Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבניית car pc

bart
שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיפי מה אתה אומר בעצם, זה ב KX אי אפשר להגיע לרמת כיוונים גבוהה מספיק?

הקונסול נראה מורכב וכבד מה שבטוח יעמיסו לך על המחשב בין אם על המעבד בכרטיס או במחשב עצמו בזמן ריצה

אני מסכים שכיוונים נכונים זה דבר חשוב מאוד אבל עדיין לזכור

שאנחנו בסביבת רכב לא בסביבת קולנוע בייתי

HU: CarPC 3 In Progress [00%] AMP: Twister III F4-600

Woofer: Helon 165 (2 ohm) Tweeter: HX 165 PHASE SUBS: (X-ion 10" 350rms) X 2

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכלל לא.

כבודו של KX במקומו מונח - על כרטיס כמו ה AUDIGY -ניתן להגיע לתוצאות זהות ל CONSOLE +- (בשימוש באותם סוגי פילטרים) אך עם זאת, הוא קצת מיושן והוא לא תומך בכל הכרטיסים האחרים - לפיכך, אני חושב שאם מישהו נכנס היום לעולפ ה CAR PC עדיף יהיה לו להיכנס עם ה CONSOLE שהייתה פה עוד לפני ה KX וכנראה תישאר הרבה אחריו (חברה ותוכנה רצינית המשמשת גם את גדולי האולפנים)

דבר נוסף - לעניין השימוש במעבד - אם מה שאתה אומר הוא נכון אז מה הטעם להחזיק ברכב מחשב חזק יותר מפנטיום 3 ? הרי גם הוא ישמיע MP3 ויעבוד עם KX (למה אתה צריך ליבה כפולה ?) - אני לא יודע מה איתך אבל אני דווקא די נהנה לחשוב שיש מעבד שקורע את עצמו ומריץ +- 20 מיליון חישובים בשניה רק בשביל להשמיע לי את ה FLAC האהוב עליי..

חגי

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיפי התשובה שלי היא שאני לא צריך ליבה כפולה. לפחות לא אמיתית.

אין לי ליבה כפולה במחשב שלי הוא 2.6 מלפני 5 שנים ומריץ בכיף GPS,מוסיקה,וידאו,משחקים (nfs carbon)

ככה שאין שום צורך כלשהו בליבה כפולה במידה והמעבד הוא מספיק טוב.

לגבי P3 - למעשה כבר ניסיתי לשים, המחשב הראשון ששמתי באוטו היה P3

והסיבה היחידה שהחלפתי היא שהוא פשוט לא עמד ב GPS + מוסיקה ביחד,

מתי שהוא היה צריך לחשב ב GPS הוא פשוט גרם למוסיקה לקרטע קצת ואי אפשר לחיות עם זה.

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך הדבר אז באמת שאין לך צורך ביותר מKX.

אבל אם תרצה ביום מן הימים להשתמש בכרטיס קול קצת יותר רציני, תהיה חייב להשתמש בקונסול.

אני חושב שתוכל להשתמש בקונסול גם על המחשב הנוכחי.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוכנע שאני אוכל להשתמש בו על המחשב הנוכחי

אבל כרגע זה פשוט לא יתרום לי לשום דבר

רק אם באמת אני אחליט לשדרג כרטיס קול זה יכול להיות מועיל

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמכביד על המעבד, הם האפקטים שבהם משתמשים בתוך הקונסול.

הביצועים תלויים בכמות וסוג האפקטים.

יכול להיות אפקט ריוורב פשוט שמצריך מעט כח עיבוד. לעומת זאת יכול להיות ריוורב מבוסס impule response שיטחן את המעבד.

בכל מקרה - מעבדים חדשים כפולי ליבה, גם מהסדרות הנמוכות, מסוגלים לעמוד בלי בעיה בהרצת כמות הפלאגינים ש-CarPC זקוק להם.

ניתן לשפר את ביצועי המערכת בעת השימוש בפלאגינים, ע"י אופטימיזציה של מערכת ההפעלה.

מומלץ למי שמעוניין, להירשם לפורום של אקט (מצריך מייל אמיתי ולא webmail לצורך רישום) ולקרוא שם על כל תהליך האופטימיזציה.

