני קילומטר מהאוטו שחונה מאחורי(במראה הימנית לא ראו את הרכב שעשה פרסה לתוך החניה) פתאום אני מסתכל במראה של הנהג לראות מה הבעיה ומשום מקום אני רואה שאני נכנסתי ברכב שעשה פרסה מהנתיב הנגדי לתוך החניה שאני מנסה להכנס! לא צפר, לא ניסה להזהיר, לא כלום! פשוט ממשיך להסתכל עלי כמו אידיוט, התחלתי לצעוק מה אתה עושה מאיפה באת לי ולמה אתה עושה פרסה באמצע הכביש ועוד לתוך החניה? מרוב עצבים הלכתי, אך אני חושב ללכת לקחת מספר רכב שלו ולתקן את כל השפשופים

מי אשם במקרה הזה? היה מותר לו לעשות ככה פרסה? יכול להיות שאני טועה

81714201.jpg

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה אשם.

הוא כבר עמד עם הרכב שלו לפי התיאור שלך, ואתה במקום להסתכל בכל המראות הסתכלת רק במראה הימנית ולא יכלת לראות אותו. הוא לא אשם שלא ראית אותו כשאתה עושה רוורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "חושב לקחת את המספר"? לא לקחת? זה קרה ממש עכשיו? הוא עדיין שם?

לדעתי הוא אשם כי למרות שאתה עשית רוורס ולכן זו אמורה להיות אחריותך, הוא עדיין עשה מעשה פסול וביצע פנית פרסה באמצע הכביש, לתוך חניה בצד השני?! והוא לא שם לב / התעלם מהעובדה שאתה כבר נמצא שם (האם הפעלת איתות בכניסה לחניה?) ומבצע כניסה לחניה?

אני לא מומחה אבל לדעתי זו פעולה שמעבירה את האשמה אליו. בכל מקרה תן לחברת הביטוח לשבור את הראש...

נ.ב.

האם מדובר בערס שניסה בכוח לגנוב לך את החניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצחק הוא לא עמד שם כבר עם הרכב, כי אני הסתכלתי בכל המראות לפני שבצעתי רוורס, רק אחרי שהתחלתי להכנס זווית הסתכלתי רק על המרא הימנית כדי לא לפגוע במדרכה והייתי עם איתות

אני יכול לקחת מספר כי ראיתי אני מכיר את הרכב ויודע איפה הוא מחנה תמיד

מדובר בזקן בן 70+

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברי הנהג השני

אדוני השופט

אני ממתין להיכנס לחניה שנהגה מאותת לצאת ממקום חניה, לכן עמדתי כמטר אחרי מקום החניה.

מדובר במקום חניה די ארוך כך שאין בעיה להחנות בו גם בנסיעה קדימה ,שכמובן עדיפה מבחינה בטיחותית, כבוד השופט.

כמה שניות אחרי כן רכב נוסף מגיע ונעמד כמטר לפני מקום החניה.

יצא הרכב החונה ואני כבר בתנועה , בו זמנית עם הרכב היוצא מהחניה , לתוך החניה, ולפתע הרכב מקדימה נותן רוורס כמו משוגע ונכנס בי בחוזקה.

בלי להסתכל במראה בלי לאותת , כלום.

השופט

שמעתי את גירסאות שני הנהגים.

אני מחליט כי כל נהג ישא בהוצאותיו.

היום 21.10.2010

ישה

מדובר בשני ערסים אולי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהשרשור לא מתאים לטכני...

לפי הגרסה שלך אתה צודק. לפי מה שההיגיון אומר לי - כנראה נסעת רוורס על 50 קמ"ש :)

זקנים אולי לא משהו על הכביש אבל יש גבול...

ישה...העלת חיוך פה בסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אשמה תורמת של שני הצדדים. אם הנזק הוא מינורי,הייתי ממשיך בעיסוקים שלי ולא מכניס את הראש לבתי משפט,עורכי דין ומישהו שיכול להיות סבא שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצחק הוא לא עמד שם כבר עם הרכב, כי אני הסתכלתי בכל המראות לפני שבצעתי רוורס, רק אחרי שהתחלתי להכנס זווית הסתכלתי רק על המרא הימנית כדי לא לפגוע במדרכה והייתי עם איתות

אני יכול לקחת מספר כי ראיתי אני מכיר את הרכב ויודע איפה הוא מחנה תמיד

מדובר בזקן בן 70+

יש מצב שיש כאן אשם תורם בעסק הזה, אבל עיקר האשמה עליך, כי לפי מה שהבנתי, אם היית דואג להסתכל בכל המראות זה לא היה קורה.

דבר כזה כמו שקרה לך עלול לקרות לכל אחד וזה באמת מרגיז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שיש כאן אשם תורם בעסק הזה, אבל עיקר האשמה עליך, כי לפי מה שהבנתי, אם היית דואג להסתכל בכל המראות זה לא היה קורה.

דבר כזה כמו שקרה לך עלול לקרות לכל אחד וזה באמת מרגיז...

האמת שלא תמיד... קורה לי לפעמים שאני מנסה להכנס לאנשהו ברוורס או משהו, אין בסביבה שום רכב עד כמה רחוק שהעין שלי יכולה לראות (והיא רואה יופי למרחק), בזמן הקצרצר הזה שלוקח לי להעביר את העין ממראה אחת לשניה אני קולט שיש רכב מאחורי, כמובן שעם המהירות שבה הוא נוסע אני יכול להבין איך זה שהוא פתאום הופיע O_ם

יכול להיות שהישיש החביב שהחליט להכנס לחניה קלט שכמעט לקחו לו אותה ולכן החליט לנקוט בגישה שנקרא לה "ספידי גונזלס" :evil:

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור המידע הנוסף שהתוווסף. הנהג השני בן 70+. התוספת בכחול.

מדובר בזקן בן 70+

דברי הנהג השני

אדוני השופט

אני ממתין להיכנס לחניה שנהגה מאותת לצאת ממקום חניה, לכן עמדתי כמטר אחרי מקום החניה.

מדובר במקום חניה די ארוך כך שאין בעיה להחנות בו גם בנסיעה קדימה ,שכמובן עדיפה מבחינה בטיחותית, כבוד השופט.

כמה שניות אחרי כן רכב נוסף מגיע ונעמד כמטר לפני מקום החניה.

רכב של נהג שני עם מוזיקה בווליום גבוה. מקושטת בניאון .ממש פסיכודלי כבוד השופט. נכד שלי אומר זה מכונית משופרת

יצא הרכב החונה ואני כבר בתנועה , בו זמנית עם הרכב היוצא מהחניה , לתוך החניה, ולפתע הרכב מקדימה נותן רוורס כמו משוגע ונכנס בי בחוזקה.

בלי להסתכל במראה בלי לאותת , כלום.

אין חינוך היום לדור הצעיר

השופט

שמעתי את גירסאות שני הנהגים.

אני מחליט כי כל נהג ישא בהוצאותיו. בוטלה.

אני מקבל את גירסת הסבא ומעדיף אותה על גרסת הנהג הצעיר.

לא סביר כי נהג בגיל 70+ יבצע פרסה כפי שתואר על ידי הנהג הצעיר

הנהג הצעיר ישלם את נזקיו של הסבא +הוצאות משפט בסך 450 ש"ח

היום 21.10.2010

ישה

מדובר בשני ערסים אולי. לא יודע מה אתם אומרים??

סופסוף נסעו אלה מLOW גיר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...