Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להתמודד עם שכן בעייתי\קנאי?

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק רציתי להגיד שכולם כאן חיים בסרט. הדברים כאן רחוקים מהוצאת דיבה, לשון הרע, הטרדה ושאר דברים בומבסטיים.

השכן יטען "אמת דיברתי" ויציג תמונות של פעולה שנראית כהתעסקות במכלולי רכב ברכבים שלא שייכים למושיקו. גם אין כאן שום עניין ציבורי. בתוצאת מבחן הסבירות התביעה תדחה והתובע ישלם הוצאות.

לא מתאים לשכן שחצר מגודרת בביתו הפכה לתחנה מרכזית עם רציף פרטי. אני בטוח שהוא הגיעה למסקנה זאת לא ישר אלא אחרי שיירה ארוכה של רכבים שעברו שם. אפשר להבין אותו. לא צריך להיתמם כאן.

צריך לחפש פתרון בדרכי נועם כי בכוח זה לא יוביל לשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השכן הזה, דפוק או לא, יכול לגרום הרבה נזק אם יפנה לאי אילו גורמי אכיפה, ותמצא את עצמך במצב שאתה צריך להוכיח שאין לך אחות.

אבן שזרק טיפש לבאר, גם עשרה חכמים לא יצליחו להוציא.

הייתי ממליץ על פתרון של דרכי פיוס.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אמרתי ואני תמיד אומר מי שיכול להרשות לעצמו לגור בבית פרטי שיעשה את זה בלי לחשוב פעמיים, אתם לא יודעים כמה זה תענוג לגור כשאין לך שכן מלמעלה או מלמטה או בכל חור אפשרי.

ולעניין של השכן אם הייתה לך תדמית מסוימת וכמה חברים טובים אתה לוקח את אותו שכן לצד ומסביר לו יפה מאוד, שאם עוד פעם הוא מתעסק איתך שלא יגיד שאתה לא הזהרת אותו, ותאמין לי שהוא יותר לא יתעסק או ינסה לחפש אותך מנסיון.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטרדה או לא, לשון הרע או לא, מה שחשוב פה זה האפקט הפסיכולוגי.

ככל הנראה, השכן לא מנסה להשיג דבר מסויים, הוא פשוט משועמם או אידיוט.

במקרים כאלה, המפתח לפתרון הסכסוך הוא להקדים תרופה למכה, ובעוצמה כפולה.

נראה שהמצב הולך לכיוון של תלונה במשטרה מצד השכן (בזבוז זמן, אבל לטיפוסים האלה יש נטיה להצליח

בהשגת תשומת לב). לכן אני מציע לערב עו"ד, ובמידת הצורך גם את המשטרה, כאשר פותח השרשור הוא

הראשון שפונה לכל אלה, ולא האחרון. כל עוד הוא יפעל מעמדת מגננה, יכול להיות שהצדק יהיה לצדו ובכלל

לא יגיעו לפתחו של בית משפט, אבל את העצבים שלו והזמן שהוא יבזבז על הסיפור הזה איש לא יחזיר לו.

לכן אני אומר - מכתב מנוסח היטב מעו"ד; תלונה במשטרה, על הטרדה, על לשון הרע, או על זה שהשכן

מגדל מריחואנה בחצר; ביקורת של המשרד לאיכות הסביבה; תלונה למוקד העירוני; פרסום בלוח יד2 עם

המספר של השכן לגבי דירת 4 חדרים בת"א ב-2000 ש"ח לחודש; הלשנה למס הכנסה; קקי על מפתן

הכניסה לדירה שלו וכו' וכו' - כל האמצעים כשרים.

הרעיון פה הוא להפוך את חייו של השכן לגיהנום קטן, בכל האמצעים שידרשו לכך. הדבר היחידי שאפשר

לעשות באופן רשמי זה את הקטע של העו"ד. כל השאר - אנונימי, שיקלוט את המסר בדרך הקשה.

