Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: החל שיווקו של הניסאן ג'וק בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתוך בבילון:

• juke (jukebox)

gramophone, coin-operated record player (found in public places, such as restaurants)

וגם:

mislead, distract the opponent by making a planned diversion (in football); fake, perform a diversionary tactic, feint; move in a zigzag manner; play dance music; dance to the music of a jukebox

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Juke1.jpg

רק אני מסוגל לדמיין אותו בצבע שחור/חום מט עם סורגים על החלונות והפנסים, מגן חזירים, וגלגלים גדולים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק התחיל, וכבר נגמר.

חברת קרסו מוטורס הודיעה הבוקר כי כל 200 הרכבים הראשונים, ששווקו בלעדית באינטרנט, נמכרו והמלאי הראשוני אזל. בקרסו

מרוצים מאוד מההצלחה של הג'וק בישראל וינסו להקדים את מועד הגעתם של המשלוחים הבאים.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מדליק לאללה. מעניין מתי נראה את הראשונים על הכביש.

לאון 1.8 TSI DSG - כבר לא בדרך, היא כבר כאן!

- אין מישהו שעקפו אותו מימין וזה לא הגיע לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיסקה מדהימה. כל הכבוד לקרסו על המחיר המצויין.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק התחיל, וכבר נגמר.

חברת קרסו מוטורס הודיעה הבוקר כי כל 200 הרכבים הראשונים, ששווקו בלעדית באינטרנט, נמכרו והמלאי הראשוני אזל. בקרסו

מרוצים מאוד מההצלחה של הג'וק בישראל וינסו להקדים את מועד הגעתם של המשלוחים הבאים.

איזה בזיון. 200 טמבלים קנו רכב חדש על סמך הצורה שלו(חלקם ראו באינטרנט, חלקם באוטומוטור האחרונה). איש מהם לא ישב באוטו, קל וחומר נהג בו.

בשנת 1982, החלה חברת נוע, חברת בת של אגד, ביבוא דייהטסו לישראל. הדגם הראשון שיובא היה השרייד. מספר חודשים לאחר מכן, החל יבוא השרמנט, משפחתית מיושנת על בסיס הקורולה של אז. המשלוח הראשון הוצע רק לחברי אגד ומקורביהם. איש לא ראה את המכונית, ישב או נהג בה. פרוספקטים זכו לראות רק במשרדי החברה. המשלוח נחטף.

שבע שנים מאוחר יותר, בסוף 1989, ההסטריה חזרה על עצמה עם האפלאוז. אני יודע, כי הייתי שם. מכרתי אפלאוזים על סמך פרוספקט שהיה בסוכנות(אפילו לא היו מספיק לחלק ללקוחות), עוד לפני שמכונית בודדת הגיעה ארצה!

רק בישראל.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

504L כל מילה בסלע!!! "פראיירים לא מתים רק מתחלפים" רק בישראל אני יכול להעיד על ההורים שלי שהיו עיוורים, לפני שנה היה השקה לרכב חדש קנו אותו בהשקה לפני שנסעו בו, לעומת זאת הם ישבו באוטו והרגישו אותו לא שהם לא ידעו בכלל מה הם קונים כמו הגו'ק וזה היה טעות והם מודים בזה שזה היה טעות, לכן אני לא הייתי קונה רכב בלי נסיעת מבחן.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראוי לציין שכאשר הג'וק יגיע לארץ כל ה 200 המזמינים יבואו לראות אותו ולהתרשם ויוכלו לבטל את הזמנתם.

מה שנקרא עשו דווקא עסקה חכמה, אם רוצים לקנות אוטו חדש ולא לחוצים בזמן. המחיר גבוה לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראוי לציין שכאשר הג'וק יגיע לארץ כל ה 200 המזמינים יבואו לראות אותו ולהתרשם ויוכלו לבטל את הזמנתם.

