Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על קיום מצעד הגאווה בבירה?!

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא יכול להשוות בכלל!

הנושא הזה הרבה יותר עמוק ורוחני,העיר הזו קדושה למיליוני אנשים בעולם,מיליונים נושאים את עיניהם לעיר הזו ורואים אותה כסמל מיסטי,יחסים הומוסקסואלים הם טאבו בכל הדתות! לנופף בזה בלב ליבה של העיר הקדושה הזו ,נחשב כעילבון ישיר למליוני מאמינים בעולם!

יש הבדל בין חופש ביטוי לפרובוקציה,זה ממש לא אותו ויכוח עתיק יומין בין חופש ביטוי לחרדים,זה הרבה יותר עמוק מזה,זה קשור לכל הדתות ולרוב תושבי העיר,בכלל למיליוני המאמינים בעולם שאמינים בקדושתה של עיר זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ולכן אני חושב שהוא צריך להתקיים בת"א, אבל מה שמעצבן אותי הוא התגובה החריפה של החרדים, הם מקבלים כח ויוצרים איום וכשמחר אני ירצה לעשות מחאה כלשהי בי"ם והיא לא תתאים להם הם יאיימו לירצוח גם אותי זה ניראה לך הגיוני?

בנדם או קבוצה של אנשים צריכה לקבל איומים כאלה ביגלל הנטיות המיניות שלהם, גם אם זה לא מתאים לי או לך שהם ילכו לך בצהלה ברחוב אתה לא יכול לימנוע את זה בדרך של איומים ברצח והפגנת אלימות כלפיהם זאת מדינת חוק ואף אחד לא יכול לעשות מה בראש שלו, ואני יגיד לך יותר מזה וואלה אני מבין את הבנדם הדתי הזה שקנה בית באיזור "טוב" שהוא חושב לגדל בו את הילדים שלו בדרך שלו ולחיות את הדת שלו ובאים אנשים ומקפצים לו חצי ערומים מול החלון, אני מבין את זה שהוא מיתנגד אבל יש דרך לעשות את זה, לא באלימות.

{אגב בנימה של צחוק http://news.walla.co.il/?w=/15/666089}

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות בכלל!

הנושא הזה הרבה יותר עמוק ורוחני,העיר הזו קדושה למיליוני אנשים בעולם,מיליונים נושאים את עיניהם לעיר הזו ורואים אותה כסמל מיסטי,יחסים הומוסקסואלים הם טאבו בכל הדתות! לנופף בזה בלב ליבה של העיר הקדושה הזו ,נחשב כעילבון ישיר למליוני מאמינים בעולם!

.

צרות העין שלך היא עלבון למיליוני אתאיסטים בעולם - ושים לב שיש הבדל ענק בין חילונים לאתאיסטים. חילונים מאמינים בה' - אתאיסטים לא. ברמת העיקרון על אותו משקל של מה שאתה אומר, אסור לעשות הפגנות בירושלים בשבת בכלל.

אגב - אומרים עלבון ולא עילבון

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתאיסט הומוסקסואל רוצה לעשות מצעד דווקא בירושלים?! הרי לכאורה אין לעיר הזו כל משמעות מיוחדת בעיניו.

התשובה היא פרובוקציה,להתנגד לפרובוקציה היא לא צרות עין.

לא צריך להגזים,אך אחד לא אמר שרק דתיים צריכים לחיות בי-ם,אבל אם מישהו חוטא בחטא שלא יקים מצעד לכבוד זה

נ.ב לתקן אותי בקטנות ממש לא תורם לדיון וממש קטנוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגזים,אך אחד לא אמר שרק דתיים צריכים לחיות בי-ם,אבל אם מישהו חוטא בחטא שלא יקים מצעד לכבוד זה

נ.ב לתקן אותי בקטנות ממש לא תורם לדיון וממש קטנוני.