לדעתי העניין מיותר אם מדובר במעבד חדש, אבל יכול להיות שימושי למי שמעוניין לבנות CarPC מבוסס VST על מחשב ישן יחסית.

צביקי

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, שוב הגענו לשלב בו אני צריך עזרה ממכם חברים -

1.אני לא מצליח לסנכרן את הפלאפון דרך BT.ניסיתי WIDCOMM,BLUESOLLEIL, ועוד כמה דברים.כלום לא מסתדר...מישהו יודע איך לעשות את זה נכון? עקבתי אחרי כל מדריך, כל תוכנה, כל HACK שמצאתי, כלום לא עזר. המחשב לא מוכן לזהות את התקן הBT חוץ מדרך BS, ואז הוא לא מסנכרן את FREEFONE. אוווףףףף. המכשיר הוא נוקיה 6230I, שאמור להתאים לעניין.:bigcry:

2.הכרטיס קול שלי מתעכב...שווה להרכיב את המחשב עם יציאה אחת(מה שיש כרגע בלוח אם) או שעדיף לחכות לכרטיס המיוחל(אודיג'י) שמשום מה כבר שבועיים ועדיין לא הגיע:??

3.יש דרך לסדר את הרשימת שירים בRR כמו שצריך?כרגע אני רואה רק שמות שירים, בלי אמנים,בלי אלבומים, וזה ממש גרוע כי אני לא מצליח לסדר כלום ברשימות.אני רוצה להתקין את המחשב ברכב עם רשימות נוחות.יש תוכנה עדיפה על WINAMP בעניין הזה?

4.מישהו מכיר מקום טוב לקנות בו כבל + וכבל - באיזור רחובות\ראשון לציון כדי להכין את ההתקנה?

5.יש למישהו טיפים מעניינים שהוא יכול להוסיף לעניין התקנת תוכנות או התקנת המחשב ברכב? אני אשמח לדעת מה הבעיות הנפוצות לפני שאני נתקל בהן.

6.מה קורה עם הכבלים 3.5 לRCA?יש חדש בעניין?

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לחכות, למרות שאני בטוח שזה ממש קשה :wink:

תלוי כמה פשוט לפרק את המחשב מהרכב ולחבר שוב בבית, לצורך ההתקנה הפיזית של הכרטיס והתקנת/קינפוג הדרייבר.

נצל"ש

יש תופעה במחשבים ביתיים של רעשים מכרטיס הקול, כאשר מבוצעות פעולות שונות במחשב, למשל - רחש כאשר מזיזים את סמן העכבר.

עניין אותי לדעת אם מישהו נתקל בתופעה דומה ב-CarPC.

צביקי

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שנתקלתי בתופעה אבל נראה שהיא נעלמה קליל כפי שהופיעה

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.הכרטיס קול שלי מתעכב.. - תלוי בך, אני הייתי מתקין וחותך מהמגברים, כי תאחלס למי יש סבלנות לחכות :)

3.יש דרך לסדר את הרשימת שירים בRR כמו שצריך? בתוך ההגדרות של הRR יש לך אפשרות מה הוא יציג, איזה פרטים באיזה פורמט ואיזה צורה, בנוסף אתה יכול ליצור רשימות השמעה (נקרא M3U נדמה לי) ולשים אותם באחת התיקיות שלך בתוך תיקיית המאסטר של המוזיקה, וככה לטעון בלחיצה אחת רשימות שירים מכל רחבי הHD

4.מישהו מכיר מקום טוב לקנות בו כבל + - יש לך כבר של המגבר אחורה ? אם כן מספיק מפצל, בכל מקרה אם לא כבל 8G יספיק לך, אתה יכול להכנס לכל חנות מערכות או אפילו ACE ולקנות קיט התקנה 8G פשוט זה יהיה מספיק טוב

5.יש למישהו טיפים מעניינים שהוא יכול להוסיף לעניין התקנת תוכנות או התקנת המחשב ברכב? אני אשמח לדעת מה הבעיות הנפוצות לפני שאני נתקל בהן. תעבוד בזהירות, חוסר זהירות והשמת לב=נזק לרכיבים, באופן עקרוני תתקין כמה שפחות תוכנות המינימום שאתה חייב, כל התקנה שאתה רוצה לבצע תבדוק קודם על המחשב הבייתי שהכל עובד, ושהכל לטעמך.

