Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על קיום מצעד הגאווה בבירה?!

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כולם שוכחים פה את השאלה המקורית - האם באופן עקרוני יש טעם לנהל מצעד כזה בבירה,

ומה הם הטיעונים העקרוניים בעד ונגד. אלימות של חרדים (סתם לשם דוגמה) או של כל

קבוצת אזרחים אחרת בטימבוקטו עילית לא קשורה לדיון.

השאלה היא לא אם יש טעם, שהוא דבר יחסי ועניין של דיעה והשקפת עולם, השאלה היא האם יש זכות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה יופי. כל קבוצת חריגים עכשיו תהיה "קהילה" וינהלו מצעדים להפצת ה"גזע" שלהם? [להבדיל ממפגינים נגד החלטות ממשלה הרסניות, שנלחמו על בתיהם וזרקו אותם לכלבים]

מה יש להם [ל"קהילת ההומואים והלסביות"] להפגין בדיוק? ללכת ערומים ברחוב? בשביל זה מצעד הגאווה?

מי שרוצה לתחנגל, בבקשה, שיתחנגל כמה שבא לו, אף אחד שלא מוזמן לא יכנס לביתו. אבל למה להחצין את זה לשאר העולם? [כאילו, מה זה ענייני שהוא הומו? למה הוא טורח לספר לי על זה...?]

יואל, נגד מצעדי גאווה באשר הם.

עוד דבר- מה יש להם להתגאות כל כך בנטיותיהם המיניות? אם אני לא הומו- אני צריך להתבייש? וואלה יופי...

יואל, שמרוב מצעדי גאווה מתחיל להתבייש.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה יופי. כל קבוצת חריגים עכשיו תהיה "קהילה" וינהלו מצעדים להפצת ה"גזע" שלהם? [להבדיל ממפגינים נגד החלטות ממשלה הרסניות, שנלחמו על בתיהם וזרקו אותם לכלבים]

מה יש להם [ל"קהילת ההומואים והלסביות"] להפגין בדיוק? ללכת ערומים ברחוב? בשביל זה מצעד הגאווה?

אה , כל אלה שהקימו את ביתם על חשבון משלם המיסים הישראלי , קיבלו שמירה צמודה על חשבון משלם המיסים הישראלי , יקבלו פיצויים על חשבון משלם המיסים הישראלי ועוד יירקו על משלם המיסים הישראלי - לכל אלה מותר להפגין.

אבל לכאלה שחיים על פי החוק וכל רצונם הוא לתקוע אחד את השני בתחת - להם אסור להפגין.

אגב , מישהו באמת חושב שאין הומואים דתיים ? הסתובבתם פעם באיזור אחד מגני האירועים של קהילת ההומואים ? ראיתם את ההרכב האנושי ווידאתם שלאף אחד שם אין כיפה או שטריימל ?

חומייניזם במיטבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אין להכליל. אני מכיר מישהו הומו ... בדיוק כמוני .

דניאל.

סוף סוף מישהו עם מספיק אומץ לצאת מהארון...

וברצינות - קשה להאמין כמה אנשים חשוכים , ויותר מזה , צרי אופקים - נמצאים גם כאן בפורום (ומסתבר שגם באוכלוסייה).

נתחיל מהעובדה הפעוטה שגם חובבי החומיות הינם בני אדם , ולא יצורים שמזיקים לחברה האנושית בצורה כלשהי. כל עוד אף אחד מהם לא כופה על מי משאר האוכלוסייה את השקפותיו , שיהיה להם לבריאות , ושיעשו מה שבא להם.

והדבר היותר חשוב שנעלם מעיניהם של רוב תומכי ביטול המצעד.

כנראה שכבר שכחתם את כל חסימות הרחובות, ההפגנות האלימות ,שריפת פחי הזבל ,פגיעה בשוטרים , אלימות מילולית ופיזית של החרדים כנגד כל מי שלא מיישר קו עם דברי הרבנים. וזה מתבטא גם כנגד אנשים מחוץ לעדה שלהם (חילוניים,ערבים,נשים, מחטטים באף בשבת או השד יודע) או גם נגד אלה שחיים תחת אמונה גורפת באל , אבל לובשים את הגרביים שלהם עד הברך, או עם פס נוסף בקפוטה, או פרוות צובל במקום צ'ינצ'ילה בשטריימל.

