Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבניית car pc

bart
שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העקרון מאוד פשוט.

קודם כל יש להוריד ולהתקין דרייבר שנקרא ASIO4ALL שנותן שליטה על כל הכרטיסים התומכים ב ASIO - דרך הדרייבר ניתן לעשות חיווט מחדש לכל הערוצים בכרטיס (שישמיעו את 2 הערוצים הקדמיים בכל הערוצים ויתעלמו מסראונד)

אחר כך מעלים קונסול - מגדירים בצד אחד של המסך את היציאות ובצד האחר את הכניסות.

עכשיו הגענו לחלק המעניין, יש פלאגינים מכל הסוגים ומכל החברות להורדה ברשת (זהו תקן משמע כל הפלאגינים שתמצאו עובדים בתוכנה ומה שנשאר זה להציב פלאגינים באמצע, בין הכניסות ליציאות ו"למשוך חוטים" בין הערוצים לפלאגינים - האפשרויות בלתי מוגבלות.

המעבד שלך יחזיק מעמד יפה נראה לי. (ליד כל פלאגין תוכל לראות את ה CPU USAGE שלו וכך להחליט מה נכנס מה לא - מקסימום לא "תהפוך" פאזה ב 75 מעלות בטוייטר הימני..:-) - מי שהמציא את הדברים האלו פשוט משועמם, מה שבטוח שאם אתם CONTROL FREAKS כמוני - הגעתם לגן עדן)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שמסירים את ההתקנה של הדרייבר הקיים וASIO4ALL הוא הדרייבר ממש של הכרטיס מעכשיו

נשמע מעניין עד עכשיו אין לי כלכך דברים שאני צריך ולא קיימים

אבל אולי ברגע שאני אעבור ל4WAY יהיה לי חסר קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקי, גמישות זה לא בהכרח SQ, אם אתה מצליח להגיע לתוצאות הרצויות עם הגמישות המצויה בKX (זה לא שהוא לא גמיש פשוט אפשר יותר) אז אתה מסודר בכל מקרה

קיצר יאללה קיפוד תריץ את זה אולי אני אביא איזה דלטא 1010 מחול :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר כמובן על שימוש בכרטיס קול ברמה גבוהה - בשילוב הגמישות של הדרייבר המדובר.

אך בכל מקרה, במערכות אקטיביות, גמישות רבה ויכולת טיונינג טובה יותר - היא המפתח לתוצאת SQ משובחת.

וכמובן שמדובר על פוטנציאל גלום, משום שצריך לדעת איך לנצל את הגמישות הזו למיטוב ולניצול אופטימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לעבוד עם ASIO4ALL אין צורך להסיר את הדרייבר המקורי. יש לשים לב שבתוכנות (או באופן כללי, במערכת ההפעלה) נבחרות היציאות הנכונות לעבודה עם ASIO.

בכל מקרה לכרטיסים המקצועיים יש דרייברים תומכי ASIO.

עתיד - אני אחסוך לך - הממירים ב-1010LT זהים לממירים ב-1010. החיבוריות שלו גם נוחה יותר והוא עולה חצי.

אם אתה כבר מזמין למה לא ללכת על הדבר האמיתי? :shock:

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

טוב הכרטיס FIREWIRE 410 שלי נכנס לתיקונון קטן בחלילית - מחליפים לו בקר FW - למדתי בדרך הקשה שלא מחברים כרטיסי FIRE WIRE כמו חיבור USB (חייבים לכבות את המחשב לפני חיבור/הסרה של הכרטיס - מפונק..)

ה CENTRAFUSE תוכנה מדהימה - עובדת בעברית מלאה מהחברה (יש קצת טעויות כתיב) - ניתן להוסיף עוד ועוד תוכנות שיעבדו מהממשק. לא הצלחתי להבין איך הופכים את הדסטינייטור המובנה לישראלי (הגעתי למפות ישראל אבל הכיתו היה בג'יבריש)

הבלוטות' עובד פצצה, בעברית, מושך את כל הזכרונות מהפלאפון - מושך קבצים מהפלאפון - ללא בעיה (משמע לא צריך DISK ON KEY - בבית פשוט מסמנים קבצים ועושים להם "שלח אל" הספריה בפלאפון דרך הבלוטות' - ובאוטו עושים "משוך מ." ומעתיקים הקבצים.- זה לא מהיר כמו USB אבל היי, זה אלחוטי לגמרי בטווחים של בלוטות')

IGO 8 עובד פצצה על CF - יש למישהו פיתרון למקלדת בעברית ב"ערים" - רק שאני בא להזין "ערים" אין לי אותיות במקלדת.

רדיו הוזמן - ב 23 דולר כולל משלוח - תומך CF ו RR - מתחבר ישירות לפלאג של הרדיו באוטו (צ'יפסט של SILABS)

נשאר להרכיב כרטיס רשת אלחוטי (MIMO)

נשאר לבנות מארז - יש למישהו רעיונות או פתרונות לקופסא התחלתית שיהיה ניתן לעשות לה MODDING ? (חשבתי אפילו על טריי שקוף של דפי A4 כמו במשרד וכיסוי בפרספקס או בתחתית של טריי אחר - תודו שזה רעיון טוב וזול למארז שקוף עם לדים..)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nimikipod כל הכבוד ובהצלחה.

סוף סוף מישהו שלא עובד עם KX.

