Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה: פיאסטה 2001 או פולו 97

shandor88
שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום!

הודעה ראשונה אבל בהחלט לא אחרונה.....

אבקש את עזרתכם בבחירה בין שני רכבים ספציפיים שכנראה את אחד מהם אקנה בתחילת השבוע הקרוב:

1.פורד פיאסטה שנת 2001

ידני clx 1300

130,000 ק"מ

יד שניה (מליסינג יד 1, ופרטי יד 2).

טסט עד פברואר 2011

ריח רע בחימום ולכן נחסמה אפשרות לחימום דרך המנוע. טיפולים במוסכים פרטיים.

15,000 ש"ח

2.פולקסווגן פולו שנת 1997

אוטומט 1600 75 כ"ס

147 אלף ק"מ

יד שניה מפרטי

טסט עד ינואר 2011

סדק בדשבורד, בעיה בנ"מ,חלודה על הגג. טופל במוסך מרכזי.

14,000 ש"ח

שניהם ללא תאונות

דרושים לנסיעות קצרות בית-עבודה ופעם בשבועיים נסיעה ארוכה, כ150 ק"מ

לא חשובים הביצועים, העיקר מינימום עלות (דלק,טיפולים,חלפים) ועד כמה שאפשר מקסימום אמינות.

מה דעתכם?

תודה מראש, טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שחשוב לך זה מינימום עלויות - הפיאסטה עדיפה.

הרושם שלי הוא שאתה מצטט לנו נתונים מתוך מודעות מכירה שמצאת ברשת, ומהר מאוד תגלה שמה שמופיע במודעות לא תמיד נכון. זה לא נכון לסמן שתי מודעות ולהגיד ש"אחת מהן אני קונה", נהפוך הוא, זה מתכון לנפילה.

נ.ב - תבדוק שהפיאסטה לא עברה 230 אלף קילומטרים. אם אני זוכר נכון, בפיאסטה חסרה ספרה אחת בלוח השעונים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה.

שנית,אכן ציטטתי נתונים מתוך שתי מודעות ספציפיות שנבחרו על ידי לאחר חיפושים רבים כמודעות בולטות ...

כמובן שאני לא מתכוון לקנות אף אחת מהן על סמך המודעה בלבד ואעשה את כל הבדיקות הנדרשות לפני הקניה!

מה שרציתי מכם זה לקבל כיוון כללי, לדעת איך נשמעות המודעות ,ריאליות או שמשהו לא מסתדר בהן?

וכן גם לשמוע הצעות נוספות לגבי רכב באותו טווח מחירים, אני לא נעול על האופציות הנ"ל למראת שהן הכי קורצות לי כרגע....

אשמח לשמוע תגובות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל פיאסטה ( אומנם 98 ) אני ממליץ על הרכב הזה הוא מאוד חסכוני ובאמת תבדוק את הקילומטראץ' כי בפיאסטה חסרה סיפרה אז ה 130 יכול להיות 213 תבדוק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה הרכב שלי עשה 230 אלף. ותראה לפי התמונה איך זה מופיע 30067 חסרה הסיפרה 2. 130000 כותבים ככה או נגיד להמחשה נוסיף כמה קילומטרים 130067 בפיאסטה זה יופיע ככה. 13067 תבדוק איך זה מופיע בפיאסטה אבל תדע שזה צריך להופיע ככה.

הוספתי תמונה שתבין יותר טוב.

נ.ב שלחתי לך פרטית

111111111111111.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון את מה שאתה אומר אז ספרת המאות אלפים "נפלטת החוצה" מה שאומר שאם ברכב המדובר מופיע 13000 יכול להיות שנפלטה החוצה הספר "9" נניח, ואז הקילומטראז' האמיתי של הרכב הוא 913,000 ק"מ????

בקבלות הטיפולים של הפיאסטה מופיע הקילומטראז' האמיתי או מה שמופיע ברכב?

יש דרך פשוטה יותר לדעת מה הקילומטראז' האמיתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון את מה שאתה אומר אז ספרת המאות אלפים "נפלטת החוצה" מה שאומר שאם ברכב המדובר מופיע 13000 יכול להיות שנפלטה החוצה הספר "9" נניח, ואז הקילומטראז' האמיתי של הרכב הוא 913,000 ק"מ????

