Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות כלליות על סיטרואן C5

iziatg
שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאחר שקיבלתי את הרכב ללא ספר רכב, יש לי מספר שאלות. כנראה שתוך כדי נסיעה יתעוררו שאלות נוספות.

מדובר בדגם PK או PACK שנת 2007 בנפח 2 ליטר.

האם המראה הימנית אמורה לשנות את כיוונה כלפי מטה לאחר שילוב להילוך אחורי?

האם חיישן הגשם אמור לסגור את חלונות הרכב?

במצב ספורט, האם משתנה שיכוך בולמי הזעזועים?

אשמח לשמוע על תוספות נוספות שיש ברכב הנ"ל שהופכות את הנהיגה למפנקת יותר.

תודה,

איזי

abcde

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראה תטה למטה בשילוב לרוורס רק אם הכפתור של כיוון המראות יופנה ימינה

חיישן גשם סוגר את החלונות ואת הגג

מצב ספורט מקשיח את המתלים

שאל עוד שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראה תטה למטה בשילוב לרוורס רק אם הכפתור של כיוון המראות יופנה ימינה

חיישן גשם סוגר את החלונות ואת הגג

מצב ספורט מקשיח את המתלים

שאל עוד שאלות

אתה צודק בשני הסעיפים הראשונים, אבל בסעיף השלישי יש בלבול קל.

ב-C5 מתוחת הפנים מ-2005 אין מצב ספורט למתלים בדגם ה-2 ליטר (לעומת הדגם המוחלף והדור השני), יש מצב ספורט לגיר והוא לא משפיע על המתלים.

חיישן הגשם הפעיל אצלי את המגבים אך לא סגר את החלונות, האם גם כאן צריך שילוב מפסקים מסויים?

לא, צריך ביקור במוסך מורשה שיוכל להגדיר לך מספר "גאדג'טים" לפי התאמה אישית.

חיישני אורות, מגבים וסגירת חלונות, נעילת דלתות מעל 10 קמ"ש וכו'- את כל אלו אתה יכול להחליט אם לבטל או להשאיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מהאנשים הקצת יותר גבוהים אז לפני שאתה נכנס סופית לחניה - תתן לחיצה אחת למעלה על הבקר של הגובה. גם יהיה לך יותר קל לצאת וגם תקטין את הסיכוי לפגוע עם הספוילרים התחתונים או עם דלתות נפתחות במדרכה.

הרכב מישר את עצמו אוטומטית לגובה הרגיל במהירות גבוהה (נדמה לי שהחל מ-30 קמ"ש) - אז לא צריך לדאוג לזה אח"כ. המחשב עושה הכל.

היה לי רכב כזה רק תקופה קצרה מאד וזאת התכונה שאני זוכר הכי טוב (חוץ מהנוחיות הפנומנלית כמובן - אבל בשביל זה לא צריך לדעת כלום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אתה צודק בשני הסעיפים הראשונים, אבל בסעיף השלישי יש בלבול קל.

ב-C5 מתוחת הפנים מ-2005 אין מצב ספורט למתלים בדגם ה-2 ליטר (לעומת הדגם המוחלף והדור השני), יש מצב ספורט לגיר והוא לא משפיע על המתלים.

לא, צריך ביקור במוסך מורשה שיוכל להגדיר לך מספר "גאדג'טים" לפי התאמה אישית.

חיישני אורות, מגבים וסגירת חלונות, נעילת דלתות מעל 10 קמ"ש וכו'- את כל אלו אתה יכול להחליט אם לבטל או להשאיר.

את נעילת הדלתות מפעילים או מכבים על ידי לחיצה ארוכה על הלחצן התחתון עם סימון המנעול.

לגבי המתלים, אכן "חסר" הכפתור למצב ספורט אך מחשב הרכב מכיר מצב כזה. הוא נמצא במצב לא מופעל, מחר אני מבקר במוסך המרכזי אולי הם יודעים משהו על זה.

הרכב מישר את עצמו אוטומטית לגובה הרגיל במהירות גבוהה (נדמה לי שהחל מ-30 קמ"ש) - אז לא צריך לדאוג לזה אח"כ. המחשב עושה הכל.

מעל 40 קמ"ש אצלי.

שאלה נוספת לגבי מצב ספורט, האם יתכן שהוא מקשיח את ההגה? בנסיעה אחת שביצעתי במהירות בין עירונית במצב ספורט קיבלתי תחושה שההגה מפעיל התנגדות גדולה יותר מנסיעות אחרות.

ושאלה בנוגע למערכת השמע, האם ישנה הכנה לחיבור AUX? לדוגמה נגן MP3. במחשב הרכב אין אפשרות לבחור את מערכת השמע בניגוד לשאר המערכות, קראתי באחר רכב בחו"ל שבמוסכים מסויימים ניתן לאפשר זאת.

abcde

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. גם אני התחדשתי השבוע בדגם הזה.

למיטב ידיעתי לא הגיעו לארץ רכבים עם חיבור AUX למערכת. חלק מהרכבים ב-2007 הגיעו עם נגני MP3. בכל מקרה, תבדור בתא כפפות, בצד ימין למעלה. אולי התמזל מזלך ותמצא שם חיבורים.

חיישן גשם לא סוגר חלונות, אבל עם מע' עקלים על AUTO, איוורור של שמשה קדמית יכול יפעל.

כעיקרון, הרבה דברים קטנים (חוץ מקיפול מראוות אוטומטי) אפשר להגדיר באמצעות מחשב דרך.

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...