Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק החדשה או טויוטה קורולה

hershkow
שימו לב! השרשור הזה בן 6008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

tweety, נראה לי שהגבת לאדם הלא נכון.

מיץטער .. ההגבה היתה באופן כללי למושג "מקדם הסטאטוס " והרצון להשוות טויוטה קורולה לסוג של מניה שמשביחה עם השנים...

אני מבין לרחשי ליבם של האנשים שמוצאים 120-130K ש"ח על רכב חדש ומצפים שהוא יעשה הכל (מודה גם אני כמו כל עם ישראל פירנסתי לפי מספר חודשים יבואן רכב בישראל ) אבל גם שהוא ישפר את מעמדם .. זה קצת פתטי זה כמו לבקש שהרכב יעשה קפה ויסחב את הסלים של הסופר עד למקרר בבית.

בפסיכולוגיה יש תופעה שניקראת תופעת הוולוו .. עליה סיפרה לי פרופ' בכירה לפסיכולוגיה שמתמחה בתחום קבלת ההחלטות ותורת המשחקים.. שעיקרה אומרת ששמועה של פעם אחת יכולה להיות בעלת השפעה חזקה , וחורצת גורלות הרבה יותר משיקולים אחרים שהם הרבה יותר רלוונטים. למה וולוו? (וסליחה חן פרחי ) כי בדוגמא מסופר על אדם שקנה וולוו כי הוא ידע כי מדובר מכונית מעולה עם מוניטין טוב.. אבל הוא פגש פעם אחת איזה גיסו של בן אחותו שאמר לו "אה וולוו ..היה לבן דוד של אחותי חרא של אוטו " וזהו לא יעזור כלום השורה הזאת תישאר בתודעתו הרבה יותר מכל דבר אחר מבחינתו עכשיו וולוו זה חרא של אוטו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מעיר את השרשור הזה מתרדמת החורף:x-mas:, עקב התובנות הקיצוניות אליו הגעתי, כפי שיתבאר כדלקמן.

אני עשיתי שופינג לבוס שלי שמעוניין להחליף את רכבו, הרכבים שנכנסו לקטרגוריה ( מרחב, קצת סטטוס - יוקרה, אמין, נוחות, ו אביסאלע (קצת) ביצועים) לבדיקה הם:

(טויוטה קורולה)

סקודה אוקטביה - בנזין , אוט', 1600 106 כ"ס

הונדה סיוויק החדשה - בנזין אוט' 1800 - 140 כ"ס

.

האם בדקתם גם את הסוזוקי sx4 ואת הניסן נוט?

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בדקתם גם את הסוזוקי sx4 ואת הניסן נוט?

יהודה

לא, הרכב קטן יותר (אולי), בקיצור הבחירה נעשתה.

--------------------------------------------

הייתי חייב :roll:להביא את הקישור הבא, זוהי בעצם רעידת אדמה (לפי הכתבה כדלקמן) במונחי האמינות של טויוטה

הנה - http://www.auto.co.il/Content/Articles/ArticlesView.asp?ArticleID=4187

אחסוך לכם מזמנכם ואצטט ממה שקראתי

הונדה ראשונה בין המותגים, טויוטה ירדה מהמקום הראשון לחמישי :shock3:בסקר האמינות החשוב של מגזין-הצרכנות האמריקני.

שוק הרכב האמריקני כמרקחה: סקר האמינות השנתי של Consumer Reports העניק לשלושה דגמי טויוטה ולקסוס ציוני אמינות-צפויה מתחת לממוצע. במונחים של ארה"ב מדובר ברעידת-אדמה. בין השלישייה המדוברת נמצאת גרסת ה-V6 של הקאמרי, המכונית הנמכרת ביותר בארה"ב – וזו הפעם הראשונה אי-פעם שהקאמרי V6 אינה זוכה לציון 'מומלץ' מקונסיומר ריפורטס. שני הדגמים האחרים שכשלו הם גרסת ה-V8 הנעה-כפולה של הטנדר הגדול טונדרה, וגרסת הנעה-כפולה של הלקסוס GS.

יש לציין כי הסקר המקיף, שכלל השנה 1.3 מיליון בעלי מכוניות, מעניק ציונים נפרדים לגרסאות שונות של אותו דגם ולשנות דגם שונות כך שגרסאות-מנוע והנעה אחרות של הקאמרי, ה-GS והטונדרה מדורגות בנפרד (וציוניהם מעל הממוצע); הציונים לגרסאות ישנות יותר של המכוניות אינם מושפעים.

בדירוג המעודכן של קונסיומר ריפורטס ירדה טויוטה מהמקום הראשון לחמישי בין המותגים, כאשר שני מותגי הונדה – הונדה ואקורה – עולים למקום הראשון לפני סאיון (מותג-הצעירים של טויוטה) וסובארו. בדירוג היצרנים, הנקבע לפי כל מותגי החברה, דורגה הונדה (כולל אקורה) ראשונה, סובארו במקום השני וטויוטה (כולל לקסוס וסאיון) במקום השלישי.

לתוצאות החדשות יש השפעה משמעותית: עד היום נהג 'קונסיומר ריפורטס' להעניק ציון "מומלץ" למכוניות טויוטה ולקסוס חדשות עוד לפני שהצטבר מידע לגביהן, על בסיס הישגי העבר של היצרן שביסס את אמינותו במשך שנים.

מעכשיו יפסיק המגזין עם מנהג זה לגבי דגמים חדשים או שיעברו שינוי מהותי.

(למען ההגינות נלקח מאתר הונדה)

ועוד בעניין אמינות טויוטה מצ"ב הלינק http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/648/073.html

:mm_eek:

חוק = דבר שאין בו צורך כאשר בני האדם הם ישרים, ואין בו תועלת כאשר הם מושחתים (בנימין ד`יזרעלי, 1804-1881).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון רק באתי לרשום עוד משהו חשוב שראיתי שלא רשמו בדף הראשון .

הטויוטה באה עם גיר רובוטי , אם היה תלוי בי אפשרות כזאת הייתי מבטל אותה רק בגלל העניין הזה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...