Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על חביבת הפורום - מיאטה טורבו

שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

...........................

קלאצ' ימות די מהר מעל 170 כ"ס וכתלות באופן הנהיגה שלך, למרות שעם 200 כ"ס, גם תנהג ממש בעדינות (ואז למה לשים טורבו?!) החיים של הקלאצ' עדיין יהיו קצרים מאוד.

הקלאצ' של ACT עושה עבודה מעולה.

...............................

מוטי

תיקון קטן : קלאץ בנוי להעביר/להחזיק מומנטים , כך שאם הוא ימות זה יהיה בגלל פריצת מגבלת ה- X קג"מים לה הוא תוכנן ולא כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלעד ושאר הגולשים ,

לגבי השאלות על הגדישה שעלו בשרשור , החלטתי לקחת את ההודעות שנגעו בנושא ולהעביר אותן לשרשור משלהן . כזה אני , לארג' . מחלק שרשורים לכולם .

:wink:

אה... וואלה , כמעט שכחתי , העברתי לכאן :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=157606

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה היקר,

למה "גלעד ושאר הגולשים"? למה הבדלת אותי מאחרים?

החלטת שאני לא גולש סטנדרטי? או שאולי אני הטמבל היחיד שמתעניין בטורבו על 306 וזה מה שמבדיל. :)

אבל באמת לא היה יפה להפריע לרועי בשירשור שלו. טוב עשית שפיצלת.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המזרקים - לא תמיד, תלוי ב duty cycle הנוכחי של המזרקים בעומס וכמה מומנט/הספק רוצים להעלות. אפשר להישאר עם המזרקים הקיימים אם מתקינים וסת לחץ דלק מתכוונן (כך שבגדישה הוא מעלה את לחץ הדלק).

לגבי איחור הצתה, אפשר אולי להתקין צ'יפ שיטפל הזה, בהנחה שהמחשב עובד על מפה תלת מימדית (הצתה, מצב מצערת וסל"ד).

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...