Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בזיהוי רכיב-מגאן 2003

torati
שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום.

צריך עזרה בזיהוי הרכיב שלמטה,שהיה מצוי בתוך הקופסא השחורה שבתמונה ,בכניסה למצערת ברכבי.

ברוך הבא לעולם הרכב, הרכיב המדובר זה הפילטר אויר של המנוע.

שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.הפילטר לא אמור לשבת על קצה הצינור שמתחבר למצערת (קצה הצינור היושב בקדמת תא המנוע,באיזור החשוף לאויר,האיזור הסמוך לרדיאטור)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון היצרן הגדיר כל כמה ק"מ מחליפים בחדש בטיפולים שבאמצע מנקים רק באמצעות לחץ אויר בכיוון ההפוך מכיוון זרימת האויר דרך המסנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנקות מסנני אויר בעלי נייר יבש עם לחץ אויר בכוון הפוך לזרימה, רק שלחץ אויר צריך להיות נמוך, אחרת יפגע נייר הסינון.

אפשר גם פשוט לנער או לדפוק את המסנן בעדינות על המדרכה, רוב הלכלוך הקשה ירד ממנו בפעולה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון היצרן הגדיר כל כמה ק"מ מחליפים

היצרן מגדיר למכוניות האלו החלפה של פילטר אוויר כל 60 אלף קילומטר/כל 4 שנים וזה לדעתי פרק זמן ארוך מידי.

כדאי להחליף בכל טיפול (30 אלף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי מכבד אותך, אותי חינכו לעבוד תמיד בהתאם להוראות יצרן וכך אני רגיל יכול להיות שזה לפעמים מאריך את הדרך או עולה יותר ביוקר אבל תמיד זו הדרך הבטוחה.

ובכל הוראות יצרן שנתקלתי עד היום לא רק בדגמים שאני עובד איתם תמיד כתוב להחליף בטיפול X או קודם לכן אם קיים צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, כשהייתה לי רנו קנגו - גם שם היו אמורים להחליף פילטר אוויר כל 60000 קילומטר שזה נחמד.

רק מה - אחרי בערך 20-30 אלף קילומטר הפילטר היה נסתם ברמה כזאת שזה שזה השפיע בצורה מוחשית על הביצועים של הרכב.

בקלות אפשר היה להרגיש את זה.

אני לא ממש בעד ניקיון פילטרים עם לחץ אוויר וגם אין לי איך לעשות את זה בבית. הייתי קונה ומחליף פילור אוויר בערך כל 10-15 אלף קילומטר, שזה פי 4-5 יותר מהמלצץ היצרן.

אולי ברכב עם מנוע יותר חזק שלא עובד כל הזמן ב 100% העמסה מרגישים פחות את השפעת הפילטר. זה לא אומר שהוא לא נסתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...