Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרשת דוד נמרי - אורן קיפניס והתנהלות מועדון החמש

ירון פ
שימו לב! השרשור הזה בן 6047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע,ומה ציפית,שיו"ר המועדון יודה שטעה?

הגזמת.אנשים מושלמים לעולם אינם טועים!

במקום זה,הם מנסים לתרץ את סיבות עזיבתי את המועדון.חלש מאד,יש לציין.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאחר ואני נמחק חזור והמחק בפורומים של המועדון, הנה דברים שכתבתי היום, שיהיו גם כאן.

1. הבקורת איננה על כללי קארזפורום אלא על הפרשנות הניתנת להם על ידי מנהל כזה או אחר.

2. המחיקות אינן מאפשרות דיון במצב ומציאת פיתרון ראוי.

3. את זה פרסמתי זה עתה:

אחראי פורום אספנות

--------------------------------------------------------------------------------

הפורום מיועד לחברי מועדון החמש בלבד, שחברותם בתוקף ע"פ רישומי משרד המועדון.

הפורום מיועד אך-ורק לנושאים הקשורים בהתנהלות המועדון, הודעות דיסקרטיות "לחברים בלבד" וכו'.

חובה להזדהות בשם המלא בכל הודעה. הודעות של משתמשים שיסתתרו מאחורי הכינוי בפורום תימחקנה מייד.

אין לפרסם בפורום הסגור הודעות כלליות בנושא רכב אספנות - מקומן של הודעות כאלו הוא בפורום הפתוח. הודעות כאלו שיפורסמו בפורום הסגור יועברו לפורום הפתוח, או ימחקו לאלתר (לפי מצב הרוח של המנהל...).

כללי קארספורום חלים גם בפורום הסגור.

בברכה,

בני וקובי

מנהלי פורום אספנות

ההדגשה היא שלי.

מאחר וזה פורום של מועדון החמש, ואתה מר מילוא כתבת כי הנושאים הנדונים כאן יהיו שיכים אך ורק לנושאים הקשורים להתנהלות המועדון, כיון שכך, בעיות באופן ניהול הפורום זה מקומן, כי הפורום הוא של המועדון.

מכך עולה שאינני מבין מדוע נמחקו הודעותי האחרונות, אולי אני טיפש, יתכן גם חסר הבנה, אולם בזמנו נמסר לי על ידי מי שהיה אחד המנהלים עד לא מזמן, מר חן פרחי, כי כאן בדיוק המקום להעלות תהיות אלו. שוב אני אומר, אינני מבין את הדבר.

ויודע אני שלא אקבל תשובה כי להתמודד זה קשה יותר מלמחוק, אבל, רוחי איתנה ונפשי לא נפלה ואמשיך לברר את העיניין עד שיגיע לפתרונו בדרך זו או אחרת.

בפורום הפתוח אני כבר מזמן ממעט לכתוב

במפגשים בת"א אינני מרגיש רצוי עקב העלמת הדברים שאני כותב

נו שוין, העיקר שאני חבר מועדון:?

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל נסחפת

המפגשים זה לא נחום וזה לא קובי, המועדון זה לא נחום ולא קובי.

אתה הרבה יותר מאשר רצוי, ואשמח מאד אם תצטרף "לשולחן" מחר אני חוגגת ואשמח אם תכבד אותנו בנוכחותך.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הרבה יותר מאשר רצוי, ואשמח מאד אם תצטרף "לשולחן" מחר אני חוגגת ואשמח אם תכבד אותנו בנוכחותך.

אירית

מזל טוב וחגיגה מוצלחת

אני עם הילדה מחר ביומולדת של ילד מהגן....

פעם אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחראי פורום אספנות

--------------------------------------------------------------------------------

הפורום מיועד לחברי מועדון החמש בלבד, שחברותם בתוקף ע"פ רישומי משרד המועדון.

הפורום מיועד אך-ורק לנושאים הקשורים בהתנהלות המועדון, הודעות דיסקרטיות "לחברים בלבד" וכו'.

חובה להזדהות בשם המלא בכל הודעה. הודעות של משתמשים שיסתתרו מאחורי הכינוי בפורום תימחקנה מייד.

אין לפרסם בפורום הסגור הודעות כלליות בנושא רכב אספנות - מקומן של הודעות כאלו הוא בפורום הפתוח. הודעות כאלו שיפורסמו בפורום הסגור יועברו לפורום הפתוח, או ימחקו לאלתר (לפי מצב הרוח של המנהל...).

