Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקורת על סובארו B3 1.5

Alin
שימו לב! השרשור הזה בן 5667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני רוצה לקנות את סובארו B3 1.5 חדשה 2008

מכל מיני ביקורות הבנתי שהרכב נוח, אבל הביצועים חלשים יחסית.

אני צריכה מידי פעם לנסוע עם הרכב לצפת ויש שם לא מעט עליות.

האם הרכב יעמוד בזה ללא בעיה?

כמו כן, מהי רמת היציבות של האוטו על הכביש?

תודה מראש לכולם.

אלין.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריץ גדול של סובארו

אבל לצערי הדגם הנ"ל

מאוד חלש בפנים לא מרשים אבל איכותי יציבות שלה מאוד טובה אבל אין כח וגיר רק 4הילוכים באוטומט

עם אתה חושב לקנות ידני יהיה קצת יותר נוח לנהוג בה

You should never drive faster than your guardian angel can fly, mine is electronicly limited to 300 km/h.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבטח יכתבו אלו מתחתיי...

ל B3 ישנם כמה חסרונות.

הבולטים שבהם: צריכת דלק גבוהה.ביצועים עצלים.תא מטען בגודל תא כפפות.

תראי אלין.אם את מתכוונת לנסוע לצפת לבדך,דהיינו רק את ברכב וללא מטען מיוחד

הרכב יצליח להתמודד עם תנאי הדרך בצורה סבירה.

אבל,אם את צריכה לנסוע עם 4/5 אנשים ברכב+מטען ומזגן

פה כבר יש לנו בעיה.

לפי דעתי ה B3 מתאימה יותר כ "רכב דודה" שמסתובב בעיר,ולא עובד קשה מדי.

במידה והנסיעות שלך לצפת תכופות יותר,המלצתי היא:

קאיה סיד 1.6 חדשה (מנוע שמספק ביצועים סבירים פלוס).

או לחילופין אופציה יותר מעניינת:

מאזדה 3 2.0 ספיריט ספורט (5 דלתות כמו ה B3) בת שנתיים+-

המאזדה 3 היא אופציה עדיפה בהרבה לנסיעות ארוכות.

ומכיוון שהנסיעות הן בינעירוניות,גם צריכת הדלק תהיה שפויה.

בהצלחה בכל אשר תפני.

זכי

עריכה: כתבתי את הודעתי בדיוק 2 דקות לפני שאת פרסמת את הודעתך .כך שהמלצתי על מה שחשבת

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מגיע עם עם מנוע בעל הספק של 105 כ"ס.

לא תהיה לו (ולכל רכב חדש שנמכר בארץ) כל בעיה לעלות כל עליה בצפת או בכל מקום אחר.

אנא הגדירי "ביצועים חלשים יחסית". יחסית למה? רכבים באותה קטגוריה? כולם דומים מבחינת הספק ביצועים.

נוחות, אבזור וכו' בלינק הבא: http://motocar.co.il/catalog/product.aspx?vq=EGEKJ

לא יותר מדיי חסכונית בדלק, לטעמי נוחה מאוד.

עריכה: אופס, נכתב לפני תגובתו (המפורטת יותר) של ג'ק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיעות תכופות,

הנסיעות הן בדרך כלל בחגים + קצת.

באופן כללי הרכב לא יסע יותר מהרצליה - תל אביב.

אבל כן חשוב לי שאני לא אצטרך לכבות את המזגן בשביל לעלות לצפת / ירושלים או כל מקום אחר.

וגם לא לזחול בדרך לשם.

גם לא נראה לי שהוא אוכל יותר מידי דלק 1 ל 13.3 נראה לי סביר.

או שלא...

ההבנה שלי ברכב מסתכמת בנוחות הנסיעה בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלין יקרה. 1:13 אלו נתוני היצרן של הרכב.

הנתונים האלה "אופטימיים" בלשון המעטה.

במציאות ובחיים האמיתיים צריכת הדלק של ה B3 תהיה 1:8.5-9 בעיר

ו 1:10.5-11 מחוץ לעיר.

רכב משפחתי ש"אוכל" 1 ל 9 בעיר הוא לא כזה חסכוני.

אני עדיין חושב ששוה לך לבדוק את המאזדה 3 ספורט ספיריט.

(ההיכרות שלי עם ה B3 די טובה.מכיוון שמכרתי כבר מס' מכוניות כאלה ללקוחותיי,אני לא עובד בסובארו-לצערי )

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שנרשם כאן,

לאימי יש כזה רכב, והיא גרה בגליל. נסיעות שבועיות תל-אביב - גליל עוברות בקלילות, בעליות לא נרשם מחסור בכוח. שביעות הרצון שלה מהאוטו גבוהה מאוד. אישית הייתי מעדיף את דגם ה 2.0 ליטר עם הנעה כפולה אבל הוא צרכן דלק לא קטן.

לטעמי הסובארו עולה על המאזדה.

