Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה אקורד 1.8 - בלאי דיסקיות גיר אוטו'

gleb
שימו לב! השרשור הזה בן 5662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולכם.

קניתי לא מזמן הונדה אקורד שנת 2001 מנוע 1.8 לא עברה יותר מ100000 ק"מ.אז ככה עשיתי בדיקה לאוטו וכתוב שמה שלגיר יש בלאי דיסקיות,שמן כהה ונקישות יתר.מה אני צריך לעשות עכשיו?האם זה משהוא רציני?הבוחן שעשה לי את הבדיקה אמר שזה לא כל כך רציני.תנו הסבר מפורט בבקשה.

seat leon fr ​20VT

Indian System

145.84db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שמכון בדיקה לא ממש יכול להעריך את מצבה האמיתי של תיבת הילוכים ולכן אם הבוחן זיהה כי נוזל התיבה נראה קצת כהה זה ההערה שנרשמת למרות שהתיבה יתכו כי מצבה תקין לחלוטין. ההערה הזו מופיעה גם בתיבות אטומות לכל החיים שאין להם מדיד וללא בדיקה חזותית של הנוזל כלל.

בדוק מתי פעם אחרונה הוחלף נוזל התיבה ושקול החלפה לפי מועד שהומלץ ע"י היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל איך שאני הבנתי הגיר אצלי הוא סגור והיאפשר להחליף נוזל גיר אלא אם אתה רק מפרק אותו האם זה נכון?

ולא הבנתי מזה בלאי דיסקיות?

seat leon fr ​20VT

Indian System

145.84db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל תיבה אוטומטית יש אפשרות לרוקן ולמלא נוזל ללא פירוק. לא מחייב שיהיה מדיד אך מחייב שתהייה שיטה כלשהי לריקון ומילוי.

דיסקיות: אלו המצמדים הרטובים שיש בתוך התיבה שנועדו לחבר או לנעול מכלולים לצורך שינוי יחסי העברה. יש להם בלאי טבעי עקב שימוש, כמו שיש למצמד רגיל, רק שאורך החיים שלהם רב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ברשות המשפחה אחת כזו (קייק נחמד)

הגיר המותקן ברכב ידוע כרגיש להזנחה/ התעללות, שמור עליו ולא תאלץ להיפרד מ5,800 + מע"מ.

עלות שמן גיר לרכב בחברה (ללא עבודה) 140 ש"ח, פילטר שגם אותו מומלץ להחליף (ממליץ על המקורי בלבד) זה עוד כמה שקלים.

*זו שקניתה כסופה ועם חלון בגג, מבת ים במקרה ?

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר ממעשיו של המוסכניק, הפילטר נמצא איפשהו למטה מתחת למנוע בצד שמאל (נהג).

מהשמן יש להיפטר בתחנת דלק או מוסך על מנת שלא יזהם את הסביבה.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אחי על התשובה.מה אתה מציע ללכת ליקנות את הפילטר במוסף של הונדה ושים אותו לבד או שהם ישימו לי אותו?ולגבי השמן איפה הוא נמצא באיזה מקום?האם אני יכול גם להחליף אותו לבד?

seat leon fr ​20VT

Indian System

145.84db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום החלפתי שמן גיר והשמן הייה כהה.היו צריכים להחליף אותו ב60 אלף אך לא החליפו אותו.אני החלפתי ב90 אלף.אז ככה המצב הישתפר והגיר מעביר הילוך בשקט ואין שום נקישות כמו שהיו בעבר.ההילוכים מעוברים כמו שהרכב יצא מהחנות בשקט ובלי בעיות.תודה לעוזרים ולעונים תודה.

seat leon fr ​20VT

Indian System

145.84db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...