Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה הקאץ'?

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 5076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ויש דרך לדבר איתו? -רן

ראיתי שמישהו עזר עם סקייפ, אם לא תצליח יש אצלי כתובת אימייל והוא גם בפייסבוק.

ד"א יש לי כמה רעיונות משלי לדגמי אופנועים יפניים אחרים שראויים לתשומת לב אספנית וניתן למצוא במצב טוב, ללא קושי מיוחד (בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ולאחרונה שמעתי גם על ניו-זילנד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר טוב לקנות אוטו ,"המשאיות" האלו מאבדות את הכייף שבאופנוע ,לטעמי זה עונש לרכב איתם בתוך העיר.

אכן, אבל אצלי מסתבר שככל שאני מתבגר, סדרי העדיפוית והצרכים די משתנים, ביחד עם יכולות הרכיבה,

מהירות התגובה, האינסטקטים והרצון והצורך לראות בכל עמית לכביש מתחרה פוטנצאלי.

לפני עשור וקצת רכשתי R750 מבציר 91 יפיוף אמיתי, לקח לי בדיוק שלושה חודשים להבין שבמלחמת

ההישרדות על הכביש, הסיכוי שלך לשרוד ולצאת שלם, מצטמצם והולך גם אם אתה הארנבת הכי מהירה ביער,

ולפעמים דווקא בגלל זה!

וסבתא ננה מספרת, על שני פרים, אב ובנו שרעו באחו, כשלפתע עברו בוואדי עדר פרות,

"בוא נרוץ אבא נתפוס פרה ונדפוק אותה" - הציע הפר הצעיר לאביו.

"לא בני", השיב הפר המבוגר, "אנחנו נלך לאט ונדפוק את כל העדר..."

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את זה, שאני אוהב:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1979-SUZUKI-GS-1000-MOTORCYCLE-GS1000-L-/170491723130?cmd=ViewItem&pt=US_motorcycles&hash=item27b2193d7a

ניראה כמו אופנוע, נשמע כמו אופנוע, רמת אמינות טובה ביותר, יקח זוג לטיול מהנה ברחבי הארץ

בלי בעיות, ועם צמיגים טובים ורוכב של פעם גם יתן "ביצועים" סבירים, אבל יהיה פחות מקום למטען-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן.

אמנם האופנוע שלי בארץ רק חודשיים (ואני רוכב עליו בארץ מזה שבועיים), אבל אני מאוד נהנה מהyamaha xs1100 שלי.

כרגע עד כמה שאני יודע יש בארץ 6 כאלו (פגשתי כבר 3 חוץ משלי) והבעלים מאוהבים באופנועים שלהם- אחד מהם הוא יד ראשונה 1979 ולאחד אחר יש את האופנוע כבר 18 שנה....

יש גם מפגש בערך פעם בשבועיים שלוש ויש מכונאי מומחה בבית דגן.

שים לב לאופנוע הנ"ל:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/YAMAHA-XS1100-SPECIAL-BLACK-LOW-MILES-/290440241484?cmd=ViewItem&pt=US_motorcycles&hash=item439f96614c

נראה לי ממש נחמד....

בהצלחה.

בועז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה מה יש באותו מחיר:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1980-Honda-GL1100-Goldwing-full-dress-black-affordable-/200479320228?cmd=ViewItem&pt=US_motorcycles&hash=item2ead7fa8a4

הרבה יותר עדיף לי!

אבל זה לא פוסל עלייה לי-ם לקפה ולי סיבוב על האופנוע! - רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...