Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן ? אותי מעצבן ...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מעצבן?

אותי מעצבן שהכביש שאמור להיות אחד מעורקי התחבורה הראשיים בישראל (כביש 2) נראה כאילו עבר עליו גדוד טנקים' וירה בעמודי תאורה שהיו אמורים להיות שם (כנראה עם פגזים בטכנולוגיה מאוד מתקדמת, כי אין שום סימן לתאורה בכביש הזה).

מה שיותר מעצבן, שהכביש משתפר פלאים באיזור נתניה לכיוון דרום. כנראה תכנן אותו גוש דני מושבע, שהיה משוכנע שמצפון לנתניה נגמרה הציביליזציה ומתחילה שממה פוסט-אפוקליפטית רדיואקטיבית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

כשחבר שלך בשיא הנימוס שם רגליים על הדשבורד, ובנוסף, כדי שאני אחשוב שהוא איש נורא דיפלומט,

הוא אפילו לא טורח לחלוץ נעליים. ועוד משאיר סימנים. זה מעצבן!

(וכן, אני מעיר לו. אבל למה צריך שמצב כזה יקרה? איפה קצת כבוד לרכוש אישי שבכלל לא שלך?).

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מעצבן?

לחפש חנייה קרובה במשך חצי שעה, להתייאש ולחנות רחוק, וכשאתה הולך ברגל פתאום החנייה הכי קרובה פנוייה. זה מעצבן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן ? זה מעצבן ? אני אגיד לך מה מעצבן

זה שאני מבריק פעם בשבוע את הרכב לא מחנה ליד עצים / עמודים / חבלים ואיזה ציפור בת יונה מפציצה לי את האוטו כמו B52 בלשלשת ( מלא חרא ) למה להיות נבלה למה בכוונה למה ?אני מתכנן לקנות רובה אויר לצוד ולעשות אותה על האש חכי יונה בת יונה

מתחרה סופרמוטו מספר 84 על אופנוע APRILIA SXV 550 :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן שהמשענות ראש באיניפיניטי שלי לא זזות קדימה ואחורה רק למעלה ולמטה!

עכשיו לגביי הציפורים, תגידו תודה שאין הרבה שחפים בארץ, אני תמיד תמיד מקבל איזה שלשול של שחף על הרכב אחרי שטיפה, אני שוטף את הרכב פעם בשבוע ותמיד זה קורה לי, אם לא שחף אז איזו ציפור שאכלה חמין, אבל בד"כ שחף, קקי דביק ושמנוני בדרך כלל כמות של חצי כוס פלסטיק, כתם שנע מגודל של כדור טניס במקרה הטוב לכדורגל במקרה הרע !

זה מעצבן !

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
מעצבן שהמשענות ראש באיניפיניטי שלי לא זזות קדימה ואחורה רק למעלה ולמטה!

:roll:

(עריכה: מצטער על ההקפצה, רק עכשיו שמתי לב לתאריך. מקווה ש"הבעיה" נפתרה מאז ואינך סובל ממנה יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

כשחבר שלך בשיא הנימוס שם רגליים על הדשבורד, ובנוסף, כדי שאני אחשוב שהוא איש נורא דיפלומט,

הוא אפילו לא טורח לחלוץ נעליים. ועוד משאיר סימנים. זה מעצבן!

(וכן, אני מעיר לו. אבל למה צריך שמצב כזה יקרה? איפה קצת כבוד לרכוש אישי שבכלל לא שלך?).

זה מעצבן?

יותר מעצבן שחברה שלך עושה את זה!!!

אבל אם אתה מעיר לה, היא אומרת לך לא נורא, אתה תנקה, ואז זה נגמר בריב ואתם לא מדברים יומיים כי אני ילד וזה שטויות =[

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roll:

(עריכה: מצטער על ההקפצה, רק עכשיו שמתי לב לתאריך. מקווה ש"הבעיה" נפתרה מאז ואינך סובל ממנה יותר).