כללי קארספורום חלים גם בפורום הסגור.

בברכה,

בני וקובי

מנהלי פורום אספנות

ההדגשה היא שלי.

מאחר וזה פורום של מועדון החמש, ואתה מר מילוא כתבת כי הנושאים הנדונים כאן יהיו שיכים אך ורק לנושאים הקשורים להתנהלות המועדון, כיון שכך, בעיות באופן ניהול הפורום זה מקומן, כי הפורום הוא של המועדון.

מכך עולה שאינני מבין מדוע נמחקו הודעותי האחרונות, אולי אני טיפש, יתכן גם חסר הבנה, אולם בזמנו נמסר לי על ידי מי שהיה אחד המנהלים עד לא מזמן, מר חן פרחי, כי כאן בדיוק המקום להעלות תהיות אלו. שוב אני אומר, אינני מבין את הדבר.

ויודע אני שלא אקבל תשובה כי להתמודד זה קשה יותר מלמחוק, אבל, רוחי איתנה ונפשי לא נפלה ואמשיך לברר את העיניין עד שיגיע לפתרונו בדרך זו או אחרת.

בפורום הפתוח אני כבר מזמן ממעט לכתוב

נמחקתי שוב כמובן:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה: אינני עורך דין. כל מה שאכתוב להלן מבוסס על מיטב הבנתי. חשוב להיוועץ בעו"ד טרם התבססות על המידע הזה. אין בדברים משום נקיטת עמדה בסוגיה שעל הפרק.

כל טקסט מודגש מתוך לשון החוק הודגש על ידי ולא במקור.

בימים האחרונים פנו אלי בהודעות פרטיות מספר חברי מועדון החמש, והביעו בהן השגות על התנהלות הועד.

בנוסף, חלקם תיארו המנעות מפרסום ביקורת על המועדון, מחשש שיורחקו ממנו.

גם הודעות שפורסמו בשרשור זה ובשרשורים אחרים מדברות על "סופו של המועדון" וכיוב' דברים שכאלה.

אני חייב לציין שאיני מצליח להבין את רוח הנכאים שמשתקפת מההודעות הללו.

מועדון החמש הוא עמותה רשומה מס. 580335990 אצל רשות התאגידים - רשם העמותות שבמשרד המשפטים.

להלן סעיפים רלוונטיים מחוק העמותות שאליו כפוף גם מועדון החמש- מועדון הרכב הקלאסי והאספנות בישראל (ע"ר).

אתם מרגישים שהועד ממסמס את הדיון בפרשה ומונע ממידע עליה להגיע לכלל החברים?

איספו חתימות של עשירית מהחברים, ודירשו לכנס אסיפה כללית שלא מן המניין. אף אחד לא עושה לכם טובה. זו זכותכם על פי חוק.

סעיף 20: מועדים לכינוס אספה

(ב) הועד רשאי לכנס בכל עת אסיפה כללית שלא מן המנין, ועליו לעשות כן לפי דרישה בכתב של ועדת הבקורת, של הגוף המבקר או של עשירית מכלל חברי העמותה.

(ב1) לא כינס הועד את האסיפה הכללית שנדרשה כדין, תוך 21 ימים מיום שהוגשה הדרישה לפי סעיף קטן (ב), רשאים הדורשים לכנסה בעצמם, ובלבד שהאסיפה תתקיים בתוך שלושה חודשים מיום שהוגשה הדרישה כאמור; האסיפה תכונס, ככל האפשר, באותו האופן שבו מכונסות אסיפות בידי הועד.

(ב2) כונסה האסיפה כאמור בסעיף קטן (ב1), תכסה העמותה את ההוצאות הסבירות שהוציאו הדורשים ותחייב בהוצאות את חברי הועד האחראים לאי כינוסה; כן רשאית העמותה לנכות את ההוצאות מכספים המגיעים או שיגיעו ממנה לחברי הועד כאמור.

(ג) לא כונסה אסיפה כללית בהתאם להוראות סעיף זה, רשאי הרשם לכנסה או למנות אדם שיכנס אותה.

אהה, תאמרו. ואיך נשיג חתימות של עשירית מכלל חברי העמותה, אם הועד אינו מאפשר לקבל את רשימת חברי העמותה, וטוען שמדובר בצנעת הפרט?

