Jump to content

meninblack

 • הודעות

  19
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של meninblack

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

10

מוניטין

 1. קודם כל מעריך את כל מי שענה לי ובעקבות הכיוון שלכם יש לי נתונים חדשים. דיברתי עם החשבת שכר שלנו, כעיקרון אם אני מחזיר את רכב הליסינג שברשותי עכשיו אני מקבל עוד 3000 ש"ח נטו למשכורת שלי. זאת אומרת במקום שאקבל עכשיו 12,000 נטו, אם אני מחזיר את האוטו אקבל 15,000 ש"ח נטו. כפי שאמרתי - הדלק עליי, בהתחשב שאני רוב השבוע אסע ברכבת, אז הנסיעות העיקריות יהיו בסופי השבוע. די מתלבט, מצד אחד יישארו לי 1500-2000 ש"ח נקי כל חודש לחשבון (שמאוד יעזרו לעו"ש) ומצד שני גם אם אני קונה רכב ישן, יכול להיתקל בבעיות שיהיו לא מעט כסף.
 2. אז תשובות לשאלות שנשאלו, אין לי בעיה בכלל לנסוע ברכבת כל יום, אומנם זה יוצא אותו זמן כאילו נסעתי עם רכב, אבל לפחות אני לא תקוע בפקק. אני כן אצטרך לקנות רכב כי עדיין אני צריך רכב בבית. ברגע שאני מחזי את רכב הליסינג - אני לא מקבלת הוצאות דלק - אלא רק החזר הוצאות של 950 ק"מ בחודש.
 3. בשנתיים האחרונות אני לוקח רכב ליסינג מהעבודה. רכב מסוג יונדאי איוניק. אני מתחיל להרגיש שאולי צריך למצוא אופציה אחרת כי זה נוגס לי בסביבות 2800 ש"ח מהמשכורת. באם אני לא לוקח רכב ליסינג אני מקבל הוצאות רכב מלאות (ביטוחים + טסט) ו-950 ק"מ החזר חודשי כל חודש. אני מתגורר בפרדס חנה ונוסע כל יום לרמת גן. אין לי בעיה לנסוע ברכבת לרמת גן כל יום. בסופי שבוע לפעמים מטיילים כך שברוב השבוע אנחנו לא כ"כ נסע ברכב הפרטי והנסיעות הארוכות יהיו בד"כ בסופש. מה אתם מייעצים?
 4. לא יודע אם זה רלוונטי לשאלה, אבל לשימוש של משאיות גם. יכול להיות בסביבות 20,000?
 5. אז ככה, ברשותי פיג'ו 307 שהגיר גם עשה בעיות רציניות. בדקו במוסך המרכזי והחליטו שצריך לשפץ את הגיר (במסגרת האחריות). לקח להם כשבוע וחצי עד שהחליפו את הגיר. אחרי קצת יותר חצי שנה, הגיר התחיל לעשות בעיות רציניות. כלומר, בעצירה מוחלטת, הגיר פשוט עבר לניוטרל ורק אחרי כמה שניות נתן מכה וחזר להילוך. בעקבות כך הלכתי למכון גירים פרטי שיסדר לי את הבעיה ואכן כרגע (עבר 3 שבועות) הגיר במצב טוב מאוד. סיכום: גם אם יחליפו, גם אם ישפצו, זה לא אומר שאחרי מספר חודשים הגיר לא יתקלקל שוב
 6. אז ככה, כבר כמעט שבועיים יש לי במיוחד כשהאוטו קר, רעידות והחינקות של האוטו. הכוונה היא שכאשר אני נותן גז, הוא בעצם כמו נחנק ולא כ"כ מגיב. לדגומא: היום הייתי בחניון וכשעליתי בעליה של החניון (האוטו היה קר) הוא פשוט לא רצה לעלות בעליה ונחנק. כמו כן, כשהוא קר הטורים מקפצים מעט עד שמתאזנים. כאשר האוטו מתחמם, התופעות האלה לא כ"כ קורות, אבל לעיתים קרובות יש רעידות קלות בסיבובי סרק. הייתי כבר בשלושה מוסכים מורשים: מוסך ב.ג. ביד אליהו, מוסך הצומת ומוסך מרום הצמרת. כולם לא יודעים מה הבעיה. הם התחברו למחשב, בדקו את הסליל הצתה, בדקו פלגים וכו..., אבל לא הצליחו לעלות על הבעיה. שני מוסכים שמו לי מן תוסף לשמן כי הם אמרו לי שהמרימים ההידראולים כנראה מלוכלים ושאני אסע עם התוסף 300 ק"מ ואח"כ אבוא להחליף שמן ופילטר שמן. מישהו יכול לעזור לי פה. אני כבר לא יודע מה לעשות.
 7. רקע: לאחרונה הוחלפה לי משאבת הבלמים המרכזית ואחרך כך הבוסטר וכמו כן רפידות ודיסקיות בלמים קידמיים. בבדיקה של הבלמים - כולם תקינים. מה שקורה בזמן האחרון שלעיתים (רחוקות) אני מאבד את הברקסים שלי. הם פשוט לא עוצרים. הדוושה במצב טוב, לא יורדת למטה או משהו כזה. הדבר קרה לי כמה פעמים כאשר אני יוצא מחניה ומשום מה זה ברוורס. מה דעתכם?
 8. כבר כמה ימים כאשר אני מניע את האוטו בבוקר, הוא קצת רועד לי. דבר זה לא היה. אחרי שהוא מתחמם זה קצת מתסדר אבל לא 100%. הייתי במוסך וניקו לי את המצערת, שמו לי תוסף לדלק ותוסף למנוע - זה טיפה עזר אבל לא פתר את הבעיה במלואה. מה דעתכם?
