Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חו"ד על מותחנים מחברת GMB לאימפרזה GT

שימו לב! השרשור הזה בן 6219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

חבר שלי בעל אימפרזה GT שנת 99(מקורית לחלוטין,לא משופרת כלל),הגיעה הזמן להחליף טיימינג ויחד איתו להחליף את המותחנים,כשדיברתי עם כמה מהסוכנים(חלקי חילוף) שאני עובד איתם אז הציעו לי את המותחנים של החברה GMB,אשמח לקבל חו"ד האם החברה GMB מוכרת והאם מומלץ לשים את החברה הנ"ל באימפרזה GT?

נ.ב: יש את האפשרות להזמין מותחנים של SKF או מותחנים מקוריים(SUBARU).

תודה מראש!

27042007.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GMB היא חברה יפנית מוכרת, אני התקנתי כמה פעמים משאבות מים שלהם, לא יודע איך המותחנים שלהם.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי על ה SKF שהם ידועים בתחום.

חבל שיש פה כל כך הרבה אנשים עם ידע רב ואין תשובה ברורה בעניין.

תודה רבה לכל אלו שענו עד כה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה אוטו לא רגיל ואני רוצה לקבל מידע מאנשים שמבינים עניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה אוטו לא רגיל ואני רוצה לקבל מידע מאנשים שמבינים עניין.

אימפרזה GT זה לא אוטו רגיל?

:roll:

בכל מקרה.

זה אותו פורום=אותם אנשים

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מה אתה מתנשא מעל אחרים? כולה שאלתי שאלה שאני אישית חושב שהיא קשורה מאוד לפורום כי בעיני אימפרזה GT טורבו לא רכב רגיל שצריך לטפל בו בזילזול ובחלקים פשוטים אלא דורש תשומת לב טיפה יותר מרכב רגיל(לכן רוצים להשקיע בחלקים הכי טובים),לכן שאלתי דווקא פה בפורום הנ"ל,כי פה יש את רוב האנשים שמבינים קצת במכוניות מוגדשות.

אם יש לך בעייה עם השרשור אז עדיף שתשתוק ואל תענה בבקשה ממך.

אם זה אותו פורום ואותם אנשים אז למה פתחו ביכלל את הפורום שיפורים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מה אתה מתנשא מעל אחרים? כולה שאלתי שאלה שאני אישית חושב שהיא קשורה מאוד לפורום כי בעיני אימפרזה GT טורבו לא רכב רגיל שצריך לטפל בו בזילזול ובחלקים פשוטים אלא דורש תשומת לב טיפה יותר מרכב רגיל(לכן רוצים להשקיע בחלקים הכי טובים),לכן שאלתי דווקא פה בפורום הנ"ל,כי פה יש את רוב האנשים שמבינים קצת במכוניות מוגדשות.

אם יש לך בעייה עם השרשור אז עדיף שתשתוק ואל תענה בבקשה ממך.

אם זה אותו פורום ואותם אנשים אז למה פתחו ביכלל את הפורום שיפורים?

רד מהעץ בחורצ'יק.

מתנשא? GIVE ME A BRAKE......

עכשיו תהיה רציני ובאמת תגיד לי איך זה קשור לפורום שיפורום.... אם לא שב בצד.

למה פתחו פורום שיפורים? ע"מ שיהיה סדר באתר.

בזה סיימתי את דבריי.

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים ברצינות לשאלה,אני אזמין חלקים מקוריים ואלך על בטוח.

ו רייספאק להבא בבקשה ממך אם אין לך תשובה עניינית לענות אז תשב בשקט בצד ואל תתחיל עם עקיצות שלך כמו:

1.איך זה קשור לצ'יפורים?

2.אימפרזה GT זה לא אוטו רגיל? :roll:

אם אני מצאתי לנכון לפרסם את זה פה בפורום הנ"ל ועד עכשיו אף אחד מהמנהלים לא מצא לנכון להעביר את זה לפורום אחר אז אני לא רואה כאן בעייה כלשהי שאמורה להציק לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת לא קשור לפורום שיפורים . עם כל הכבוד .

אני שמח שאתה מעריך את קוראי ומגיבי הפורום וכו' , אבל זו שאלה לפורום הטכני .

אני לא נעלתי מכיוון שהשרשור כבר התקדם וכו'...

שיהיה לכולם אחלה לילה .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה מכם שמרו על רמה נאותה של שיחה.

לגופו של עניין, אני מכיר את היצרן ולמרבה הפרדוקס היצרן הינו ספק לאס קיי אף.

מייצר בנוסף חיבורים אוניברסליים ועוד.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...