Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבניית car pc

bart
שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם משווים את ה-1010LT אני בהחלט חושב שהכרטיס של אסוס ברמה אחת מעל.

אני יודע מה זה M-Audio, RMA וכרטיסים אולפניים אחרים בהשוואה הספציפית הזאת אין לי בכלל ספק שהאסוס טוב יותר.

וכן, אני גם יודע שזה הכרטיס הראשון של אסוס.

בטח כשמדברים על Opamp והפרדת רעשים, אסוס בחרו רכיבים מצויינים (בגרסת ה-deluxe) וגם הם ניתנים להחלפה.

אין ספק שכשזה מגיע להקלטות ה-M-audio טוב יותר.

אתם צריכים גם לחשוב על העתיד, בקרוב יהיו לנו פורמטים מבוססי HD זמינים יותר והכרטיסים החדשים כוללים מעבדי חומרה שיודעים לפענח את המידע בצורה חלקה יותר וללא צריכת מעבד מטורפת.

על הטריגרים של console לא שמעתי, זה חדש לי, אני אשמח לראות משהו כזה עובד.

נשמע מעניין, מכיוון שיש רק 8 יציאות אפשר אולי להשתמש ביציאות הכרטיס קול המובנה בלוח.

אל תאמינו לאוזן שלכם כ"כ מהר, לסאונד איכותי צריך ללמוד להקשיב...

מחשב לרכב, פוקל אוטופיה + סאב פוקל 33K כפול ועוד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152828

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כבר כרטיס "ייעודי" לקולנוע - למה לא ה AUZENTECH ? - אחרי הכל X-MERIDIAN ניצח בתחרות SQ, האסוס עדיין לא.

עוד דבר, למיטב הבנתי, אם אתה משתמש בתוכנה כמו קונסול אתה מוותר על כל המעבדים שבכרטיס ואתה עושה REROUTING לכל היציאות שבכרטיס.

אם הבנתי נכון יכולות העיבוד שאתה מדבר עליהן הן TRUEHD, אם זו כוונתך אז לדעתי אתה קופץ גבוה מדי מאחר ואין טעם בזה ברכב, ההבדל לא שמיע בסביבה ביתית אז על אחת כמה וכמה ברכב מה גם שאין כמעט דברים שמוקלטים בפורמט הזה (אגב תצטרך 12 יציאות כי הוא 7.1 - אחרת אתה תאבד את שתי הרמקולים ההיקפיים שאם יש לך בבית 7.1 אתה יודע שהם אלה שעושים את כל ההבדל ב TRUEHD- בקיצור, פנטזיה מיותרת ומוגזמת - לדעתי ואני אשמח להיווכח אחרת)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסתם לי את הת'רד...אבל זה לטובת כולנו, אז ימשיכו כבודם.

קיפוד, כמה הקונסול מעמיס על המעבד?כמה קשה להתמודד עם התוכנה לעומת התמודדות עם KXP? והאם באמת יש כזה הבדל באיכות?(מראש אני אומר:אני לא מחפש SQ, אני מעדיף לבחור משהו שלא יהרוג לי את המחשב).

מישהו מכיר חנות שמחזיקה כבל VGA באיכות טובה, אורך 5 מטר?אני לא מוצא באיזור רחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן בקרוב (חודשיים+-) קניה של מחשב חדש ועליית מדרגה רצינית, המחשב יכלול בין היתר כונן SSD, אינטרנט קבוע, כרטיס קול מפלצתי, חיבור DVI, זיהוי קולי, TrueHD, Blueray ועוד הפתעות...

הממ.. נשמע מעניין וטעים..

המפרט בטיזר הבא? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבני ברק יבואן של כבלים מכל הסוגים - מחירים ברצפה - TFL אם אני לא טועה.

ה CONSOLE לא "אונסת" מעבדים - אם אתה מבין את דרך הפעולה שלה אתה תשתלט עליה מאוד מהר ואז תבין ותתפלא על העוצמה הגלומה בה והמונחת בכף ידך..

בטסט עם 8 ערוצים (32 פילטרים, 4 לכל ערוץ) שהרצתי, תוך שמיעת FLAC (קובץ שתוכנת ההשמעה צריכה לפתוח במקביל להשמעה) וגם IGO ב CENTRAFUSE - המעבד 5050 עמד בין 38-45 אחוז - לא נורא - אם תגדיר לפרוסס לעבוד ב REAL TIME אז אולי זה יוריד 3-4 אחוז.

תאמין לי, אין דברים כאלה וזה לא בהכרח קשור ל SQ, אם היו לך את כל הכלים האלו במכשיר הרגיל שהיה לך ברכב, לא היית מנסה להוציא ממנו את המקסימום בעזרתם ? - אני אומר, אתה כבר עם מחשב (ויתרת על הרבה נוחיות, קלילות ושעות שינה בשביל זה..) אז תתחרע..

גם אל תדאג למעבד, הרצתי עליו PRIME95 פעמיים לבדיקת יציבות במשך 12 שעות (CPU LOAD=100%) -לא עלה מעל 42 מעלות - בחברה אומרים שהוא יציב עד 80.