הפרובוקציה היא דווקא של המתנגדים ולא של מקיימי המצעד. ירושלים היא מקום גיאוגרפי ששייך למדינה דמוקרטית - קיום המצעד לא עובר על שום חוק - מוסרי או אחר. אגב - אל תשכח שהאוכלוסיה החרדית ברורה מתייחסת לנשים שמתלבשות חשוף בתור פרובוקטיביות ומוסיפים חטא על פשע כשאומרים שאונס הוא עונש יאה. ואני אומרת לך את זה בתור אחת שיש לה קשר קרוב יותר לדת משאתה חושב לעצמך.

מי אתה שתחליט אם הוא חי בחטא? מבחינתי העובדה שאתה מרשה לעצמך להתבטא בצורה שכזאת היא חטא

נ.ב - אני מעשירה את הידע הכללי שלך ואני בנאדם קטנוני בעליל עם תעודות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל חשבתי עד לא מזמן שמצעד הגאווה הוא אידיוטי ומיותר.

הייתי בטוח שהצורך של מתחנגלים להלחם על זכויותיהם הוא דבר היסטורי. הרי למי אכפת אם בן אדם הוא חוקר מערות מאכזב הורים? זה כבר לא אישיו והתקשיתי להאמין שקיימת היום אפליה ורדיפה נגד מפליצי קוטג'. נתקלתי מספיק בעבודה ובלימודים במרימי סבונים שלא הסתירו את זה. לא השוויצו בזה יותר מדי, אבל לא הסתירו מאף אחד. ולאף אחד בסביבתם לא הייתה בעיה עם היותם בולעי חלבונים.

חשבתי שאנחנו חיים בעולם נאור.

אבל התבדיתי.

מה שאני שומע ברדיו מפי אנשים חשוכים, חרדים מכל הדתות, הוא פשוט זוועה גזענית. איומים ברצח, תכנונים למתקפות ומלחמה עם המשטרה וכוחות הבטחון.

לאור זאת הגעתי למסקנה שמן הראוי שגם נשנשים יוכלו לצעוד ברחוב כשאר האדם, וחובת המדינה להגן עליהם מפני הפורעים האלימים שרוצים לתקוף אותם.

כי היום זה מבריקי פמוטים, ומחר זה סתם אנשים בלי כיפה או כאפייה.

והרעיון להגביל אותם לגטו התל אביבי הוא מעוות. ואני לא סתם משתמש במילה גטו. אנחנו מדינת חוק, ואין שום הבדל בין חובת המדינה לאפשר לאזרח לצעוד בעיר אחת או בעיר אחרת.

עד כמה שזכור לי, הרחובות בהם מתוכנן המצעד אינם רחובות שסגורים בשבתות ואינם נמצאים בלב שכונות חרדיות או ערביות. מדובר על מרכז העיר, על איזור חילוני.

אף אחד לא ביקש לצעוד בעירום עם נוצה בתחת על הר הבית.

אל תתנו לביריונות לנצח. אם בגלל איומי רצח של בריונים יבוטל המצעד, מדינת ישראל תצעד צעד גדול מאוד אחורנית מבחינת היותה מדינה דמוקרטית ונאורה.

סורה חושך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק - אל תשכח שבארה"ב של שנות השישים היה מאבק דומה לזה של הקהילה ההומו-לסבית, זה היה המאבק של האפרו-אמריקאים באפליה הגזענית.

תן לי סיבה חוקית למה לא לקיים את המצעד בירושלים.

אולי כדאי שתקרא קצת מדבריו של ד"ר מרטין לות'ר קינג ג'וניור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא בי"ם?

א. כי מותר לו

ב. כי זאת המדינה שלו

ג. כי זאת הבירה שלו, העיר המרכזית בה נימצאת כל מערכת השליטה

ה. כדי להראות לאנשים שהוא חלק מהעם ואי אפשר לנדות אותו, הרי זאת המטרה שלהם שיקבלו אותם כמו שהם, אולי זה חטא מפחינתך אבל מפחינתם זאת זכות לחיות.