צטטו את סעיף החוק הבא:

סעיף 39: עיון

(א) פנקס החברים ופנקס חברי הועד, הפרוטוקולים של האסיפות הכלליות והדו"חות הכספיים שהובאו לפני האסיפה הכללית, יהיו פתוחים בכל עת סבירה לעיון של כל חברי העמותה.

דרך אגב, סירוב לאפשר לכם לעיין ברשימת חברי העמותה אינו רק בגדר עבירה על החוק. יש גם עונש, שימו לב לסעיף 64א, (א), (6):

סעיף 64א': עבירות של אחריות קפידה

(א) עמותה שהפרה אחת מחובות אלה, דינה ודין כל אדם שהיה אחראי להפרת החובה - קנס כקבוע בסעיף 61(א)(2) לחוק העונשין, התשל"ז-1977:

(1) ניהול פנקס חברים כקבוע ב
סעיף 18
, פנקס חברי ועד כקבוע ב
סעיף 29
ופנקסי חשבונות כקבוע ב
סעיף 35
;

(2) קיום אסיפה כללית כאמור ב
סעיף 20
(א);

(3) רישום פרוטוקול כקבוע ב
סעיף 23
;

(4) מתן אפשרות לחבר הועד, ועדת הבקורת או הגוף המבקר לעיין בפנקסים ובמסמכים האמורים ב
סעיף 35
(ב);

(5) הגשת המסמכים האמורים ב
סעיף 38
לרשם;

(6) מתן אפשרות לחבר עמותה לעיין בפנקסים ובמסמכים האמורים ב
סעיף 39
;

גם אם אותו חבר ועד שסירב לחשוף את רשימת החברים בפניכם יטען שעשה זאת בתום לב, זה עדיין לא תופס בבית משפט. הכירו את סעיף קטן (ב):

(ב) עבירה לפי סעיף זה אינה טעונה הוכחת מחשבה פלילית או רשלנות.

מתחילים להבין את זכויותיכם?

נמשיך הלאה:

כשפורסמה הפרשה לראשונה ע"י ירון פרץ, הועלו בה טענות קשות כנגד התנהלותם לכאורה של חברים בעמותה דאז.

לאחרונה, נתגלה במקרה כי הועד החליט להגיע להסכם פשרה בפרשה הזו, שכלל גם את מחיקת הדיון שהתקיים בנושא לפני שנתיים.

מישהו טען ששמע את אחד מבכירי המועדון מצהיר שהועד החליט להצהיר שכל הפרשה מקורה ב"אי-הבנה" כיוון ש"למי יש כח לתצהירים משפטיים".

זו טענה מוזרה, כיוון שנאסר על חברי ועד לפעול לטובתם האישית, אם היא אינה עולה בקנה אחד עם מטרות העמותה:

סעיף 27: חובתו של חבר ועד

על חברי הועד לפעול לטובת העמותה במסגרת מטרותיה ובהתאם לתקנון ולהחלטות האסיפה הכללית.

אז איך תדעו מה היו נימוקי הועד בבואו לקבל את הסדר הפשרה?

פשוט מאוד. החוק מחייב את הועד לנהל פרוטוקול של הדיונים שהוא מקיים, כפי שמתואר בתיקון לחוק העמותות:

‏17. פרוטוקול

הועד ינהל פרוטוקול מישיבותיו והחלטותיו.

להזכירכם, גם בפרוטוקול הזה רשאי כל חבר עמותה לעיין על פי דרישתו.‏ סירוב לכך הוא עברה על החוק (ראו סעיף 64א למעלה), וכזכור לכם כבר:

(ב) עבירה לפי סעיף זה אינה טעונה הוכחת מחשבה פלילית או רשלנות.

גם ועדת הביקורת, שככל שאני מבין בדקה ואישרה את הסדר הפשרה, מחוייבת לנהל פרוטוקול של החלטותיה:

סימן ד'- ועדת הביקורת

19. תחולת ההוראות

הוראות תקנות 12 עד 17 יחולו, בשינויים המחוייבים, גם על ועדת הבקורת.

וכן, גם בפרוטוקול של ועדת הביקורת מותר לכל חבר בעמותה לעיין על פי דרישתו.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

לפי חוק, מותר לכם לעיין ברשימת חברי העמותה.

