Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש יעוץ בקניית טנדר טויוטה או דומה לו

rgunv
שימו לב! השרשור הזה בן 6222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שעובד בשיש ושיפוצים כללים רוצה לקנות רכב לצרכי עבודה, דרישותיו הן כאלה:

*לא מגנום.

*מעדיף טויוטה - היו לו2 טנדרים מהם היה מרוצה מאוד.

*משנתון 2000 לערך.

*תיקוני זולים יחסית, אמינות וכולי - לא שיש מישהו המחפש רכב יקר לתחזוקה שמתקלקל באופן תדיר.

*יחסית נוח לנסיעה כשאינו עמוס.

*ארגז פתוח.

*2X4 זה בסדר אבל 4X4 עדיף

*רוצה אוטומט (לא מבין איך זה קשור)

*דיזל

*כושר העמסה, לא בנגרר אך וו גרירה יהווה כמובן יתרון.

כמובן שתגובות מאנשים בעלי ניסיון בתחום ולא בסיגנון "תחבר ניגרר לאונו פייר אוטו מטוס" יתקבלו בברכה

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של חבר קרוב עם טויוטה היילקס 2X4 משנתון נמוך עם גיר אוטומט (משמש כרכב ראשי אצל קבלן):

-למעלה מ-350K ק"מ עם אפס תקלות (מלבד בלאי סביר וטיפולים שוטפים).

-הרכב עובד קשה מאוד מיומו הראשון על הכביש, וגם אצל החבר עובר חיים לא קלים.

-עבודה מסיבית עם מנוע עובד מספר רב של שעות רצופות במשך היום.

-נוחות נסיעה מאחור מחפירה (כמו בכל המתחרות), מקדימה סבירה ופחות או יותר זהה למגנום

-ללא מטען מאחורה בארגז, ההילקס הרבה יותר קופצנית ורכה מהמגנום ופחות נוחה.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיילקס מומלץ מאוד למי שמחפש רכב עבודה נטו

אין לו את ה"פוזה" כמו שיש לשאר הטנדרים

אל תשכח גם את ההיילקס שעבר התעללות אצל טופ גיר

אני מכיר מלא היילקס חבוטים שעדין נוסעים על הכביש

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציאו כבר את הסרט הזה של טופ גיר מהראש.

אם הוא הולך לסחוב משקלים כבדים, לטויוטה 2X4 יש קצת בעיה עם זה,

תושבות הארגז שלה חלשות משמעותית משל המגנום המקביל.

הילוך ראשון שלה ארוך משל המגנום ומקשה על התחלת נסיעה עם משקל כבד, שוב בניגוד גמור למגנום.

ובכלל המגנום נהנה לסחוב משקלים הרבה יותר בנחמדות.

למרות כל האמור, עדיין העדפתי אותה.

ועוד משהו, הטויוטה לא חפה מבעיות, רכב שעובד יחסית קשה, מגיע למוסך מידי פעם - לא יעזור מה תגידו.

לזכותה יאמר שהתיקונים לא היו יקרים כמו במגנום. ואם מדובר על רכב שנת 98 ומעלה, היא הרבה יותר ידידותית למשתמש.

תא נוסעים מודרני יותר (בפער גדול) משל המגנום, ואבזור בטיחות סטנדרטי כמו 2 כריות אויר וABS.

4 חלונות חשמל, מראות חשמל, וכדומה וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון לא קצר מנהיגה בהיילקס מסביבות 95 (אני חושב), האוטו עבר התעללות דומה לזו בטופ גיר בדמות הזנחה פושעת ולא מעת קילומטרים.

נסע יפה עם המון שיש מאחורה ובמהירויות שנראית לי כמספקת לרכב מסוג זה, כמובן שהיה נוח יותר לאחר שהועמס.

עוד שאלה שסיקרנה אותי היא עניין עובדן הכח מיידני לאוטומט, אורך חיי הגיר וההבדלים בצריכת הדלק, מניסיון אישי ולא מדפים ברשת.

אותו החבר ציין ששמע איזו שמועה שישנם שנתונים לא מוצלחים במיוחד 2001+ מבחינת הגיר ותקלות בו, אבקש איזו תגובה במיד ומישהו נתקל בבעיה או לחלופין אם הגיר חף יחסית מבעיות.

האם יש איזו ניסן שעומדת בקריטריונים ?

כמו כן נכתב כי לרכב 2X4 תהיה בעיה במשקלים כבדים האם הדבר משתנה ב4X4 ?

EREZ לחבר כבר היו מספר טויוטות בעבר והוא לקוח מרוצה, הרי לא קיים רכב שאינו מתקלקל, כמו כן שמעתי על בעיות התחממות ואלטרנטור במגנום.

אטרקציות לאירועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנן, אם תוכל לפרט קביע זו זה יהיה מצוין, הנסיןו שלך עם הרכב הינו מוכח אבל אם תוכל לגרום לנו להחכים ...

אטרקציות לאירועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היילקסים אוטומטיים בשנים האלה שהם לא פרהראנר. זה לפחות מה שידוע לי, ואם אני טועה אז אשמח אם מישהו יתקן אותי. אני לא יודע לפרט יותר.

יש כאן תמונה שנלקחה ממחירון MOTO4X4

זה מאשר את מה שכתבתי.

hilux.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמי 2001/2/3 גם הם נלקחים כשיקולו עבורו, הכל עניין של מה יקבל עבור ההשקעה (מצב כללי, טיפולים וכולי)

אני חשבתי שבאומרך לא הולכים ביחד התכוונתה לכך שיש איזו בעיה.

אטרקציות לאירועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל במחירון שצירפתי. הוא רלוונטי עד שנת 2005. נדמה לי שבויגו כבר יש גיר אוט' גם בדגמים האחרים.

אם כבר מדברים על בעיות בקומבינציה של טנדר-יפני-דיזל-אוטומטי, אז חובה לציין שזה שילוב בעייתי. גם המגנום וגם האיפון לא חיים עם הקיץ הישראלי בשלום. אני לא יודע אם זה כך גם בפרהראנר, אבל הייתי נזהר מזה. כתבת קודם בצדק על הבעייה עם האלטרנטורים במגנום, וכדאי לציין שגם האלטרנטור בהיילקס לא משתגע על טבילות במים. הוא ממוקם נמוך בתא המנוע, כמו במגנום, אם כי בהיילקס שגבוה הרבה יותר מהמגנום הבעייה כנראה קצת פחות שכיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...