Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הם ההבדלים בין מנוע של אאודי A3 1.8T לבין גולף GTI דור 4?

barak256
שימו לב! השרשור הזה בן 6139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם של האודי זה ה 150 כח אז הם אותו דבר, לאודי יש דגם גם של 180 כח ששם הטורבו מדגם שונה ויש עוד חלקים שונים בהתאם

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכנת ניהול מנוע. קוד מנוע שונה. חלקים בגדלים שונים...

ת'אכלס הם דיי זהים.

אני אישית הייתי מעדיף את ה-A3 בגירסת ה-180 כ"ס. כי היא פשוט מגיעה עם טורבו טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "חלקים בגדלים שונים" מה זה "קוד מנוע שונה"

הריי מדובר באותו בלוק בדיוק רק ב225 יש בלוק מחוזק, ובכלל מבחינה מכאנית המנוע\ראש זהה ב180 וב150 להפך אפילו....

ב150 שיש בGTI מדובר במנוע AGU עם מעברים מורחבים בהשוואה לשאר גרסאות המנוע כלל ה180

שאלתי מה שונה בין ה180 ל150 ולא קיבלתי תשובה עדיין....כי "קוד מנוע" זה סתם איזה תיוק של היצרן לסדר במחסן, ו"חלקים" זה לא תשובה........איזה חלקים והאם אתה גם בטוח בזה....

K03 ב150 וK03S ב180 אוקי, תוכנה לניהול מנוע מן הסתם שונה....אבל מה עוד שונה ?

מזרקים בלחץ שונה ?

משאבת דלק אחרת ?

אינטר קולר מוגדל ?

מה בדיוק שונה......אני באמת שואל כי עד עכשיו אני מכיר שרק הטורבו (וכמובן התוכנה) שונים...אם יש משהו נוסף אני אשמח לדעת...

בקשר ל"אני מעדיף את ה180" לעניות דעתי אחרי ניסיון לא קטן עם ה20VT המעולה...צ'יפ עושה ת'עבודה ובאמת אבל באמת ש180 או 150 זה ממש ל-א צריך להיות שיקול בקניית הרכב.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיביזות K03s (גרסת ה-180) מגיע עם אינטקולר קידמי לעומת אינטרקולר צידי וקטן יותר ב-150.

לעומת זאת, בלאון טורבו, שגם בה שוכנים 180 סוסים מטורבו K03s יש אינטרקולר צידי קטן.

צריך לברר זאת ב-A3.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "חלקים בגדלים שונים" מה זה "קוד מנוע שונה"

הריי מדובר באותו בלוק בדיוק רק ב225 יש בלוק מחוזק, ובכלל מבחינה מכאנית המנוע\ראש זהה ב180 וב150 להפך אפילו....

ב150 שיש בGTI מדובר במנוע AGU עם מעברים מורחבים בהשוואה לשאר גרסאות המנוע כלל ה180

שאלתי מה שונה בין ה180 ל150 ולא קיבלתי תשובה עדיין....כי "קוד מנוע" זה סתם איזה תיוק של היצרן לסדר במחסן, ו"חלקים" זה לא תשובה........איזה חלקים והאם אתה גם בטוח בזה....

K03 ב150 וK03S ב180 אוקי, תוכנה לניהול מנוע מן הסתם שונה....אבל מה עוד שונה ?

מזרקים בלחץ שונה ?

משאבת דלק אחרת ?

אינטר קולר מוגדל ?

מה בדיוק שונה......אני באמת שואל כי עד עכשיו אני מכיר שרק הטורבו (וכמובן התוכנה) שונים...אם יש משהו נוסף אני אשמח לדעת...

בקשר ל"אני מעדיף את ה180" לעניות דעתי אחרי ניסיון לא קטן עם ה20VT המעולה...צ'יפ עושה ת'עבודה ובאמת אבל באמת ש180 או 150 זה ממש ל-א צריך להיות שיקול בקניית הרכב.....

האופציה לסחוט יותר כ"ס היא קיימת כמובן בגירסת ה-180 בגלל הטורבו המוגדל. מההגיון הפשוט שזה דווקא כן שיקול שצריך לקחת בבחירה מבין השניים.

חוץ מזה לגבי הבדלים - זה לא ממש נכון להגיד שקוד מנוע זה סה"כ תיוג מוסך אבל רק לידעתך - קוד המנוע בהחלט משנה דברים.

צירפתי טבלה שמסכמת את (רוב) ההבדלים.

מקווה שדברים יהיו יותר ברורים עכשיו.

20v1updatedzz4.jpg

20v11updatedbf5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...