Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה כולם אומרים לי לא לגעת בפיג'ו 206?

karink
שימו לב! השרשור הזה בן 5431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני שמעתי את זה. דוד של מכר של אבא של חבר שלי, אז לחמות שלו הייתה פיג'ו חדישה ומה זה עשתה לה צרות. מאז אני לא נוגע בפיג'ו. נניח אתמול הלכתי ברחוב, מעדתי על איזה בור בכביש וראיתי שאני עומד ליפול, אלא רק אם אשען על פיג'ו שחנתה ליד, אבל אני - אני לא נוגע בפיג'ו! אז נפלתי. שבעה תפרים. טוב, יש דברים שאי אפשר להתפשר עליהם.

בפרוש הדגשתי שאין לי נסיון,למרות זאת די לפשפש בפורומים שונים על מנת להבין בקלות יתרה שהרכבים החדשים בעיתיים,יקרים לתחזוקה ולא אמינים.

המון המון בעיות יש לפיז'ו המודרניות,חלקן טורדניות ומעצבנות,הדגש הוא על בעיות אלקטרוניקה וגירים אוטומטיים,כך בכל אופן עולה מקריאה בפורומים הרבים העוסקים ברכב.

ושוב,אני למד מהמדיה ובמקרה זה לא מנסיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לכל מי שעזר לי תודה רבה (-:

מגיע לי להתחדש.

קניתי את האוטו

יצאו בבדיקה כמה דברים שלא היו רציניים מידי. המוכר ירד בעוד אלפיים שקל זאת אומרת ששילמתי 23K והלכתי למוסך שם אמרו לי שעלות הטיפולים היא 2K-2.5K ככה שיצאתי מרוצה. המכונית היפה שלי עברה וקס פוליש וקניתי לה רייחן של בובספוג (-:

מגיע לך מברוק שרק תהנה,תחזור לעדכן אותנו ורק במעלותיה ושחסרונות לא יבואו על סף מפתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרוש הדגשתי שאין לי נסיון,למרות זאת די לפשפש בפורומים שונים על מנת להבין בקלות יתרה שהרכבים החדשים בעיתיים,יקרים לתחזוקה ולא אמינים.

המון המון בעיות יש לפיז'ו המודרניות,חלקן טורדניות ומעצבנות,הדגש הוא על בעיות אלקטרוניקה וגירים אוטומטיים,כך בכל אופן עולה מקריאה בפורומים הרבים העוסקים ברכב.

ושוב,אני למד מהמדיה ובמקרה זה לא מנסיוני.

שמועות מזינות את עצמן, אתה יודע? אני מכיר לא מעט אנשים עם פיג'ו (וסיטרואן) מודרניות, גם עם גירים אוטומטיים - ואצל רובם המצב בכלל לא כזה. אז אין שום סיבה להכליל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SRONI ,זה מעל ומעבר לרף השמועות,אבל אולי מוטב לא להרחיב בנושא שלא לקלקל או לבייש את עברו של הרכב,קיצר..יש בעיות רבות והרבה לקוחות נפטרו מהפז'ויים לבלי שוב ותאמין לי שזה ממש חבל,אולי יתקנו עצמם בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותחת השירשור, תתחדשי ותהני.

לאחרים, המשיכו בבקשה להפיץ את השמועות,

כך בעוד שנה-שנתיים אוכל לשדרג את הקסארה הנוראית של אישתי ל C4 איומה :-)

סער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SRONI ,זה מעל ומעבר לרף השמועות,אבל אולי מוטב לא להרחיב בנושא שלא לקלקל או לבייש את עברו של הרכב,קיצר..יש בעיות רבות והרבה לקוחות נפטרו מהפז'ויים לבלי שוב ותאמין לי שזה ממש חבל,אולי יתקנו עצמם בעתיד.

וואלה, אם ככה אז יש המון בעיות ברכבים של טויוטה. גם זה מעל ומעבר לרף השמועות והרבה לקוחות נפטרו מהטויוטות לבלי שוב.

בתגובה לשאלה בכותרת: בדרך כלל אין עשן בלי אש.

מקווה שתהני מרכב , תתחדשי.

בוא לסיבוב באוטו שלי, חמש דקות ואני מייצר לך יופי של עשן בלי אש :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, מודי55 הוא מעריץ של המותג פיג'ו ולמרות זאת הוא לא מתבייש לא להצטרף לקונצנזוס.

אני החלטתי שאני לא מביע יותר את דעתי בשרשורים כאלה אבל ההמלצה הכללית שלי היא שאין עשן בלי אש.

נ.ב.

יאללה בוא תאסוף אותי, נעשה איזה ברן אאוט על חשבון "ממציא הגלגל" :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, אם ככה אז יש המון בעיות ברכבים של טויוטה. גם זה מעל ומעבר לרף השמועות והרבה לקוחות נפטרו מהטויוטות לבלי שוב.

נו באמת..טויוטה מאז ומתמיד היתה מכונית מעולה אמינה ומהנה,אין מקום בכלל להשוואה עם פז'ו המודרניות,תראה באמריקה איזה ביקוש יש לטויוטה.

הפז'ו היה פעם הארי שבחבורה,היום הפססס..יותר מידי לחשושים על תקלות מביכות והוצאות יתר,זו עובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוד סופר רכבים תקועים בדרך?!

הפסקתי, עכשיו בקיץ עם כל אלה שמתחממים ממש קשה לעקוב... :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...