Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכל מי שמתעניין ברכישת פיאט חדשה [שרות גרוע בסוכנות]

lriver93
שימו לב! השרשור הזה בן 5163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לשתף אתכם בחוויית השירות האומללה שקיבלתי בסוכנות פיאט ברח' יגאל אלון 90 בת"א. לפני שבוע נכנסתי לסוכנות ותיאמתי 2 נסיעות מבחן צמודות זו לזו, חצי שעה כל אחת, לפונטו איבו ולבראבו. הסיבה שפערי המחירים בין הדגם הטוב ביותר של האיבו לדגם הבסיסי של הבראבו אינם גבוהים ולא היה ברור לאיזה כיוון אלך.

נסיעת המבחן החלה באיחור של רבע שעה למרות שאני הגעתי לסוכנות מספר דקות לפני השעה שנקבעה. במהלך נסיעת המבחן עם הפונטו שוחח נציג המכירות לא פחות משלוש פעמים בטלפון הנייד שלו, שיחות ממושכות, דבר אשר הסיח את דעתי מלהקשיב לרחשי המנוע ומהווה בעיני התנהגות חצופה וחסרת נימוס. לקראת סוף הנסיעה, ניסה להסביר נציג החברה כי לא יוכל לבצע נסיעת מבחן לבראבו כפי שתואם מראש אלא רק סיבוב קצר של מספר דקות מכיוון שזהו יום שישי ואנשים נוספים מחכים. למרות שהדבר קומם אותי, לא נכנסתי לכל ויכוח עמו בנושא, מאחר ותפקידו מתמצה בלווי נסיעות מבחן, אלא נכנסנו יחד לסוכנות ופניתי לאחד מאנשי המכירות.

בעודנו משוחחים נעלם נציג נסיעות המבחן ויצא לנסיעה אחרת, ואז הסתגרו כל אנשי המכירות בחדר צדדי ופצחו בדיון קולני בינם לבין עצמם כיצד להתמודד עם המצב הלא נעים שהם עצמם יצרו, בעוד אני ולקוחות נוספים ממתינים ללא כל תשומת לב. בשלב מסויים, כ-30 דקות לאחר המועד שנקבע מראש, פקעה סבלנותי, והרשתי לעצמי להפריע לאנשי היבואן בהתייעצות הפנימיות הממושכת שלהם ולשאול אם יש טעם לחכות. החוצפה ועזות המצח שבה נענתי גרמה לי לעזוב את המקום ולא לחזור אליו שוב.

לסיכום, עם גישה מזלזלת, חוסר שירותיות וחוסר מקצועיות, החלטתי לשים את מיטב כספי אצל יבואן שבו אקבל יחס נאות ושירות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חוויה לא נעימה בלשון המעטה._מדוע לא אמרת להם שהם איבדו לקוח עקב היחס המזלזל?_אני משוכנע שאם היית אומר להם את זה היחס מיד היה משתנה לטובה. האם היה תור גדול בסוכנות של אנשים מתעניינים?_ייתכן שבגלל שהיה תור לנסיעת המבחן הם לקחו סיכון בנוגע ללקוח לא מרוצה.

חוויה אישית:_שאני הייתי ב-2 סוכנויות רכב שונות לנסיעת מבחן יצרנים,_בכל פעם שנכנסתי לשם התקבלתי בסבר פנים יפות ובנימוס._בסוכנות השנייה,_ברגע שנכנסתי לשם והתחלתי לחתום על הטפסים,_הסוכן העביר את הפלאפון שלו על רטט ולא ענה לשיחות כל זמן הנסיעה למרות שהתקשרו אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני שבוע הזמנתי פיאט.

מוזר לי היבוא שירותת ממש מעולהה הייתי מרוצה.

הגעתי לסוכנות בעכו, כיבדו אותי יפה והציגו לי כול דגם ודגם.