לגבי פוקאליסט - אמרתי כבר קודם - מה נותן TRUE-HD ברכב ? מי צריך BLURAY ברכב ? כל אחד מהמחשבים פה יכול להריץ סרט BLURAY של 1080P (שהוא מכווץ ל 8GB ומגיע לרכב בדיסק און קיי) - מה השוס הגדול ? נראה לך שתראה הבדל באיכות בין זה לסרט DIVX על מסך של 7 או 10 ? (אם כן, אתה טועה ובגדול)

אני חסיד של HD ויש לי המון תוכן כזה בבית על טרות אבל אין לזה מקום ברכב, אלא, אם מדובר על קרוון מגורים עם מסך 42 עמיד לזעזועים.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין פה זה לא trueHD, אלה השוואה בין הכרטיסים.

הכרטיס המדובר של M-audio משתמש ב-opamp נחותים יותר (אפילו הרבה יותר) מהאסוס והאוזנטק.

גם החיבורים האנלוגים של האסוס deluxe איכותיים יתר, הבידוד, שיטת הבנייה וכו'.

היתרון בפורמטים כמו TrueHD האלה הוא אכן לא עיקרי אלה תוספת שנותנת האזנה ל-24bit 192Khz לא מקובץ בשניים עד שמונה ערוצים. דווקא ברכב ההבדל יכול להיות יותר משמעותי מבחינת סאונד מאשר בבית בגלל הסביבה הבעייתית (small room). גם M-audio תומך ב-24 ביט 192Khz אבל אין לו יכולות קידוד בחומרה של הפורמטים הנ"ל וזה חסרון קטן.

שוב, זה לא עיקר ההבדל בין הכרטיסים.

שלא תבין אותי לא נכון, יש ל-M-audio כרטיסים מצויינים ויש עוד חברות מעולות כמו-RME ו-Lynx, אבל המחירים בשמיים, בכרטיס המדובר אתה משלם על יכולות ההקלטה של הכרטיס (A/D) וכניסות איכותיות ומתפשר על יכולות ההשמעה (D/A).

אם יש לך 1000 דולר מיותרים אין ספק שכרטיס אולפני יהיה איכותי יותר.

זוהי לפחות דעתי.

נ.ב.

HD ב-8 ג'יגה זה לא HD, אבל זה כבר לפורום אחר.

אל תאמינו לאוזן שלכם כ"כ מהר, לסאונד איכותי צריך ללמוד להקשיב...

מחשב לרכב, פוקל אוטופיה + סאב פוקל 33K כפול ועוד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152828

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין ה M-AUDIO, אני חושב אחרת ואני מדבר עובדות - במחשב הביתי יש לי XFI והיה לי ניסיון עם E-MU1212M - אי אפשר להשוות, הסאונד ב EMU וב M-AUDIO אפילו לא מתקרב לצעצועי ה 7.1 למיניהם.

בכרטיסים כמו ה XFI וה ASUS אין אפילו ניסיון ליצור CLOCK מדוייק יותר (לעומת זאת ב X-MERIDIAN יש - לדעתי הכרטיס הכי טוב לכסף היום)

לעניין TRUE-HD, מה שעושה לך טוב - קידוד של 192 ניתן למצוא גם ב SACD וגם ב DVD-AUDIO, מה שלא ניתן לומר על TRUE-HD שעד היום עוד לא שימש למוזיקה נטו.

ולבסוף יש את עניין ה HD ב 8 ג'יגה - נכון אתה צודק שלא מדובר ב HD כמ שצריך וניתן לראות את ההבדל במסך ביתי אבל אם אתה באיזושהיא אשליה שתראה את ההבדל על מסך של 7-10 אינטש ברכב אז לא יקרה.(אלא אם אתה מתכנן להרכב מקרן ברכב סטייל PIMP MY RIDE ואז אני מבין..:roll:)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבני ברק יבואן של כבלים מכל הסוגים - מחירים ברצפה - TFL אם אני לא טועה.

איפה בבני ברק? אני באיזור קניון איילון כל השבוע אז אולי זה יהיה טוב.

ה CONSOLE לא "אונסת" מעבדים - אם אתה מבין את דרך הפעולה שלה אתה תשתלט עליה מאוד מהר ואז תבין ותתפלא על העוצמה הגלומה בה והמונחת בכף ידך..

זו תוכנה ויזואלית?או שזה הרבה התעסקות עם נתונים מספרים וחיבורים ידנייים של פלאגאינים?כמה פשוט לללמוד אותה לרמת שימוש של משתמש מתחיל? ולהגדיר אותה?

.

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכז השיווק של TFL ממוקם ברח' כנרת 15, בני ברק (סמוך לקניון איילון בר"ג)

טלפון: 03-6165655 פקס: 03-6165668

(מתוך האתר שלהם)

התוכנה מבחינה גרפית התחלתית מאוד דומה ל KX - אבל שמתחילים לשלב פלאגינים הם בעצמם גרפיים להפליא ומאוד קלים לתפעול - ממש כאילו אתה מול מכשיר ייעודי.