כמובן שתמיד יש את האופציה של שבירת עצמות, אבל אני לא מעודד דברים כאלה ולכן לא מציע אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה מה הבעיה. השכן הוציא עלון? תוציא אתה עלון! וכתוב בו כך:

השכן XXX הוציא עלון בתפוצת כל הדירות ובו נכתבו הטענות הבאות:

1. נטען כי סיכומים מול הוועד איפשרו לי לבצע תיקונים לרכבי שלי והותקן עבורי שקע חשמל.

2. נטען כי הבטחתי שלא אבצע עבודות מוסך ובמיוחד לא עבור אנשים שונים.

3. נטען כי בימים האחרונים ביצעתי עבודות מכונאות ל-2 רכבים והשתמשתי בחשמל הבניין למטרות אלה.

4. נטען כי השכנים התלוננו בפניי על לכלוך, רעש ותנועות.

5. נטען כי הוחלט שינותק שקע החשמל שבלובי וכי נאסר עלי להשתמש בחשמל הבניין.

6. נטען כי אני מפעיל מוסך בחנייה.

אני מצהיר בזאת כי כל הטענות הללו אינן נכונות.

לא סוכם מול הוועד דבר בנוגע לעבודות תיקונים ולא הותקן עבורי שקע חשמל (השקע היה שם עוד לפני שהגעתי לבניין). לא ביצעתי עבודות מכונאות (למעט הלחמת חוט חשמלי קטן שארכה כחמש דקות). לא התלוננו בפניי על מפגעים כאלו ואחרים ולא הוחלט ע"י הוועד כי ינותק שקע החשמל שבלובי. בוודאי ובוודאי שאינני מפעיל מוסך בחנייה - טענה זו שקרית וגובלת בלשון הרע.

באם למי מהשכנים יש טענות ספציפיות כלפיי, אשמח לשמוע זאת מהם ישירות, פנים מול פנים.

בתודה, משה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והרי תגובתי:

יש לי שכן (בלי שמות, לא חשוב מי זה), מוכר מאוד בשכונה.

למה הוא מוכר? כי הכלב שלו נובח, כל הזמן, 24 שעות ביממה.

אני עצמי מתפלא עד היום, איך הכלב הזה לא מצטרד.

אני עצמי מתפ]לא עד היום, האם הכלב הזה מתאמן לקראת התקבלותו למקהלה לכלבים.

בכל פעם שהבן כלב עובר עם אחד מבני המשפחה, הוא נובח על כל מי שעובר מולו.

פעם אחת הוא עבר לידי ונבח עליי, הרמתי את שתי ידיי ועשיתי לו: האו האו.

מרוב שהכלב נבהל, הוא זינק לאחור, ונכנס לדשא שהממטרות בו פעלו.

באורך פלא הוא התחליל לנבוח על הממטרות.

למה אני בכלל מספר את זה?

כי היום, הכלב הזה לא שווה איזכור, הוא אוויר מבחינתי, ומיצידי? (נא לא לכעוס ולרגוז עליי בבקשה בבקשה) שיעבור לעולם הבא ע"י מכבש, ולא יעניין אותי.

השתמשת בחשמל של הבניין? מה אכפת לך בכלל מה השכן אומר? שיגיד, אין בעייה.

החשמל הוא משותף, ונכון, לא תוכל לעשות בו תמיד (הכוונה באופן קבוע) ככל העולה על רוחך, ובמיוחד לא לצרכים הפרטיים שלך אבל, פה במקרה הספציפי הזה, השכן שלך, הוא כמו השכן שלי, כלום לא מעניין אותו, הוא יגיש אלף תלונות, רק כדי לעצבן אותך, רק כדי להתסיס לך את הלב. השכן שלי אותו הדבר, עד שמישהו (חס וחלילה וחס לא אני) לא ירעיל לו את הכלב, הוא לא ישלח אותו לטיפול ואילוף.

+

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לוקח את אותו שכן לצד ומסביר לו יפה מאוד, שאם עוד פעם הוא מתעסק איתך שלא יגיד שאתה לא הזהרת אותו, ותאמין לי שהוא יותר לא יתעסק או ינסה לחפש אותך מנסיון.