שירות מעולה בפיאט עכו, מה שהייה לך בעיני נראה מוזר.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נותר לי אלא להצטרף למי שמעלי. היחס שאני קיבלתי בסוכנות התל אביבית, למרות שבקשתי וקיבלתי נסיעת מבחן בבראבו בלבד, היה בהחלט נעים, קשוב ובהחלט ראוי לשבח. נציגת המכירות שקיבלה אותי לא חדלה מלהתנצל על שהרכב יאחר ב 5 דקות, הציעה שתיה, ענתה לכל שאלה ובסבלנות. בקיצור, למרות שטרם החלטתי, אין ספק שהאוטו הזה מהווה עבורי אפשרות רצינית ביותר ולא רק בשל היחס אגב, פשוט מדובר לטעמי ביופי של אוטו. המגרעת היחידה שאני כן מזהה, היא העובדה שאין רכב עם גיר ידני לנסיעת מבחן וזה מצער, ודאי עבור מי שזו בחירתו המועדפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לעבור בסוכנות המדוברת של פיאט בת"א, אמנם לא התעניינתי ברכישה אך זה היה נראה לי יותר קרוב לבאסטה בשוק מאשר לסוכנות רכב רצינית.

אני לקוח אלפא בעקרון, אז אולי פיאט נראה פחות זוהרת אחרי אלפא אבל זהו בכל אופן הרושם שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נותר לי אלא להצטרף למי שמעלי. היחס שאני קיבלתי בסוכנות התל אביבית, למרות שבקשתי וקיבלתי נסיעת מבחן בבראבו בלבד, היה בהחלט נעים, קשוב ובהחלט ראוי לשבח. נציגת המכירות שקיבלה אותי לא חדלה מלהתנצל על שהרכב יאחר ב 5 דקות, הציעה שתיה, ענתה לכל שאלה ובסבלנות. בקיצור, למרות שטרם החלטתי, אין ספק שהאוטו הזה מהווה עבורי אפשרות רצינית ביותר ולא רק בשל היחס אגב, פשוט מדובר לטעמי ביופי של אוטו. המגרעת היחידה שאני כן מזהה, היא העובדה שאין רכב עם גיר ידני לנסיעת מבחן וזה מצער, ודאי עבור מי שזו בחירתו המועדפת.

אשריך וטוב לך. אני יודע מי הנציגה המדוברת, במקרה שלי נפלתי על נציג אחר, גרוע מאוד. במשך שבוע ימים לא ידע לענות לי איזה צבעים קיימים במלאי בתירוצים שונים על בעיה במערכת המידע שלהם. לגבי הרכבים שסמל"ת מעמידים לנסיעת מבחן: אין בראבו ידנית ואין גם פונטו איבו 105 כ"ס לנסיעות מבחן. זוהי אינדיקציה נוספת על ההתנהלות הלא מאוד חכמה של היבואן. מאחר ואני כמוך מתעניין רק בידנית אספר לך שבסוכנות אחרת (אין מענייני לפרסם אף אחד ולכן לא אזכיר שם) ביקשתי לעשות נסיעת מבחן ברכב ידני וגם שם רכב המבחן היה אוטומטי. נציג המכירות פנה מיוזמתו למנהל המכירות האיזורי בבקשה שיפשירו את אחת המכוניות הידניות מהמלאי לנסיעת מבחן. לאחר מספר ימים יצר עמי קשר והודיע שבקשתו אושרה. כל זאת כאשר אין לי כל מחויבות אליהם. זוהי גישה שירותית ומכירתית, ותאמין לי מדובר ביצרן שהשוק שלו הרבה פחות בעייתי מפיאט במדינתנו הקטנה. זאת ועוד, לגבי נסיעת המבחן הוצעה לי הבחירה האם יצטרף לנסיעת המבחן נציג החברה או שאבצע הנסיעה לבדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוגוסט 2008 ניגשתי לסוכנות של פיאט במפרץ חיפה כדי להזמין את הפונטו גרנדה. כתבתי על זה הרבה אז הפעם אקצר: היחס היה לא שירותי כלל וגולת הכותרת: הנציג המליץ לי לרכוש את הפאביה החדשה כי יש לה גלגלי מגנזיום (ובכלל, אבזור עשיר יותר) ולפונטו לא, אז זה בדיוק מה שעשיתי.