מותר לכם לדרוש כינוס אסיפה שלא מן המניין אם אספתם חתימות של עשירית מהחברים.

מותר לכם לעיין בפרוטוקולים של הועד ושל ועדת הביקורת.

אבל נניח שאתם פרנואידים, וחוששים שיסלקו אותכם מהעמותה אם תנהגו כך. פחד מובן, אלא אם אתם מכירים את לשון חוק העמותות, וספציפית, את התוספת הראשונה לחוק:

3. פקיעת חברות

(א) החברות בעמותה פוקעת -
...

(3) בהוצאתו מן העמותה.

(ב) האסיפה הכללית רשאית, לפי הצעת הועד, להחליט על הוצאת חבר מן העמותה מאחד הטעמים הבאים:
(1) החבר לא שילם לעמותה את המגיע לה ממנו;

(2) החבר לא קיים את הוראות התקנון או החלטה של האסיפה הכללית;

(3) החבר פועל בניגוד למטרות העמותה;

(4) החבר הורשע בשל עבירה שיש עמה קלון.

(ג) לא יציע הועד לאסיפה כללית להוציא חבר מן העמותה אלא לאחר שנתן לו הזדמנות נאותה להשמיע טענותיו לפניו, ולא יציע מהטעמים האמורים בתקנת משנה ב(1), (2) או (3) אלא לאחר שהתרה בחבר ונתן לו זמן סביר לתיקון המעוות.

במלים אחרות, לא ניתן להרחיק איש מהמועדון כי הוא "מרגיז", "מעצבן", "טרחן", "ביקורתי" או כל טיעון לא ענייני שכזה.

עניין נוסף:

כל נסיונותי לקבל הסבר באשר לסיבות שהביאו את הועד לקבל את הסדר הפשרה, נכשלו.

ככל שאני מבין, גם חברי מועדון לא קיבלו הסבר כלשהו.

אחד מחברי המועדון שהחליטו לפרוש בעקבות התנהלות הועד, טען כי אחת הסיבות להסכמת הועד לקבל את הליך הפשרה נבעה מהליך משפטי בו נתבע המועדון על ידי אחד מחבריו לשעבר.

אם הדבר נכון והמועדון אכן נתבע, הוא אינו יכול לשמור את המידע הזה בסוד לעצמו.

בעשותו כן, הוא שוב עובר על החוק:

סעיף 38: הגשת מסמכים לרשם

(א) עמותה חייבת להגיש לרשם את המסמכים המקוריים הבאים או העתקיהם המאושרים כדין, חתומים בידי שניים מחברי הועד:

(4) הודעה על הגשת תובענה כנגד העמותה או כנגד חבר הועד בתוקף תפקידו כחבר הועד; בהודעה יצויינו שמות הצדדים, בית המשפט שאליו הוגשה התובענה, העילה ומספר ההליך;

(ב)

(1) המסמכים המפורטים בפסקאות (1) עד (5) יוגשו תוך שבועיים מיום קבלת ההחלטה או מיום האירוע;

אם אכן הוגשה תביעה שכזו, ועד המועדון היה חייב לעדכן את רשם העמותות על כך. הוא אינו יכול להגיע להסדר כלשהו שעשוי -לכאורה- להשפיע על התביעה הזו.

אם מי מחברי המועדון מרגיש שהדברים מתנהלים שלא על פי כללי מנהל תקין, שמוסתר ממנו מידע מהותי שאמור להיות נגיש לו, ושנמנעת זכותו על פי חוק לדון בסוגיות הללו במסגרת העמותה, עומדת בפניו תמיד האפשרות לפנות למחלקת תלונות וחקירות ברשם העמותות, כדי שאולי תחליט לפתוח בחקירה.

יתר על כן, איסוף חתימות של רבע מחברי העמותה יאפשר גם הוא לפתוח בחקירה של כל הפרשה מיום תחילתה:

סעיף 40: מינוי חוקר וסמכויותיו

(א) הרשם רשאי, לבקשת רבע מכלל חברי העמותה או לבקשת ועדת הבקורת או הגוף המבקר, ואף מיזמתו הוא, למנות חוקר שיחקור את דרך ניהול העמותה, תפקודה בהתאם להוראות חוק זה, ופעולותיה הכספיות; החוקר ימסור לרשם דין וחשבון.