בקבלות הטיפולים של הפיאסטה מופיע הקילומטראז' האמיתי או מה שמופיע ברכב?

יש דרך פשוטה יותר לדעת מה הקילומטראז' האמיתי?

הבנת נכון.... אישית אני לא יודע על שיטה אחרת לדעת מה עשה הרכב מבחינת הקילומטר. מה שכן בגלל שהיא הייתה ליסיג אז יש מצב שהיא עשתה סיפרה אחת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש חשוב, כי במילא אין שום בעיה לגלגל את השעון הזה אחורה ולהעמיד אותו על כל מספר שרק תבחר.

אם אתה רוצה לדעת מה הקילומטראז' האמיתי של הרכב, חפש את ספר הטיפולים. כל מוסך מסודר רושם על הקבלה את הקילומטראז' של הרכב, וכך קל לעקוב אחרי עברו. דרך נוספת היא לגשת עם הבעלים הרשום של הרכב למוסך מורשה יבואן ולבקש מהם להוציא פלט טיפולים, בתקווה שלפחות פעם אחת בעבר הרכב טופל במוסך מורשה יבואן והקילומטראז' שלו תועד.

חוץ מזה, יש את ההיגיון הפשוט. רכב שעבר 913 אלף קילומטר לא יראה כמו רכב שעבר 213 אלף קילומטר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על זו שטופלה במוסך המרכזי.

אם הבחור מביא לך ספר טיפולים מסודר, הרכב טופל רק בחלקים מקוריים לכל אורך חייו, והמנוע והגיר במצב תקין - אז הכל סביר.

הייתי בודק מהו הסדק בדשבורד. ייתכן שמדובר בסדק בקונסולה המרכזית, ואז ניתן להשיג אחת כזו מחו"ל במחיר של 350-400 ש"ח, לא משהו קטן אבל זה יחסית זניח.

חלודה בגג? כשיהיה לך כסף ספייר, צבע אותו באחד הכפרים בזיל הזול.

אם לא הבנת - מה שחשוב זה המצב המכני - ואם הכל מתועד והרכב פיקס, אז זה שווה.

נצל את המצב הקוסמטי הרעוע של הרכב והורד במחיר בצורה דרסטית.

אם הדשבורד של הרכב עצמו סדוק, אל תשלם יותר מ-10 אלף ש"ח מכיוון שהחלפת דשבורד תעלה בסביבות 2500 ש"ח - 500 ש"ח על הדשבורד מהפירוק וקרוב ל-2000 ש"ח על העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה קצרה על הפולו הבנתי שלרכב כמה בעיות כמו נפילת חלונות,צורך לשימוש בנוזל קרור של החברה בלבד וטיפולים יקרים במוסך מורשה אליו מגיעים לעיתים קרובות, לעומת זאת על הפיאסטה כמעט ולא שמעתי תלונות ועושה רושם שהוא אמין מאד ובקושי רואה מוסך.

השאלה האם כדאי לי להכניס את עצמי לפולקסווגן כאשר מה שאני מחפש מראש זה מינימום עלות...

יש קופצים להגנת הפולו? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה דור 4 (זו שאתה רוצה לרכוש) שורשיה מגיעים מפיאסטה הראשונה אי שם בשנות ה-80. מדובר ברכב כבד ומיושן עם אמינות טובה והתנהגות כביש מהטובות בקטגוריה. רק הדור החמישי שנמכר בארץ ביחידות בודדות בשנת 2003-2004 מבוסס על שלדה חדשה לחלוטין. לא רלוונטי רק רציתי לספק קצת רקע. בכל מקרה, רכב אמין, בטיחות סבירה. 3 כוכבים במבחני הריסוק, אין ABS, כרית אוויר אחת. אם אתה מוצא שמורה ב-12-13 אלף שווה, מעבר ממש לא. ב-15 אלף ניתן להשיג פונטו ספייס. הרכב לא כיפי לנהיגה כמו פיאסטה (בעיקר בגלל הגה חשמלי), אבל הרבה יותר מודרני, בטיחותי וחסכוני. בחירה שלך. בכל מקרה אל תעז לשלם 13K על פולו 97. זו פשוט בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...