למדתי לחיות עם זה, זה עדיין מציק לי, אבל מצאתי דברים יותר מציקים כמו:

שבפורשה שעולה פי 2 מהאינפיניטי ועל זה יש להוסיף רשימת תוספות שעולה כמו יונדאי אקסנט חדשה אין דברים בסיסים כמו שיש באינפיניטי כמו :

מושב אחורי :) .

מראה מתכהה חשמלית, חיישני אורות, שליטה על המערכת מההגה, תא למשקפיים, מושבים חשמליים (רק המשענת של הנהג חשמלית, כל השאר לא), גג שמש, ומתקן כוסות נורמלי (הוא יושב מול פתחע המיזוג, רוצה קפה בקיץ? עזוב תשתה אייס קופי, רוצה גזוז בחורף? תשתה מיץ פיפי), דברים בסיסים, מזל שהם שמו גלגלים.

אבל מה הם פיצו על הכל בדמות ספויילר שנפתח בלחיצת כפתור :) קמצנים.

באינפיניטי יש מושב אחורי מתכוונן והיא הכי מרווחת בקבוצה, מעולה, אבל אי אפשר להשכיב את המושב, ולפרק אותו לוקח חצי שעה וגם אז מגלים שיש מחיצה מתא המטען לתא הנוסעים, לקחת סולם ברכב היה סיוט ומה לעשות לא אהבתי את השריקות שעשה לי הגגון.

בנוסף המערכת המקורית של BOSE מעולה אבל כשהסאב נשרף אוכלים חומוס כי ה8 אינטש המסריח הזה עולה כמו מערכת קומפלט של פיוניר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעצבן שבסאאב 900 מודל 96 שלי אין טורבו ולא גג נפתח או סאן רוף.

חוץ מזה הכל אצלי חשמלי חח

אה וצריכת הדלק מעצבנת במיוחד - למה הרכב צריך לעשות לי 1 ל-10 ולא 1 ל-15 למשל אפילו כשיש לי מנוע 2000.

והכי מעצבן אותי לנסוע בכבישי לוד, פ"ת, חדרה, עפולה והכבישים במושב שלי שכולם ללא יוצא מן הכלל מלאים בבורות וביובים בולטים ובבמפרים גבוהים או קטנים ונמוכים("קפיצה ערבית") שהכי דופקים את הרכב ולא תמיד אתה רואה אותם ולא משנה באיזה מהירות תסע, וזה כואב במיוחד כשאתה נוהג ברכב נורא נמוך ומפחד טילים על הקרטר שעלות תיקונו/החלפתו נורא נורא יקרה!!

חוץ מזה אני ממש אוהב את הסאאב הנהדרת שלי, כמו שגברי היה אומר - בונבוניירה!!

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? מעצבן כל הבעיות חשמל (ועוד חוץ מחשמל) שיש לראלי שלי וכל הידיים שרק הרסו לי את האוטו! (שכבר פורק :( )

חחח זה בגלל שאתה נוסע ברכב צרפתי.

וה' ישמור עוד בפיז'ו!!

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראה מתכהה חשמלית, חיישני אורות, שליטה על המערכת מההגה, תא למשקפיים, מושבים חשמליים (רק המשענת של הנהג חשמלית, כל השאר לא), גג שמש, ומתקן כוסות נורמלי (הוא יושב מול פתחע המיזוג, רוצה קפה בקיץ? עזוב תשתה אייס קופי, רוצה גזוז בחורף? תשתה מיץ פיפי), דברים בסיסים, מזל שהם שמו גלגלים.

אני אומר, תתבע אותם.

זה מעצבן?

אותי מעצבן שהיפנים כנראה החליטו שלא לשים קפיצים ובולמים במיצובישי לנסר (כנראה חשבו שיהיה יותר אמין ככה), והבריגו את הגלגלים ישירות לשלדה, ככה שנסיעה ברחוב ממוצע בחדרה הופכת לעינוי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...