יצא שתפשתי צד פה, שלא תבין לא נכון אני לא בעד ולא נגד המיצעד הזה, לי הוא לא מפריע, שיעשו מה שבא להם כל עוד זה לא פוגע בי{ואם זה היה הייתי נילחם בזה בכלים שהמדינה נותנת לי}, אני חיי את החיים שלי כסטרייט הם רוצים לחיות את החיים שלהם כגאים שיהנו, מי אני שיגיד להם לא.

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הומוסקסואלים חיים בירושלים,אף הומוסקסואל לא נרצח בירושלים,עדין לא ראיתי שגירשו הומוסקסואלים אל מחוץ לירושלים.

אני יכול עד מחר לשבת פה ולנסות להסביר,אני לא אצליח מהסיבה שעבורכם ירושלים לא מסמלת כלום והיא עוד עיר עם כמה אבנים עתיקות,זה ההבדל העיקרי בין הצדדים.

אולי מחר יבואו דתיים לשינקין לעשות הכנסת ספר תורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לתת להם לעשות את המצעד בירושלים.

ואז לעשות הימורים מי ירצח את הצועדים קודם.

מוסלמים.

נוצריים.

דוסים.

לפי דעתי הדוסים הם הבעיה הכי קטנה של הצועדים.

ירושלים זאת לא סתם נקודה על המפה.

ירושלים זאת עיר קדושה לכל הדתות.

יותר פשוט לעשות את המצעד בותיקן מאשר בירושלים.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או תודה.

כמו שציינתי למעלה,אולי נעשה הכנסת ספר תורה ואיזו הילולה קטנה,ככה דרך שינקין אולי פלורנטין,ככה ברחובות שוקקי יהדות ובתי כנסת,מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול עד מחר לשבת פה ולנסות להסביר,אני לא אצליח מהסיבה שעבורכם ירושלים לא מסמלת כלום והיא עוד עיר עם כמה אבנים עתיקות,זה ההבדל העיקרי בין הצדדים.

בדיוק, זה עיניין של תפיסה, אתה תופס את זה כחטא שבא לעשות פרובוקציה בעיר הקדושה, ואחרים תופסים את זה כמיצעד לגיטימי של אדם שחי במדינה הזאת וזכותו לעשות מיצעד בכל מקום שהוא רוצה כל עוד יש לו את האישורים לכך.

לכן אנחנו מנהלים את הדיון הזה, לשנות את התפיסה, אתה , ליגרום לאנשים להבין שזאת עיר עם משמעות להרבה אנשים והמיצעד עלול ליפגוע בהם ואני, ליגרום לך להבין שזאת זכותו המלאה כמו שזאת זכותך ליבחור דת זאת זכותו ליבחור מיניות זה לא חטא. ואני אומר למי שזה מפריע לו, שיעשה צעד אבל שיהיה חוקי, המדינה נותנת לאזרח מספיק כלים ע"מ להביע דיעה {בית מישפט} ולא בדרך של אלימות שגורמת לאנשים עוד יותר לירצות לעשות את זה שם כדי להוכיח שאותם לא ישברו והם חלק מהעם.

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מאות מליונים של מתנגדים למצעד.

המשטרה לא יכולה לאבטח את המצעד.(גם משטרה נורמלית)

זה שאנשים פה יגידו"סבבה שיעשו מצעד,זכותם" זה לא יעזור.

יש מאות מליוני דתיים מכל הדתות שמתנגדים למצעד והם יעשו הכל בשביל לבטל אותו.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשוות את השחורים בארה"ב להומואים כאן זה פשוט מגוחך,אני כשחור הייתי נעלב.

האם הומואים יושבים מאחור באוטובוס? האם להומואים יש שירותים משלהם? האם הומואים הם עבדים שלנו?

"מצעד שיכירו בהם" תעשה לי טובה,סיבה למסיבה,זה מגוחך וסתם פורובוקציה.

היה לי עמית לעבודה שהוא הומוסקסואל מוצהר,לא היה לי בעיות איתו ואף אחד לא הפלה אותו גם,הוא לא היה נשי ולא לבש טייץ וחולצות בטן,גם מצעדים הוא לא אירגן,כן הוא חי בירושלים,וואו הומו מוזר אה,לא מה שחשבתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...