6.מה קורה עם הכבלים 3.5 לRCA?יש חדש בעניין? לאחר התלבטויות רבות בנושא אני אישית החלטתי ללכת על כבלים מתוצרת עצמית, רכשתי כבל שלטעמי מאוד איכותי, אני אעלה תמונות מתישהו בהמשך,

בגדול מדובר על 3 שכבות PVC !, 2 שכבות סיכוך נחושת, שכבת כותנה, שכבת נייר אורז

בקיצור תמונות בהמשך :)

תודה לכולם!

Ctzvi - את התופעה הזאת הכרתי רק בכרטיסי קול מובנים ולא חיצוניים, בכל אופן לא נתקלתי בה ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, שוב הגענו לשלב בו אני צריך עזרה ממכם חברים -

1.אני לא מצליח לסנכרן את הפלאפון דרך BT.ניסיתי WIDCOMM,BLUESOLLEIL, ועוד כמה דברים.כלום לא מסתדר...מישהו יודע איך לעשות את זה נכון? עקבתי אחרי כל מדריך, כל תוכנה, כל HACK שמצאתי, כלום לא עזר. המחשב לא מוכן לזהות את התקן הBT חוץ מדרך BS, ואז הוא לא מסנכרן את FREEFONE. אוווףףףף. המכשיר הוא נוקיה 6230I, שאמור להתאים לעניין.:bigcry:

2.הכרטיס קול שלי מתעכב...שווה להרכיב את המחשב עם יציאה אחת(מה שיש כרגע בלוח אם) או שעדיף לחכות לכרטיס המיוחל(אודיג'י) שמשום מה כבר שבועיים ועדיין לא הגיע:??

3.יש דרך לסדר את הרשימת שירים בRR כמו שצריך?כרגע אני רואה רק שמות שירים, בלי אמנים,בלי אלבומים, וזה ממש גרוע כי אני לא מצליח לסדר כלום ברשימות.אני רוצה להתקין את המחשב ברכב עם רשימות נוחות.יש תוכנה עדיפה על WINAMP בעניין הזה?

4.מישהו מכיר מקום טוב לקנות בו כבל + וכבל - באיזור רחובות\ראשון לציון כדי להכין את ההתקנה?

5.יש למישהו טיפים מעניינים שהוא יכול להוסיף לעניין התקנת תוכנות או התקנת המחשב ברכב? אני אשמח לדעת מה הבעיות הנפוצות לפני שאני נתקל בהן.

6.מה קורה עם הכבלים 3.5 לRCA?יש חדש בעניין?

תודה לכולם!

אתה צריך BT שתומך בדרייברים של WIDCOMM ואז לפעול לפי ההוראות שמצורפות לסקין שהעלתי רק איתם ניתן לחבר את הטלפון גם בפרופיל COM וגם בAUDIO GATEWAY לצורך שמע לאחר מכן FREEFON תדע להתחבר אוטמטית לCOM ולגבי הAUDIO GATEWAY יש תוכנה קטנה שגורמת לו להתחבר אוטמטית http://www.digital-car.co.uk/forum/showthread.php?t=7210

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרטיס קול הגיע, מקווה שלאחר הבחינות נגיע סוף סוף לישורת הסופית...

דותן - אם אני מחבר את הפלאפון דרך BS ולא דרך WIDCOMM זה לא יעבוד?אני מצליח להוציא שיחות ולשלוט בטלפון (freefone מזהה את הפלאפון מחובר לקוםפורט), אבל לא מצליח להתקין את הדרייברים ששלחת(התקנתי, והדרייברים לא מזהים את ההתקן בלוטות שלי...כמו שאמרתי, פשוט לא הולך.יש לי את ההתקן בלוטות' הסיני הקטן)

למישהו יש את תוכנת קונסול ויכול להביא לי אותה?אני אשמח, כי אני לא מוצא אותה בשום מקום.