(ד) על החלטת הרשם למנות או לא למנות חוקר לפי סעיף זה, רשאים העמותה או מבקשי החקירה לערור לשר הפנים תוך 14 ימים מיום שניתנה להם הודעה על ההחלטה.

כדאי לזכור שהטענות שהועלו בהודעתו של ירון הן חמורות, כמו גם טענות שהועלו כלפי בעלי תפקידים במועדון, וגם לכך נדרש חוק העמותות:

סעיף 64: עבירות מרמה

(א) חבר בעמותה, עובד בה או אדם שנמנה עם גוף מבקר, העושה אחד מאלה, דינו - מאסר שלוש שנים:

(1) משיב תשובה כוזבת על שאלה שנשאל או מוסר מידע כוזב כשנדרש על פי חוק זה לעשות כן;

במקרה הקיצוני ביותר, שאיש לא רוצה לראות קורה, ודאי לא אני:

סעיף 49: עילות הפירוק

בית המשפט המחוזי רשאי לצוות על פירוק של עמותה בכל אחת מאלה:

(1) פעולות העמותה מתנהלות בניגוד לחוק, למטרותיה או לתקנונה;

...

אני מקווה שכעת כל אותם אלה המתלוננים על הנעשה במועדון מבינים את זכויותיהם, ויחליטו אם ברצונם להמשיך לקטר או אולי לעשות מעשה.

ארנון

נ.ב. עוד מספר סעיפים מעניינים מהחוק:

אם כבר מכנסים אספה שלא מן המניין, אפשר לקבל בה מגוון החלטות:

סעיף 28: העברה מכהונה של הועד או של חבר בו

האסיפה הכללית רשאית להעביר, בכל עת, את הועד או חבר בועד מכהונתו; העבירה האסיפה הכללית את הועד מכהונתו, לא ייכנסו הפיטורין לתוקפם אלא אם כן בחרה האסיפה הכללית ועד חדש.

לעתים מתקיימת אסיפה כללית של מועדון החמש, אליה מגיע רק קומץ אנשים. מסתבר שזה אסור:

‏8. מנין

(א) אסיפה כללית לא תיפתח אם לא נכחו לפחות רבע ממספר חברי העמותה; היה מנין זה נוכח בפתיחת האסיפה, רשאית היא להמשיך בדיוניה ולקבל החלטות אף אם פחת מספר הנוכחים.

(ב) לא נתכנס המנין האמור תוך שעה מהזמן הנקוב בהזמנה, יראו את האסיפה כנדחית, ללא צורך בהזמנה נוספת, בשבוע ימים לאותה שעה ולאותו מקום, ובאסיפה נדחית זו יהיו הנוכחים רשאים לדון ולהחליט, יהיה מספרם אשר יהיה.

ועוד משהו מעניין לגבי (אי) זכותם של מצטרפים חדשים להצביע ולהיבחר לועד, ותקופת הצינון של שישה חודשים בטרם הזכות להגיש מועמ

2. זכויות וחובות של חבר

(א) חבר העמותה זכאי להשתתף ולהצביע בכל אסיפה כללית ויהיה לו קול אחד בכל הצבעה; הוא זכאי לבחור ולהיבחר לועד או לועדת הבקורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

arnon

:king:

wow

amazing

bravo

outstanding

no word

shapo

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות נסיונותי לפרסם את הודעותי הלגיטימיות, הן נמחקות שוב ושוב, ואף קיבלתי התראה לכך שאחסם בפורום הסגור אם אמשיך.

העיקר שאני חבר מועדון.

ותודה לארנון על הסיוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם קלאב ילו 65 קשור לעניין זה ? האם הוא הוקם כתוצאה מפרשה זאת ? או שמא הוא ארגון מקומי בלבד

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i'm sure now that the 5th club will divide ,and maybe later will change his skin.x

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני חבר בועד המועדון, אך שימשתי בשלושת השנים האחרונות כיו"ר האסיפה הכללית של המועדון.

כיו"ר האסיפה דאגתי לכך שלכל פלג, קטן ככל שיהיה, תהיה זכות דיבור. ישבתי בראש ישיבות בהן התקבלו החלטות קשות, אך דאגתי שהן תתקבלנה לאחר דיון תרבותי, באופן דמוקרטי, ומעל לכל, בהתאם לחוק. חבל שארנון מצטט בידענות סעיפים שחלקם אינם כלל מהתקנון הנכון, או שאינם רלבנטים לדיון, או שהוצאו מהקשרם. חבל שכמנהל בקארזפורום הוא נותן יד להשתלחויות חסרות רסן במוסד שחשוב לרבים, ומהווה עבורם בית.