מה שנקרא עשו דווקא עסקה חכמה, אם רוצים לקנות אוטו חדש ולא לחוצים בזמן. המחיר גבוה לטעמי.

וכמה מהם לדעתך יבטלו הזמנה לאחר שיראו אותו? ועוד יודו בטעותם :oops::oops::oops:...

5 לכל היותר.

חוצמזה, לא מבין את הלוגיקה שלך. אם הם לא היו לחוצים בזמן, הם היו ממתינים להגעת המכוניות לאולמות התצוגה באוקטובר...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה מהם לדעתך יבטלו הזמנה לאחר שיראו אותו? ועוד יודו בטעותם :oops::oops::oops:...

5 לכל היותר.

חוצמזה, לא מבין את הלוגיקה שלך. אם הם לא היו לחוצים בזמן, הם היו ממתינים להגעת המכוניות לאולמות התצוגה באוקטובר...

לא הבנת? אין בעיה אני אנסה להסביר:wink:

5 לכל היותר יבטלו? יש סיכוי גדול מאוד וזה רק בא להראות לך שרוב האנשים במדינת ישראל באים לאולם תצוגה רואים את הרכב יושבים בו וקונים, לא עושים נסיעת מבחן ולא בודקים לעומק אם זה חכם? לא חושב.

ובקשר לזמן התכוונתי ליחס בין להזמין עכשיו אוטו מחברה אחרת אשר נמצא בלאי לבין לחכות חודש שלם על מנת לראות ולרכוש את הג'וק בארץ.

אנשים בסך הכל הבטיחו את זכותם לרכוש את הרכב, הם לא רכשו אותו. למעשה זה גם תרגיל שיווקי טוב מאוד של ניסאן כי מצד אחד הם הרוויחו פרסום עם ערך מוסף גדול כאשר העיתונות יוצאת בידיעה שהמלאי הרכב נמכר תוך שבוע וחצי ומצד שני הם יודעים שגם אם יהיו ביטולים יהיו קופצים על המציאה.

לדעתי? יבטלו לפחות 20 אנשים (10 אחוז) אבל הביטולים כאמור שווים לקליפת השום כי בטח יש כבר רשימת המתנה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. ובאמת בלי קשר לקרסו ולג'וק שהוא מוכר, מדובר בשיטה נהדרת ליצרת "הייפ" סביב האוטו שאתה רוצה לדחוף לשוק, בלי הרבה הוצאות ובלי קשר למספר ההזמנות בפועל. ועל זה ייאמר : שאפו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרמזו פה, מדובר בעיקר בהבדל פסיכולוגי שקופץ לך לעין ולא הרבה מעבר לזה.

אבא שלי (ועוד עשרות אפלים אחרים) הולך לסוכנות רכב, מסתכל על האוטו מסביב, מציץ דרך החלון, מתישב לשניה על כסא הנהג , רואה שנח לו (ואיך לא יהיה נח בישיבה של 10 שניות), לא חולם אפילו על סיבוב מבחן, עושה את זה בעוד סוכנות או שתיים, מחליט ורוכש.

מעולם הוא לא התאכזב כי תמיד הרכב יותר מודרני, בעל אביזרי נוחות ובטיחות משופרים מהרכב הקודם וגם ההספק עולה אז תמיד אני שומע את אותה מנטרה : "איזה נוחות! איזה פאר! והמנוע, איזה שד משחת, האוטו מטוס!!"

ושלא תהיה לך טעות, אני, אתה ושוכני הפורום פה הם ה"עופות המוזרים", מרבית עם ישראל רוכש מכוניות בדיוק כמו אבא שלי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי פלאש-בק לאירוע הההשקה של מאזדה 3 ב.... סופרלנד.

3 ומשהו אלף ישראלים באו, עלו על המתקנים, אכלו נקניקיות וקנו אוטו ב115 אלף שקל.

בלי לנהוג בו. בלי לשבת בו. ואני לא אתפלא גם חלקם גם בלי לראות אותו.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...