Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C4 חדשה - נראה שהלך הגיר האוטומט

wonderd
שימו לב! השרשור הזה בן 6170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב בן כחצי שנה, מנוע 1.6 ותיבת הילוכים אוטומטית.

לפני כמה שבועות החלה לסמן לנו מנורת ה SERVICE שמשהו לא בסדר, ביקור במוסך העלה חרס ואבק.

לא מזמן החלו נקישות/ מכות קלות מאיזור הגיר כשהרכב קר, כשמתחמם אין בעיה כזאת.

לי נראה שהגיר נדפק, מה דעתכם?

דרך אגב, סיטרואן ללא שירשורי תקלות קודמים - הייתכן?!!

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכי טוב זה להשאיר המכונית ללינת לילה במוסך מורשה היבואן ובבקר תבוא אל המוסך כדי להשמיע להם את הרעשים בפועל

וכך ניתן יהיה להתייחס אליהם. ודא שיפתחו, במוסך, כרטיס עבודה עם רישום ק"מ מדויק ועם פרוט תלונתך במדויק וזאת לצורכי תעוד היסטורי מדויק של התקלה.

בברכת חג שמח - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שנפתרה התעלומה - אמא שלי היתה במוסך היום והזמינו לה גיר חדש. אמרו שם שהלך הגיר.

לפחות לא מתעסקים עם שיפוץ אלא מזמינים חדש ישר.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח אם תציין בנוסף כיצד אומתה התקלה: נסיעת מבחן? סריקת תקלות? בדיקה אחרת? (פרטת כי התופעה קיימת רק כשהרכב קר ואני מבין שלא השארתם אותו לחניית לילה במוסך).

אגב, באיזה מוסך מדובר?

אני די מופתע מההחלטה להחליף גיר, ולא לשפצו (בהתחשב ב"אופי" היבואן).

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אתמול במהלך נסיעה רגילה, אישתי התקשרה אליי מבוהלת שהרכב נעצר באמצע הכביש אחרי שנשמעו נקישות ברכב וקולות מתכתיים.

לאחר בדיקה ראשונית במוסך נאמר לי שהגיר הלך! אחרי 5000 ק"מ. נשמע כמו פגם יצור.

מנהל השירות בסיטרואן מנסה לשכנע אותי לקבל גיר מהמעבדה שלהם. אני מתעקש על גיר חדש מהסדרה החדשה מהיצרן ובאישור היצרן.

אם תוכל לתת יותר אינפורמציה אודה לך.

זה המקרה השלישי עד עכשיו שאני שומע על ה- C4. שלנו משנת 2006.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום המוסך דוחה את התיקון מסיבות שונות ואומר לאמא שלי "אל תדאגי גברת את יכולה להמשיך לנסוע ככה, לא יקרה כלום",

אמא שלי לא מבינה וסומכת על המוסך. אני לא מבין למה הם דוחים את התיקון, מה הם ירויחו מהדחייה?

הבוקר אמרה לי שהם לא מתכוונים להחליף את כל הגיר אלא רק את החלקים שנדפקו. אני אדבר איתם בהמשך היום ונראה מה בעצם קרה שם.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי מאוד להאמין שהם יחליפו לכם גיר חדש, עד כמה שאני יודע הם משפצים את הגירים במעבדה שלהם.

לפני כחצי שנה הייתי במוסך המרכזי עם פיגו 307 והם גם אמרו שצריך להחליף את הגיר - בפועל הם שיפצו אותו במעבדה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים שיפוץ גיר עדיף על גיר חדש כי אז מאתרים ומתקנים את החלקים הפגומים ומבטיחים שהגיר יעבוד. אבל גיר חדש? מי מבטיח שהוא יותר טוב מקודמו? במיוחד ברכבים ישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין את זה. קונים רכב חדש, עוברים רק 5000 ק"מ והם מצפים שאני אסכים לגיר משובץ במעבדה שלהם???

מי בכלל אומר שהם כל כך מומחים יותר מהמפעל?

נראה שבשנת 2006 של ה- Citroen C4 יש כשל סדרתי בגיר.

שמעתי שיש סדרה חדשה של הגיר הזה שהיא יותר טובה ונמצאת בדגמי 2007 היותר חדשים, האם זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לדבר כרגע עם איש שרות במחלקת שירות הלקוחות של לובינסקי, הוא הסביר לי באריכות ובאדיבות שלא מחליפים את כל הגיר בחדש אלא מרוקנים אותו ומרכיבים הכל מחדש, הוא טוען שברמת גן קיימת מעבדה מומחית מטעם היבואן לתיקונים ושיפוצים מסוג זה.

באותה נשימה (כששאלתי מדוע הם לא מכירים את ההידרפלאש) הוא הסביר לי שלא כל מה שהיצרן ממליץ עליו הוא בהכרח טוב או מומלץ בארץ.....לך תבנה מדינה, רק בארץ אפשר לקבל תשובות כאלה.

בכל מקרה הוא הבטיח שהוא שם לכל שאלה או בעיה שתצוץ (ואני בטוח שלא תצוץ הרי זו סיטרואן, והמוסכים כ"כ מקצועיים ולא טועים אף פעם..) הוא נמצא שם.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אחריות של שנתיים (מלאות) על הרכב, מהבחינה הזאת אתה יכול להיות רגוע.

מעבר לזה כבר יש לך קשר עם איש השירות - ואם יהיו לך בעיות חריגות לאחר מכן אתה יכול להיות בטוח שיעזרו לך (מניסיון).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...