אני ראיתי מקרה דומה בבת ים לפני 10 שנים. כמה חברה לחצו כנראה יותר מדי איזה מישקפופר רוסי תמים למראה. המישהו הזה כנראה נלחץ, הוציא סכין והכניס לבחור הכי קרוב ישר ללב. הייתה הלוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע להעלים את השכן.

ולעניין של השכן אם הייתה לך תדמית מסוימת וכמה חברים טובים אתה לוקח את אותו שכן לצד ומסביר לו יפה מאוד, שאם עוד פעם הוא מתעסק איתך שלא יגיד שאתה לא הזהרת אותו, ותאמין לי שהוא יותר לא יתעסק או ינסה לחפש אותך מנסיון.

תגידו, זה באמת עובד עבורכם בחיים האמיתיים?

:shock:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמתמודד עם שכן שעשה לי נזקים גדולים הרבה יותר , לדוגמא שריטות שהבן שלו עשה לי ברכב וכדומה.

אצלי בהתחלה באתי בטוב ודיברתי איתו זה לא עזר אז הלכתי למשטרה חשבתי זה ירתיע קצת אותו וזה המשיך , ברגע שראיתי את היחס שאני מקבל במשטרה וראיתי שזה לא מזיז לאותו בנאדם והוא ממשיך בשלו , הראתי לו שאני יכול להיות מפגר יותר גדול ממנו וקצת כוח בתוספת של כמה איומים וזה כנראה הרגיע אותו , כיום הוא יודע שהוא הולך על חבל דק והטעות הכי קטנה שלו תגרום לו לנזקים .

רק לראות את הפרצוף שניהיה לבן והרעד בגוף של אותו ילד גיבור (בן 18 לא בדיוק ילד) פותח את הדלת כשיש לו בית ריק ביום שבת כשמולו עומדים אני ועוד שני חברים , שיחת הבהרה שחידדה לאותו בחור שפעם הבאה שהוא יעשה טעות הכי קטנה הוא יסתבך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, בוא נלך עם העצות שלכם. שאדון משה יגש לשכן וידבר איתו יפה. אני מבטיח ב100 אחוז שזה לא יעזור כי אני מכיר את סוג האנשים האלה כמו השכן שלו. זה אנשים בלי חיים שמציקים ומטרידים ואם תדבר אליהם יפה הם רק יתנשאו ויחריפו את התופעה. זה כמו מישהו שמציק לך בלימודים ויורד אליך לפני כולם אבל ברגע שאתה מגיב פעם אחת להצקות שלו באגרסיביות הוא נהיה החבר הכי טוב שלך ושומר ממך מרחק. והמשטרה היום לא מפחידה אף אחד ובטח שלא תעשה כלום במקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע להעלים את השכן.

האמת שבהיעדר מוחלט של התייחסות מצד רשויות החוק למקרים כאלו - כך זה עובד.

בסוף מנצח מי שיש לו (או לחברים שלו) BMW שחורה הכי גדולה.

לפני שנכנסים לזה כדאי לוודא שאתם יכולים לדאוג ל-BMW גודלה יותר.

ואני לא צוחק.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, לא נראה שהשכן הזה נוקט באלימות נכון לעכשיו. הוא לא שורט למשה את האוטו או שם לו קקי על הדלת - הוא בסה"כ הפיץ איזה עלון מטופש. לכן אני בעד לא להחמיר את המצב כרגע, אלא פשוט לשחק במגרש של אותו שכן ולהחזיר לו באותו מטבע.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלח עלון לכל הדיירים שהשכן שלך מתנכל לך כי הוא תפס אותך עם אשתו \או לחילופין אתה תפסת אותו עם מישהו ולכן אין צורך ממשי להתייחס אליו ברצינות(כמובן אל תשלח את זה לשכן).

האמת מעניין איזו תגובה תהיה בבניין.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...