עשיתי כמה ניסויים על console בבית לפני כשנתיים, לצערי המחשב הנוכחי שלי לא מספיק חזק.

ההבדל בין זה ל-KX שכאן הכל נעשה על המעבד, לעומת KX שמבצע את החיתוכים על הכרטיס.

מבחינת SQ כמובן שזו הדרך המומלצת, הרכיבים ברמה אחת מעל כל מה ש-KX מציע.

אם תצליח למצוא פתרון גם ל-5.1 וגם ל-3way מקדימה תודיע לי בבקשה :) שם עצרתי.

לגבי הרדיו של silabs הוא עובד לא רע ב-CF הבנתי מפורומים שעדיף לא להתקין את הדריבר שבא איתו אלה להסתפק בדריבר של XP - יש אנשים שהדריבר עשה להם בעיות ב-CF. בכל מקרה הקליטה אצלי ממש לא טובה למרות שחיברתי לאנטנה החשמלית ברכב, אם יש לך תובנות חדשות בבקשה תודיע.

בהצלחה.

אל תאמינו לאוזן שלכם כ"כ מהר, לסאונד איכותי צריך ללמוד להקשיב...

מחשב לרכב, פוקל אוטופיה + סאב פוקל 33K כפול ועוד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152828

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה עוד בחור שלא הולך לעבוד עם KX :roll:

FOCALIST, תוכל לתאר את הסטאפ שלך? מה קורה מאחורה?

לפי דעתי עם 2 PRESETים שונים תוכל להגיע גם ל 3WAY קדימה וגם ל 5.1

תוכל לתת קצת יותר פרטים בבקשה?

No need for 3way active stereo system.. Driving an Alfa Romeo

:scatter:

When you're crawling along at 15kmh in the morning rush hour somewhere to put you frappacappalattechino would be useful

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי הרבה סט-אפים שונים.

עבדתי בעבר עם KX הרבה זמן ועשיתי סט-אפ עם console על המחשב הבייתי עם teratec FW 7.1.

כרגע, אני עובד עם דרייברים של קריאטיב, יש לי קומפוננט קדמי שמוגבר אקטיבית אבל משתמש בקרוס המקורי, אני חושב שמבחינת SQ שומעים טוב יותר (עשיתי לא מעט ניסויים), בטח לעומת הפילטרים של KX או החיתוך של המגבר (JL).

הדרייבר של קריאטיב נותן לי 2.1 במוזיקה ו-5.1 בסרטים והופעות בצורה אוטומטית ושקופה.

כמובן שאפשר לעשות 2 פריסטים, לשמור אותם לקובץ ולהעלות כל אחד כשצריך, אבל זה מסורבל מידיי. חוץ מזה שאתה צריך 10 ערוצים ולא 8 ואת זה עדיין לא מצאתי בתקציב נורמלי ובלי וויתורים כואבים אחרים.

אני מתכנן בקרוב (חודשיים+-) קניה של מחשב חדש ועליית מדרגה רצינית, המחשב יכלול בין היתר כונן SSD, אינטרנט קבוע, כרטיס קול מפלצתי, חיבור DVI, זיהוי קולי, TrueHD, Blueray ועוד הפתעות...

מבחינת סאונד התכנון היה ללכת על כרטיס של asus אבל יש ביקורות מאד רעות על הדרייברים שלהם וצריך שתי כניסות של PCI-E בלוח MINI-ITX - כרגע לא מצאתי (בחנתי כ-15 לוחות כבר)

אל תאמינו לאוזן שלכם כ"כ מהר, לסאונד איכותי צריך ללמוד להקשיב...

מחשב לרכב, פוקל אוטופיה + סאב פוקל 33K כפול ועוד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152828

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1010LT יהיה טוב יותר ל SQ - הן מבחינת דרייברים, OP AMPS, והחיבורים השונים.

לידיעתכם, למי שחושב על האסוס - מסתובב פה בארץ כרטיס שהוא CLONE של AUZENTECH - במחיר רצפה (120DB N/R)

זוהי חשיפה ראשונה בארץ - הנה הוא כאן:

http://www.skypc.co.il/pl_product~CMS-THAGR~17~0.htm

הוא לא 96KHZ כמו שהוא מוצהר - הוא רק מוגבל ע"י הדרייברים - צריך רק להוריד דרייברים של AUZENTECH ואתם שם..

פוקאליסט - בדקתי את דבריך לעומק - הדבר בהחלט נעשה כבר ואפילו יש מדריכים לכך - מאוד פשוט אם יש לך 10 ערוצים:

את מגדיר את תוכנת ההשמעה להשמיע 5.1 דרך ASIO. בתוך ה CONSOLE אתה מגדיר את ה 5.1 ככניסות ואת ה 10 יציאות, שתי הקדמיים מחולקים ל 6 ערוצים וכל השאר כמו שהם.. (ובאמצע מלא פילטרים)

לא רק - גיליתי שיש גם טריגרים בקונסול - אתה יכול לתכנן שברגע שמתקבלים 2 ערוצים, הוא ירחיב אותם ל 4.1 (2 קדמיים, אחוריים וסאב) וכשיגיעו אליו 6 ערוצים הוא יתנהג אחרת. - (למי שלא הבין - מדהים)

אגב, עם קונסול ניתן לחבר מספר כרטיסי קול (כדוגמת ה CLUB3D שבקישור) וקיבלתם גם 16 יציאות.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...