 9. אז ככה, לפני כחודש נכנסתי אליהם עם רעשים של תקתוקים כאשר ההגה בפניה חדה וכאשר אני עולה או יורד ממדרכה. האוטו תמיד מטופל במוסך מורשה (מרום צמרת), אבל משום מה הלכתי למוסך ימית - לא יודע למה. הסברתי להם מה הבעיה והם אמרו לי שיש צורך להחליף את מוטות המייצב ומשולשי פרונט. שאלתי אם זה יפתור את הבעיה והם אמרו שכן. הם החליפו לי אותם (המחירים רשומים מטה) וגם מצאו שהבלמים הקדמיים גמורים - גם הסכמתי שיחליפו לי. אז ככה, התקתוקים עדיין קיימים ונשארו כאילו לא עשו כלום, הרפידות והדיסקית כנראה מאיכות הכי נמוכה כי כאשר האוטו עוצר יש חריקות (דבר שמעולם לא היה אחרי החלפת בלמים), יש רעש מכיוון הגלגל השמאלי שיש שם משהו משוחרר (רעש מתכתי מוזר), כאשר האוטו נכנס למים וה-ABS מתחיל לעבוד, הבלמים כלל לא עוצרים ויש החלקה של האוטו (כמעט עשיתי תאונה). התקשרתי למוסך הקבוע שאני מטפל אצלו (מרום צמרת) ושאלתי מחירים ולתדהמתי המחירים אותו דבר, אף יותר נמוכים. מה שכן במוטות מייצב או במשולש פרונט (אני לא זוכר) יש גומיות שאפשר להחליף אותם ולא חייבים להחליף את כל החלק - דבר שלא הציעו לי במוסך ימית. בקיצור, קרעו אותי במחיר ועשו חרא עבודה. ככה זה שאתה רוצה לחסוך. מדובר על פיגו 206. * החלקים הם תחליפיים מוטות מייצב - 190 ש"ח ליחידה. משולש פרונט 460 ש"ח ליחידה. רפידות לבלם - 290 ש"ח ליחידה. סט צלחות בלם קידמי - 330 ש"ח. פרוק והרכבה מוטות - 130 ש"ח. פרוק והרכבה משולשי פרונט - 400 ש"ח. פרוק והרכבה בלמים קדמיים - 240 ש"ח. סה"כ הכל כולל מע"מ עלה לי 3000 ש"ח.
 10. ברשותי פיגו 307 ואחרי תלונות על תיקתוקים בסיבובי הגה ובירידה ממדרכות, המוסך החליט שצריך להחליף את המשולשים ואת מוטות מייצב. העניין הוא שהבעיה עדין לא נפתרה ועדיין יש מין קנקים כאלה שמופיעים כאשר ההגה בסיבוב או יורד ממדרכה. מה דעתכם, מה האפשרויות הבאות לדיאגנוזה?
 11. קשה לי מאוד להאמין שהם יחליפו לכם גיר חדש, עד כמה שאני יודע הם משפצים את הגירים במעבדה שלהם. לפני כחצי שנה הייתי במוסך המרכזי עם פיגו 307 והם גם אמרו שצריך להחליף את הגיר - בפועל הם שיפצו אותו במעבדה שלהם.
 12. יש לי אזעקה שהגיעה עם הרכב מדגם קוברה כאשר על השלט יש את הקודים. בזמן האחרון במקומות מסוימים פשוט אי אפשר לחלוטין לפתוח את האוטו. אני מניח שזה עקב הפרעות שגורמות לכך. במקומות אחרים האזעקה עובדת גם לא 100%. הלכתי לשירות שלהם והחליפו את הבטריה כבר מיליון פעם ונראה לי שחבל להשקיע בתיקון של האזעקה. האזעקה היא משנת 2003 וכבר די הרבה זמן עושה בעיות. על איזה אזעקה (עם שלט קוד) הייתם ממליצים לי להחליף?
 13. ברשותי פיג'ו 307, שמורה מאוד וברצוני לנסוע לאילת. על איזה בדיקה טרם הנסיעה הייתם ממליצים לעשות? בסך הכל אני לא רוצה להיתקע בדרך. תודה
 14. יש לי פיגו 307 ואחרי נסיעה של שעה בערך\ כאשר ההגה לא עומד בצורה ישרה (בעיקר בסיבובים או בהטיות של ההגה), אני גם מניח שזה לא קשור להגה, יש רעש כמו "הוווווווווווו" ואז שאני לוחץ על הברקס, הרעש מפסיק לכמה שניות ואז זה הרעש חוזר אחרי כמה שניות. זה נשמע כאילו זה בא מהחלק האחורי של האוטו. מישהו יכול לתת לי כיוון?
 15. יש לי פיג'ו 206 שקניתי רק עכשיו. אני מעוניין ליישר קו עם הטיפולים והאחזקה שלו כי אני מרגיש מספר בעיות. בעיקר הבעיות הן של רעש. שהאוטו לדוגמא עומד. יש רעש כמו של רכבת נוסעת. אני מאוד רגיש לרעש ורציתי ללכת למוסך טוב לסדר את כל הדברים וגם לטפל בו מבחינת שמנים וכו'... האם מוסך כמו מוסך רון לדוגמא יכול (מבחינה טכנית וטכנולוגית) לדעתכם לטפל ברכב שלי, מפני ששמעתי שיש צורך לחבר את האוטו למחשב כדי למצוא תקלות וכו... כמו כן, אני מעוניין שרק חלפים מקוריים יוחלפו ברכב וגם ששמנים איכותיים יושמו ברכב. האם המוסך יוכל לבצע את זה? תודה על תשובתכם.
×
×
 • תוכן חדש...