הקבוצות הללו הינן קבוצות של טרוריסטים. לא פחות. לא אתפלא בכלל אם אדם חילוני שייקלע לביניהם בזמן הפגנה יזכה לאותו לינץ' בדיוק כפי שקרה למילואימניקים האומללים ברמאללה בתחילת האינתיפאדה השנייה (בהנחה שלא יהיו כוחות שיטור במקום).

יודעים מה ? מבחינתי אין הבדל בין הטרוריסטים הללו שמאמינים ביישות שנקראת אלוהים , לבין טרוריסטים שמאמינים ביישות שנקראת אללה. בעצם, יש הבדל קטן. אנשי החמאס,הג'יהאד האיסלמי ושות' - אינם מציגים את עצמם כמושיעים שלי , אינם חיים מכספי המיסים שלי (תאמינו לי שהסתובבתי קצת במאה שערים וב"ב , ואני יודע מצויין כמה כסף שחור מסתובב שם ומוסתר מהשלטונות), ואינם נהנים מהשירותים שהמדינה מספקת - כגון צבא,משטרה,ביטוח לאומי,חינוך וכו' - ולא משנה מהי רמתם כרגע. הם קיימים והדתיים משתמשים בהם.

הנושא כאן בכלל אינו מצעד הגאווה והומואים/לסביות וכיו"ב.

זו ההתפרעות הדתית והכפייה שלה כנגד כל מה שאינו תואם את השקפתה כלפי החיים.

זו יכולה להיות ההפגנה כנגד הנסיגה מהשטחים, ההפגנה למען שחרורו של האברך שרצח את בנו/בנו החליק מידיו (אין לי מספיק ידע כדי לקבוע, בשביל זה יש משטרה ובתי משפט) , נגד נסיעה בכביש בר אילן בשבת , נגד חנות שמוכרת מוצרים לא כשרים, נגד נשים שאינן לובשות לבוש הולם (לדעת אותם מפגינים).

ומחר זו תהיה הפגנה נגד חלוקת הכספים בממשלה , ונגד זה שערבים יכולים לנוע בחופשיות בירושלים או בני ברק, ואח"כ נגד החילוניים שמסתובבים בלי כיפה בירושלים ,ומשם נגד כל מי שלא לובש קפוטה ומסתובב באיזור ,ואז נגד הכנסת ילדים פרענקים לבתי ספר של אשכנזים, ופתאום אנחנו מתקרבים לתורת הגזע בצורה הדתית , או להפגנות של המוסלמים הקיצוניים בעזה או בלבנון.

הבעייה אינה על מה הדתיים מפגינים - אלא על האלימות שמתלווה אל ההפגנות שלהם.

הפגנה היא דבר אחד - אפילו לנאצים נותנים להפגין ולהציג את תורת הגזע המתועבת שלהם.

אלימות כנגד כל מי שמתנגד לדרכו של המפגין היא פסולה - ואם לא תפנימו את זה , תראו שיום אחד ינגסו עוד ועוד מחופש הביטוי שלכם.

היום זה ההומואים , מחר זה אתם (אלא אם אתם כבר הומואים).

את הארגון החרדי איני יכול שלא להעריך - הלוואי שכל חובבי הנהיגה היו מתאגדים ומצביעים למפלגה אחת בצורה שהם עושים , או שקבוצה חילונית כלשהי הייתה מתארגנת כגוף אחד לעשייה ספציפית - אבל הלכה למעשה הם כעין מדינה בתוך מדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להאמין כמה אנשים חשוכים , ויותר מזה , צרי אופקים - נמצאים גם כאן בפורום

שמר, העובדה שלאדם יש אינטרנט בבית, והוא חבר בפורום מסויים, לא הופכת אותו לאדם מפותח/טוב/מתחשב/נהג טוב או אדם חכם.

מתוך 20K חברים (אקטיביים או פסיביים (ברוח השרשור)), יש הרבה מאוד לא מפותחים ולא מתחשבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר מקומות לעשות מצעד גאווה,מצעד ולא הפגנה,המתחנגלים לא מפגינים ע"מ לקבל משהו,[או שכן :-) ]לכן היה עדיף שיעשו בת"א בירת החילונים ולא לעשות במקום מועד לפורענות וקדוש ל 3 הדתות הגדולות ירושלים.

יום טוב רן.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, מה שכתבת הוא דמגוגיה זולה, בדיוק כפי שתיארתי בתחילת הדף -

ערבוב והשוואה של כל מיני תחומים, ואם ציפור+עכבר=כלב, אזי מוות לחתולים!

