Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A3

atm972
שימו לב! השרשור הזה בן 7816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוצה לקבל פידבק לגבי הגירסה האוטומטית עם מנוע 1.6 לרכב זה.

המחיר הוא 150,000 ש"ח - האם כדאי ?

אני לא מחפש רכב ספורטיבי במיוחד ( כפי שכבר הבנתם ) - חשובה הבטיחות , האכות והגימור ( מפואר עד כמה שניתן ) בסדר הזה .

המחיר המוזכר קצת גבוה - מעדיף משהו ב-120,000 ש"ח לערך.

בונה בית ? זקוק לבעלי מקצוע ? אנוחנו יכולים לעזור במציאת בעל מקצוע אמין ואיכותי ללא תשלום ! לפרטים - שלחו מייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביב 120K - פוקוס שני ליטר 5 דלתות בגרסה הג'יה טובה מהאודי בהכל. חוץ מהאבזור... למרות שהוא לא רע בגרסת הגי'ה.

במידה ואפשר ידני ה 147 נכנסת לתקציב אם כי יש לקחת בחשבון שבטיחות זה לא הדבר החזק אצלה...

אופציה נוספת - מיני קופר אפשר להזמין את כל התוספות האפשריות... הכל עניין של ל$...

ולסיכום - רק לא את האודי.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי עם גאי ...

האודי עולה באופן מוגזם מופקר !!!

ולאחר שנסעתי בה די הרבה ( לא נהגתי ) אין גם מה להתפאר יותר מדי מהבפנים שלה .. רגיל לגמרי ולא מצדיק תו מחיר שכזה .

אלפא 147 נותנת הרבה יותר מהכל וב - 150 אתה קונה את הסלאספיד 2.0 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתך על האחיות מבית סיאט

הלאון מבוססת על האי 3, היא פחות איכותית אך לא בהרבה.

ניתן להשיג אותה גם ב1.6 ידנית\אוטו או 1.8 125 כ"ס ידנית\אוטו

או בכלל ב1.8 טורבו, 180 כ"ס ידנית כמובן, והמחיר של 03 עולה 148K

בכל מקרה כבעליה של גולף 1.6 ידנית אני יכול לומר שיש כיום תחליפים טובים יותר מהגולף ובטח מהאי 3 במחירים דומים.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי עם גאי ...

האודי עולה באופן מוגזם מופקר !!!

ולאחר שנסעתי בה די הרבה ( לא נהגתי ) אין גם מה להתפאר יותר מדי מהבפנים שלה .. רגיל לגמרי ולא מצדיק תו מחיר שכזה .

אלפא 147 נותנת הרבה יותר מהכל וב - 150 אתה קונה את הסלאספיד 2.0 .

147 תהיה קרובה יותר ל160... ואם ההעדפה היא לכיוון ה120... בעיה. (והבעיה היותר גדולה היא הבטיחות שלה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בלי שום קשר לזה שאל תיגע באאודי הספציפית הזו(לא כי ם תחליט לרכוש אאודי 1.8T אז תלך על זה... :o )בכל מקרה אאודי נותנים שנתיים אחריות ושאר החברות המדוברות נותנות יותר אז תחשוב גם על זה....

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כי ם תחליט לרכוש אאודי 1.8T אז תלך על זה... :o quote]

LOL, ו-1.8T שווה 200K ש"ח ?????????

ב-200K ש"ח אתה מקבל רכב עם הרבה כח ובלי יכולת דינאמית בגרוש !!! סתם רכב לצפונבונים !!!

ב-200K ש"ח הייתי קונה אימפרזה טורבו שעולה עליה בכל קטגוריה או שהייתי קונה 306 GTI ומשפר אותה בכפול מהמחיר שלה !!! ואם לא הייתי מעוניין ברכב ספורט אז אומגה חדשה ומאובזרת נכנסת לתקציב (האומגה נמצאת 3 קבוצות מעל ה-A3!!!) !!!!

לפי דעתי לאאודי יש רכבים מצויינים אבל התמחור שלהם בארץ ממש מוגזם !!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...