Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי LANDROVER DISCOVERY

יובל.
שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה חוו"ד אתה רוצה ?

יכולת שטח ? יכולת כביש ? ביצועים ? על איזה גירסה מדובר ? בנזין ? דיזל ? ידני ? אוטומט ?

כעיקרון מדובר על רכב שטח טוב מאוד עם יכולת שינוע נוסעים לא רעה בכלל.

עדיף לחפש אחד עם מנוע דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה לשלומי- ובכן, אני לא מתכוון לרדת איתו לשטח, כך שהביצועים שם זניחים. אני שואל מבחינת אמינות, אחזקה, זמינות חלפים וצריכת דלק-כל זה עבור נסיעות כביש בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה לשלומי- ובכן, אני לא מתכוון לרדת איתו לשטח, כך שהביצועים שם זניחים. אני שואל מבחינת אמינות, אחזקה, זמינות חלפים וצריכת דלק-כל זה עבור נסיעות כביש בלבד.

יתרונו הגדול של הדיסקברי היא ביכולת השטח הגדולה שלו, ובנוחות הממלכתית שלו.

אם אתה מחפש רכב כביש, תקנה רכב כביש ולא שטח, הדיסקברי יהיה הרבה יותר קשה לאחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נישאלת השאלה, למה דווקא רכב שטח ?

זה אומנם רכב יפה (לדעתי) שמותיר הרבה רושים, אבל יכולות הכביש שלו נמוכות משמעותית ממכוניות אחרות שאתה יכול לקנות בסכום הזה.

עלויות אחזקה לכזה רכב יהיו גבוהות משמעותית מרכב מקביל שייעודו לכביש , מה גם שסביר להניח שלא תימצא מכונית כזו שלא בילתה כמה שעות טובות בשטח.

אם בכל זאת אתה רוצה משהו שדומה ל SUV אבל עיקר השימוש בו יהיה לכביש , חפש לך RAV4 או סובארו פורסטר כשהראשון הוא רכב ה SUV המוצלח ביותר לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי אני מצטער לחלוק עליך, אמנם לא נהגתי בראב 4 אלא רק נסעתי בו, אחרי נהיגה בפורסטר, קשה לי להאמין שהראב4 נותן חוויה כזאת לנהג.

(גילוי נאות - נהגית על גרסת הטורבו שנת 2004)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי מספר נסיעות כביש ארוכות עם דיסקברי ואני לא מצליח להבין את ההגיון בלקנות כזה רכב לכביש.

הרכב קשה, לא נוח וגם זללן לא קטן של דלק (לגרסת הבנזין בכל אופן).

אפילו L200 שיצא לי לנהוג עליו לא מעט היה יותר נוח מהדיסקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, רכב 4X4 קונים רק כשרוצים לרדת לשטח.

אם זה לא מעניין אותך אז כל היתרונות של האוטו נהפעים לחסרונות (רכב יותר כבד, זולל יותר דלק, יותר איטי, יותר חלקים פוטנציאלים לקלקול, יותר חלקים להנעה ע"י המנוע וכו').

אם שטח לא מעניין אותך, אל תקנה 4X4!

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...