הנה, אני אוסיף דוגמה משלי כדי להמשיך להסיט את הדיון:

ערבים עוד לא זרקו עליי אבנים, אבל חרדים כן. 3 פעמים לפחות.

ועדיין אין קשר לנושא עצמו, שהוא (כפי שהעיר יפה falou) אולי יותר לכיוון טעם/זכות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, מה שכתבת הוא דמגוגיה זולה, בדיוק כפי שתיארתי בתחילת הדף -

ערבוב והשוואה של כל מיני תחומים, ואם ציפור+עכבר=כלב, אזי מוות לחתולים!

ועדיין אין קשר לנושא עצמו, שהוא (כפי שהעיר יפה falou) אולי יותר לכיוון טעם/זכות.

דמגוגיה זולה? ראה מה כתבתי :

הנושא כאן בכלל אינו מצעד הגאווה והומואים/לסביות וכיו"ב.

זו ההתפרעות הדתית והכפייה שלה כנגד כל מה שאינו תואם את השקפתה כלפי החיים.

RAN , מחר יחליטו שירושלים (או כל שכונה דתית שבה) מחוץ לתחום עבור חילוניים. יש מספיק מקומות עבור עוכרי ישראל כמוני להסתובב בהם. לא? או שמא יאלצו אותי לענוד טלאי על הבגדים...

ואז גם בני ברק תהיה מחוץ לתחום, וגם צפת , ואלעד , ואיזור הגינה בשינקין , וקריית קרעטשניף ברחובות , איזורים שלמים בקריית מלאכי ועוד כהנה וכהנה.

מבין את הכוונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר מקומות לעשות מצעד גאווה,מצעד ולא הפגנה,המתחנגלים לא מפגינים ע"מ לקבל משהו,[או שכן :-) ]לכן היה עדיף שיעשו בת"א בירת החילונים ולא לעשות במקום מועד לפורענות וקדוש ל 3 הדתות הגדולות ירושלים.

יום טוב רן.

תגיד, אתה אמיתי?

בפעם האחרונה שבדקתי (ויש לציין שזה היה מזמן, לא חשבתי שזה ישתנה כל כך מהר) ירושליים הייתה בירת מדינת ישראל, ולא בירת הדתיים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונה שאחרי:

הערבים חושבים שכל הישראלים הומואים.

הדתיים חושבים שכל מי שלא דתי הומו.

הערבים מפוצצים ישראלים והדתיים עוזרים להם.

ירושליים מוזכרת שוב בהיסטוריה של היהדות כעיר העליה לרגל של ההומאים.

שנה הבאה בבחינות הבגרות.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן בכלל מקום לדיון. הם לא מזיקים לאף אחד, הם רוצים לעשות הפגנה, זו זכותם. ככה זה בדמוקרטיה. לא טוב לך? אל תצא מהבית באותו יום/תפגין נגדם.

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החרדים האלה הם אנשים קטנים, קיצוניים, חסרי תרבות וטיפשים שלובשים כובע מגעיל שמכפר על השכל הקטן שלהם. מה קרה, מותר למי שרוצה לעשות מצעד באיזה עיר שהוא רוצה בארץ בלי שינקטו נגדו באלימות. זו מדינה דמוקרטית - וירושלים לא שונה מכל עיר אחרת בחוקים שננקטים כלפיה.

כמו שלי לא מפריעה שעובר ברחוב שלי מדי פעם רכב של חרדים שמשמיעה מוזיקה חסידית ככה גם לא צריך להפריעה לחיות (סליחה, חרדים) האלה מצעד גאווה.

לא היה מפריע לי מצעד חרדים איפה שאני גר - לא הייתי מסתכל ולא הייתי רוצח אף אחד. זה בדיוק, אבל בדיוק צריך להיות אותו דבר. ההבדל היחיד שאני משתמש בשכל והם משתמשים בספר.

אם אני רוצה אני יכול ללכת ולעשות מצעד בעד במבה של אוסם ולאף אחד אין זכות לרצוח אותי. בדיוק אותו דבר לגבי מצעד של הומואים, אין שום הבדל, חוץ מזה שהעיר הזאת נשלטת בידי טרולים שחורים.

וחבל שחלק מהאנשים פה עוד תומכים באלימות ובקיצוניות שלהם. פשוט חבל ועצוב - זה מסמל את הבעיה של המדינה שלנו.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...