הנה לדוגמא פלאגין 1 (החלון בצבע הכחול -מהווה אלמנט אחד בתוך ה CONSOLE - זו רק דוגמה..):

VST-2.0.jpg

screenshot.jpg

highlife.png

504499726_d75021c565_o.jpg

Qamp.jpg

sonorislpq21.jpg

אתה מתחיל לקלוט על מה מדובר ? נפתח התיאבון ? - נראה אותך משתלט על כל אלו..

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על TFL, משום מה הנחתי שאין להם אתר, ועל זה נאמר:

bartgooglewe5.jpg

ולגבי הקונסול, אם אתה אומר שהוא יחסית קל על המעבד(יחסית) נראה לי שהגיע הזמן לגייס חבר שהינו סאונדמן במקצועו לעניין... נכון, אני משתמש באודיג'י, אבל נראה לי שאפשר לעשות כמה פלאים, אבל באמת יש טעם בכלכך הרבה פלאגינים במקביל?הרי יש גבול לכמות השפעה שתהיה להם, מעבר לעניין שהם יתחילו לעלות אחד על השני.וכמובן שכיוון מסוים לא תמיד יתאים לסוג מוזיקה אחר.

אני אשמח אם תשלח לי מאיפה השגת את הקונסול, כדי שאתחיל לשחק איתה. אם באמת היא קלה לעבודה, אולי כבר נתחיל איתה במקום KXP.

ושאלה חשובה - איך אתה יכול לשחק עם כל הכיוונים כשהמחשב בבית?הרי באוטו זה ישמע אחרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלאגינים שהצגתי הם לא יעודיים לרכב אלא כאלו שמצאתי ברגע בחיפוש בגוגל. יש כאלו יותר ספציפיים שאותרו ע"י משתמשי CAR PC והם אלו המומלצים לרוץ במקביל.

על מעבד כמו שקנית לא צריכה להיות בעיה.

כל הכיוונים הסופיים וגם אותו RTA מפורסם יבוצעו בסופו של דבר ברכב אבל אפשר להכין מבנה התחלתי של ה CONSOLE כבר בבית עם כיוונים בסיסיים כמו חיתוכי תדרים, סלופים וכיו"ב -אין ספק שעיק הכיוון נעשה ברכב - מה גם שהפלאגינים עצמם נפתחים לגודל גדול ועל כל המסך אז יותר קל להתעסק איתם ברכב

התוצאות אליהם תגיע תגיע עם ה CONSOLE על ה AUDIGY הם +- כמו שתשיג על ה KX כי הם די דומים אבל אם אתה כבר מתחיל משהו חדש לדעתי שווה לך לעבוד עם ה CONSOLE כך שאם תחליף כרטיס לא תתחיל מ 0 עוד הפעם ותבין מה אתה רוצה ומה הם הצרכים שלך.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוצאות אליהם תגיע תגיע עם ה CONSOLE על ה AUDIGY הם +- כמו שתשיג על ה KX כי הם די דומים אבל אם אתה כבר מתחיל משהו חדש לדעתי שווה לך לעבוד עם ה CONSOLE כך שאם תחליף כרטיס לא תתחיל מ 0 עוד הפעם ותבין מה אתה רוצה ומה הם הצרכים שלך.

זאת בדיוק המחשבה שלי.התוצאות אולי לא יהיו יותר טובות, אלא אותו דבר.אבל אם כבר אני רק מתחיל, אז עדיף ללמוד תוכנה אחת ולא שתיים.

ולגבי RTA, לא אני ולא המערכת שלי ברמה שאני אצטרך להריץ בדיקה כזו.אז אני לא דואג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ?

RTA נועד להוציא את המקסימום מהמערכת שלך בכדי להגיע לסאונד הנאמן ביותר האפשרי למקור ולנסות לגשר על פערי תדרים וחוסרים שמקורם בשאר הציוד. נכון, אולי הרכיבים האחרים שלך לא באותה קטגוריה כמו של מערכת אחרת אבל.. הוכח כבר כי לכיוונים נכונים יש משקל גבוה ביותר בסטריאו לרכב.

אין לך מה לפחד מ RTA. - כל הסטאפ שדרוש לכך כבר מצוי ב CAR PC (חלק מהיתרונות המובהקים שלו) אז למה לא ? מה כבר יכול להיות ?

אגב, דבר חדש שגיליתי הוא שאפשר להגדיר HOTKEYS כך שתוכל במהלך השמעת מוזיקה באמצעות כפתור אחד לעבור בין מערכות כיוונים שונות בתכלית (או כמו שאומרים - בכיוון מצב הרוח..)

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לומר לך משהו - מהניסיון שלי, אתה תתפלא כמה אפשר להוציא מהסטאפ שלך עם כיוונים נכונים. עם כל הכבוד לדרייברים טובים ולהגברה בריאה (ויש כבוד -אחרי הכל אני מושקע מעל לראש בסטריאו..), רכיבים סבירים עם כיוונים כמו שצריך יישמעו תמיד יותר טוב מרכיבים מעולים עם כיוונים מעפנים.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...