מי שיש לו טענות שונות על תפקוד ועד המועדון, המועדון בכללותו, חברים שונים בתוך המועדון, או כל טענה רלבנטית אחרת, מוזמן להעלות אותן לדיון באסיפה הכללית. אם ועד המועדון או יושב הראש שלו שגו בהחלטתם לסיים את פרשת נמרי, האסיפה הכללית היא הגוף שתורה להם כיצד לנהוג או שתחליף אותם לחלוטין. זה לא יעשה בצעקנות דמגוגית תוך שימוש בחצאי אמיתות או שקרים בוטים. אנחנו לא כנופיית לינץ' בככר העיר, ומועדון החמש איננו מכשפה שצריך להעלות למוקד.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד ראשית עלי לציין כי בעת ששימשתי בתפקידי בוועדת ביקורת - באסיפה הכללית שהיתה קרובה להתפוצצות פרשיית נמרי קיפניס , רציתי להעלות בפני החברים את העניין. או אז שימש בתפקיד יו"ר האסיפה מר שלמה דן גדרון - שברגע ששמע שאני מתחיל לציין את הפרשייה הנ"ל בפני החברים - הזדעק מייד -- "סוביודיצה" (באותה העת נדונה בבית דין חברים הפרשייה - כאשר הדבר נמשך למעלה משנה ללא החלטה - מר שלמה דו גדרון היה חבר באותה העת בבית דין חברים), ומנע ממני לחלוטין לדון בעניין!!!.

לעניין טענתך בדבר החלפת חברים בוועד - כיצד ניתן להחליף את הוועד כאשר מתוך 8 מועמדים נבחרים 7??? אני כבר מזמן טוען שיש לבחור 3 או 4 (ליו"ר הוועד יהיה קול כפול) מתוך המועמדים בכדי שניתן יהא באמת להחליף חלק וגם/או את כל הוועד.

"צעקנות דמגוגית תוך שימוש בחצאי אמיתות או שקרים בוטים" - תגיב לגופו של עניין וחווה את דעתך על הפרשייה הנדונה - אל תצעק זוהי פרשייה ישנה ואני רוצה להמשיך הלאה כפי שהינך צועק למעלה מ- שנתיים.

אתה כבר מנסה לפגוע אישית, תוך שהינך מנסה להגן על המועדון מבלי להכנס לדיון על פעולותיו ועובדות מקרה פרשת נמרי - מי שחשוב כאן אלו הן מטרות העמותה ולא מר נמרי!!

מועדון החמש, לצערי, הפך לאירגון שמגן על חבריו (בכל מקרה כאלו שהינם בעלי מעמד - במקרה של שטיין זה לא צלח) ולא על מטרותיו. כבר שנים אני מנסה לעצור את הסחף אליו נוטה המועדון והוא להופכו למועדון חברים להבדיל ממועדון שמטרתו להגן על האינטרסים של אספני המכוניות בארץ. בשלב הנוכחי מועדון החמש איבד את מעמדו הממלכתי והפך למעין "ועד עובדים".

אני גדלתי על ערכים כגון צדק, שיוויון ודמוקרטיה - האם הערכים הללו יושמו במקרה דנן? האם המועדון החמש שם אותם כנר לרגליו? האם הוא פועל על פיהם???

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שארנון מצטט בידענות סעיפים שחלקם אינם כלל מהתקנון הנכון, או שאינם רלבנטים לדיון, או שהוצאו מהקשרם. חבל שכמנהל בקארזפורום הוא נותן יד להשתלחויות חסרות רסן במוסד שחשוב לרבים, ומהווה עבורם בית.

אתה מוזמן להתכבד ולסתור את דבריו של ארנון. דברים בעלמא לא יביאו אותנו לשום מקום.

ההשתלחות כאן (והיא רחוקה מחסרת רסן) היא בפעולותיו של הוועד ובמניעיו בלבד, ולא במועדון. דווקא ההתחפרות של הוועד היא שמביאה לפגיעה האנושה. אתה באמת חושב שירון וחן, יחד עם אחרים מעוניינים לפגוע במועדון סתם כך?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...