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני קניתי רכב B3 2008 RXI נפח 2000 רכב לא אמין ! מגיע עם המון בעיות מכניות ! זולל דלק בטרוף וממש לא לפי מה שהיבואן מפרסם ! ולא נוח לנהיגה ארוכה ! אין מספיק כח ! גם במנועים גדולים . רמת גימור פשוטה וכבר אחרי שבוע מגלים את איכות החומרים הזולה שהשתמשו בהם להרכבת הרכב . (אני באופן אישי קיבלתי רכב עם המון המון תקלות שהיבואן לא מתקן אותם וחושב שאני ממציא אותם .ומה גם שאין להם אנשים מוסמכים לתקן בעיות ברכב . נכנס למוסך על תקלה X ויוצא עם תקלה Y) שרות גרוע מאד של היבואן אם את רוצה רכב אמין תקני כל רכב חוץ מסובארו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי רכב B3 2008 RXI נפח 2000 רכב לא אמין ! מגיע עם המון בעיות מכניות ! זולל דלק בטרוף וממש לא לפי מה שהיבואן מפרסם ! ולא נוח לנהיגה ארוכה ! אין מספיק כח ! גם במנועים גדולים . רמת גימור פשוטה וכבר אחרי שבוע מגלים את איכות החומרים הזולה שהשתמשו בהם להרכבת הרכב . (אני באופן אישי קיבלתי רכב עם המון המון תקלות שהיבואן לא מתקן אותם וחושב שאני ממציא אותם .ומה גם שאין להם אנשים מוסמכים לתקן בעיות ברכב . נכנס למוסך על תקלה X ויוצא עם תקלה Y) שרות גרוע מאד של היבואן אם את רוצה רכב אמין תקני כל רכב חוץ מסובארו

לי זאת נשמעת כמו השמצה ראויה לשמה.

תן לנו פירוט, מה קרה, ואיך היבואן טיפל.

תוסיף גם הוכחות, הרכבים של סובארו ידועים כאמינים ביותר, במיוחד כשהB3 משתמשת בחלקים מהאימפרזה המיתולוגית, שהייתה ידועה בעיקר בגלל האמינות שלך.

כל עוד אתה אומר את זה בלי הוכחות, בשבילנו זה בלוף רציני.

אני כבעל סובארו דווקא משבח את היבואן, כבר הרבה זמן לא ראיתי יבואן שמוסך אחד שלו לפחות מראה יחס כאילו אתה חבר ותיק של בעל המוסך, ומוכן לקחת על עצמו דברים רבים (שטיחים חדשים עליו, צביעת טמבון אחרי שמישהו נכנס בי גם עליו).

במנועי 2 ליטר יש מספיק כוח, בהחלט, במיוחד בגיר הידני. אני לא מאמין שאצלך משהו שונה.

אתה חדש בפורום אז כנראה אתה לא יודע איך מדברים פה, אבל אין להביא ביקורת על רכב, ועוד כל כך משמיצה, בלי להביא הוכחות (חשבונית תיקון, צילום כלשהו וכו')

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמצה פרועה ???? אתה מוזמן לנסיעה על הרכב שלי ולהביע חות דעת משלך !!!! ולפרסם פה תגובה משלך על הרכב . אני לא יכול לפרסם פרטים . אני בהליכים משפטיים . לגבי ההוכחות ,יש לי והמון - אבל שוב פעם לא לפרסום בפורום לפחות לא בשלב זה . יכול להיות שרכבי שסובארו אמינים אבל לא ה B3 שלי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמצה פרועה ???? אתה מוזמן לנסיעה על הרכב שלי ולהביע חות דעת משלך !!!! ולפרסם פה תגובה משלך על הרכב . אני לא יכול לפרסם פרטים . אני בהליכים משפטיים . לגבי ההוכחות ,יש לי והמון - אבל שוב פעם לא לפרסום בפורום לפחות לא בשלב זה . יכול להיות שרכבי שסובארו אמינים אבל לא ה B3 שלי .

אומנם אתה בעלים של סובארו B3, ואתה טוען שהרכב זוועתי ועגלתי.

מזל טוב, לראשונה קיבלת רכב לימון.

קורה, בכל היצרנים זה קורה, ולא סתם יוצא שסובארו נחשבים רכבים אמינים מאוד, ויש כמה אקזמפלרים מעטים שיוצאים לא מרוצים (במקרה שלך, בלשון המעטה).

אבל בכל זאת, אל תתן תגובה, בלי להראות משהו בידיך שיוכיח את טענותיך (שלא נדבר על זה שזה הוצאת דיבה ללא הוכחות).

סובארו 1.5 אוטומט זה עגלה, חלש ביותר

וזה מניסיון!!!

אתה רוצה לחדש משהו ? את אמריקה כבר גילינו.

עם האימפרזה העגלתית שלי אני שורד, ומתוך אהבה כלפיה אני אומר שאין סיכוי שאמכור את הילדה הזאת בקרוב.

עזוב את המנוע שלה, את הגיר שלה, יש למכונית אופי, שמישהו קונה אותה מכספו, הוא יכול לראות בעצמו כמה לאימפרזה יש אופי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי כבעל סובארו B3 ידנית .

הרכב נוח מאוד על הכביש (שקט מאוד , מרווח מאוד , קפיצים ובולמים טובים)

זה נכון שהרכב חלש אבל בינינו בשביל מה צריך יותר מזה ?

את העליות לא תיהיה לו בעייה לסחוב גם לא עם 4 אנשים ומזגן (הוא פשוט לא יסחב אותם על 120)

בקשר לצריכת דלק זה תלוי מאוד בנהיגה שלך (אני נוהג די אגרסיבי ומגיע ל-1:10 בעיר)(הגעתי ל1:15 מחוץ לעיר)

בקיצור לכל רכב יש את הפשרות שלו :

אם תקני מאזדה 3 תסעי יותר מהר אבל עם כאבי גב אחרי שעה נסיעה,

בטויוטה תסבלי מהגיר ומהרעש,

בפולקסווגן טיפולים יקרים מאוד,

בסובארו חלשה מאוד,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקני מאזדה 3 תסעי יותר מהר אבל עם כאבי גב אחרי שעה נסיעה,

בתור אחד שיש לו אחת כזו ( מנוע 2000 ), אני לא מבין על מה אתה מדבר.

אין שום תלונות אחרי שעה של נהיגה, הרכב נוח מאוד.

מה שכן, אי אפשר להתגאות בצריכת הדלק שלו.

אני הוצאתי 7.2 עירוני, אבל נהיגה דיי אגרסיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...