עתיד - אפשר לקבל את הפריסטים שעשית אצלך באוטו ל KX לפני ההתקנה של הקלארוס? שיהיה לפחות התחלה עד שאני אלמד את התוכנה או אשיג את הקונסול.(מתנדבים אחרים בעלי קומפ'+סאב יתקבלו בשמחה)

ולכל שאר המתעניינים\עוזרים\יודעים\מתמחשבים, אני אשמח לטיפים של התקנת תוכנות/הוספת פיצ'רים/המלצות בכל נושא שנראה לכם רלוונטי לעניין המחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מיתפרץ לך לנושא עשיתי חיפוש ועברתי על כול הפרויקטים

אפשר לדעת מהיכן משיגים את כול התוכנות האלה

רוד ראנר

kx

ואת השאר שצריך אני רוצה ללמוד את כול התוכנות האלה בבית ליראות איך זה ביכלל

ואיך מישתמשים ברוד ראנר למה צריך גם ווינאמפ לא הבנתי איך זה עבוד

MKVI GTI 2011

למכירה דאבל דין alpine w505

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרטיס קול הגיע, מקווה שלאחר הבחינות נגיע סוף סוף לישורת הסופית...

דותן - אם אני מחבר את הפלאפון דרך BS ולא דרך WIDCOMM זה לא יעבוד?אני מצליח להוציא שיחות ולשלוט בטלפון (freefone מזהה את הפלאפון מחובר לקוםפורט), אבל לא מצליח להתקין את הדרייברים ששלחת(התקנתי, והדרייברים לא מזהים את ההתקן בלוטות שלי...כמו שאמרתי, פשוט לא הולך.יש לי את ההתקן בלוטות' הסיני הקטן)

למישהו יש את תוכנת קונסול ויכול להביא לי אותה?אני אשמח, כי אני לא מוצא אותה בשום מקום.

עתיד - אפשר לקבל את הפריסטים שעשית אצלך באוטו ל KX לפני ההתקנה של הקלארוס? שיהיה לפחות התחלה עד שאני אלמד את התוכנה או אשיג את הקונסול.(מתנדבים אחרים בעלי קומפ'+סאב יתקבלו בשמחה)

ולכל שאר המתעניינים\עוזרים\יודעים\מתמחשבים, אני אשמח לטיפים של התקנת תוכנות/הוספת פיצ'רים/המלצות בכל נושא שנראה לכם רלוונטי לעניין המחשב.

לצערי אתה חייב להשתמש בדרייברים של WIDCOMM בילבד עצה שלי תקנה מתאם שתומך בהם כדוגמת http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=401702

זה מה שיש לי והוא עובד יופי עם הדרייברים.

כבר הסברתי לעיל מה החשיבות של הדרייברים האלו בגלל שימוש ב2 פרופלים במקביל אחד לצורך חיוד ושליטה בטלפון COM ושני לצורך העברת שמע AUDIO GATEWAY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים.

זהו נגמרו התירוצים, סיימתי מבחנים חזרתי מחו"ל וחזרתי לעניינים ---> יאללה CAR PC.

אז יש לנו כרטיס קול אחד FIREWIRE 410 שמו שעשה המון בעיות בהתחלה עד שהגענו אני והוא לעמק השווה (עכשיו הכל דופק כמו שעון.) קונסול עובד - מסתבר שמשום מה, הפלאגין של ה DELAY שיש לי צורך המון משאבי מערכת. יש גם פלאגין אחד שנקרא REVOLVER שעוד לא בדיוק הבנתי אבל עושה רושם שהוא נבנה במיוחד לצרכים שלנו -יש בו קרוס 4WAY, דיליי, פאזות (להערכתי זהו איזשהו פלאגין שמדמה קרוסאובר פנימי של רמקול)

בארט - שלח לי כתובת מייל בפרטי ואעביר אליך את הקונסול. הפלאגינים זה כבר סיפור אחר כי יש הרבה והם תופסים הרבה מקום (תיאלץ לבוא לביקור..)

נשאר לי רק מארז ורדיו (הרדיו בדרך) - רעיונות ?

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...