בהזדמנות זאת אני רוצה להודות מקרב לב לנציג של חברת פיאט על ההמלצה המצויינת שלו לרכוש את הפאביה, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע ניגשתי לסוכנות בת"א לביצוע נסיעת מבחן על בראבו והמתנתי כחצי שעה מכוון שלקחו את הרכב לשטיפה ,לא בזבזתי את זמני לריק וניצלתי אותו לשתיית אספרסו במקום וביקור לעולמות תצוגה סמוכים.

לבסוף ביצעתי את הנסיעה,איש שיווק היה אדיב ונעים,נהנתי והתרשמתי מאוד מהרכב (למרות שכבר נהגתי בגרסת הדיזל שלו באירופה) ושבוע הבאה סוגר הזמנה .

כנראה נפלת על יום לחוץ ונראה שהם עדיין לא רגילים ללחץ הלקוחות במקום :-)

STIO - סיפורך כבר, נראה לי ,נכתב בדפי היסטוריה של היבואן,תהנה מהסקודה שלך בכל מקרה,את שלי אני כבר מכרתי לטובת הבראבו

פיאט BRAVO ? - כן, BRAVO !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שישי הוא יום עמוס בד"כ בכל סוכנויות הרכב. אינני מצדיק את ההתנהלות באולם התצוגה

אולם מציע לך להגיע לשם או לסוכנות אחרת דווקא באמצע השבוע ועדיף בשעות הבוקר אם ניתן.

ששי כהן

wheel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STIO - סיפורך כבר, נראה לי ,נכתב בדפי היסטוריה של היבואן,תהנה מהסקודה שלך בכל מקרה,את שלי אני כבר מכרתי לטובת הבראבו

היבואן לא יודע מזה - לא התלוננתי על המקרה למחלקת השירות של היבואן (אני לא רוצה שאנשים יאבדו מקום עבודה בגללי). חוץ מזה סיפור כזה לא שוכחים כ"כ מהר - לא בכל יום איש מכירות ממליץ ללקוח פוטנציאלי לרכוש רכב של חברה מתחרה תוך מס' דקות מרגע שהלקוח נכנס לסוכנות. ד"א חשבתי שהם השתפרו מאז, כנראה שלא...

מה שכן הנציג אח"כ התנצל, הוא אמר שהוא התעצבן בגלל שהרבה אנשים נכנסים אליו לסוכנות ומדברים על רכבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כבר שנתיים אתה מתמרמר על פיאט ועל סמל"ת. צא מהסרט שלך, תהנה מהמונית שקנית ותרד מזה.

ממליץ אגב בחום על הסוכנות של פיאט בעכו, מ. פטין. יחס חם, אישי. השבוע אסגור איתם על רכישת פונטו ספייס 2006 דרך הטרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה דברים השתנו מאז 2008. כמעט בטוח שהנציג ההוא כבר לא עובד שם.

למה שלא יעבוד שם?

כבר שנתיים אתה מתמרמר על פיאט ועל סמל"ת. צא מהסרט שלך, תהנה מהמונית שקנית ותרד מזה.

ממליץ אגב בחום על הסוכנות של פיאט בעכו, מ. פטין. יחס חם, אישי. השבוע אסגור איתם על רכישת פונטו ספייס 2006 דרך הטרייד אין.

אני מבין שאתה גר בצפון? אני כבר מכיר מצויין את השירות והמקצועיות של רוב מוסכי פיאט באיזור הצפון, כעת הגיע הזמן שגם אתה תכיר. קודם תכיר, אח"כ תדבר. תודה.

מעבר לזה אין לי שום בעיה/ טענה אל סמל"ת, מה לי ולם? הם באמת משתדלים לאחרונה ואני מאחל להם בהצלחה, יש להם מכוניות מעניינות מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...