Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המוסך רימה אותי גם בבלמים ?

ejoffe
שימו לב! השרשור הזה בן 6498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שמכיר אני בעיצומה של התמודדות קשה מול מוסך ש"הלביש" על תמימותי תיקונים מתיקונים שונים לאחר שנכשלתי בטסט השנתי בבעיית זיהום אויר.

בין השאר הוא החליף לי צלחות ודיסקיות בילום קדמיות, זאת לאחר הטסט ומבלי שנכשלתי בטסט בסעיף הבלמים.

אני עובר עכשיו על טופס הליקויים מהטסט וכתוב כי:

כוח הבלימה של בלם קדמי מימן 281kg

של בלם קדמי משמאל 266kg

זאת במשקל רכב של 718kg.

בין המדידות מופיע ערך באחוזים של 9%.

יעילות בלם שרות 76%.

האם לאור הנתונים האלה הגיוני שצלחות ורפידות בילום יהיו שחוקות כך שצריך להחליפן או שגם פה הוא ניצל את תמימותי ל"עשות קופה" ?

אני צריך דעה ברת סמכא כי אני מגיש נגדו תלונה לאיגוד המוסכים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, איפה שמר, הוא יענה כראוי!

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לך.קודם כל אני רוצה לומר לך שאני שמח שהעלית הנושא הזה(נושא בעייתי במיוחד).כאחד שעובד במוסך אני יכול לומר לך שאני נתקל במספר רב של מקרים כאלה.במכון רישוי בודקים את הלחץ של בלימת האופנים ואם קיים הפרש באותו סרן.בבלמים קד' מסוג דיסק ורפידות יש מצב שבו הרפידות בלויות לגמריי אבל התוצאה הסופית(בצמיג)תקינה לגמריי.גם אז מבחינה מקצועית על המוסך חובה לדווח לבעל הרכב שהבלמים הקד' לא תקינים למרות שהרכב עבר טסט.ואם הוא לא נוהג כך אז אתה יכול באמת ללכת איתו לבית משפט.תעיף מבט בעובי הרפידות ובצלחות ותשווה אותם לעובי של חדש ואם ההפרש מעל שבעים אחוז אז לך תבקש סליחה יפה מבעל המוסך ותגיד לו שלא התכוונת!!!

:snipersmi :snipersmi כריש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם פניתי למוסך בכלל.

המוסך רימה אותי בכמה אלפי שקלים כשביצע תיקונים מיותרים ולא טובים וסרב לקחת אחריות. לאורך כל הדרך נהגתי על פי גישתך וקודם כל דרשתי האם אני מטיל דופי באיש באופן מוצדק וכך פעם אחר פעם סמכתי עליו ופעם אחר פעם גיליתי שהוא משקר לי ומרמה אותי.

עכשיו אני עומד להתלונן עליו באיגוד המוסכים ולאחר מכן לפנות לבוררות. השאלה היא האם סביר להניח שעל פי התוצאות שבטסט הבלמים היו תקינים והוא ניצל את תמימותי ועשה עלי כסף קל, או שיתכן שבנתוני בלימה כפי שציינתי הבלמים היו שחוקים לגמרי כך שצריך היה להחליף גם את צלחות הבילום וגם את הרפידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תריצו חיפוש על שרשורים קודמים שלי ותראו כמה ואיך דפקו אותי.

השאלה נותרת :

האם על סמך נתוני בלימה מהטסט כמו שציינתי קודם ניתן לקבוע בסבירות טובה את מצב הבלמים, תוך התחשבות כמובן גם בעובדה שאני יכול להוכיח שהמוסך רימה אותי בנושאים אחרים ?

אני רוצה לטעון שהוא החליף לי את הבלמים לפני הזמן במסגרת שאר הטיפולים שהוא "תקע" לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תריצו חיפוש על שרשורים קודמים שלי ותראו כמה ואיך דפקו אותי.

השאלה נותרת :

האם על סמך נתוני בלימה מהטסט כמו שציינתי קודם ניתן לקבוע בסבירות טובה את מצב הבלמים, תוך התחשבות כמובן גם בעובדה שאני יכול להוכיח שהמוסך רימה אותי בנושאים אחרים ?

אני רוצה לטעון שהוא החליף לי את הבלמים לפני הזמן במסגרת שאר הטיפולים שהוא "תקע" לי.

ה"כריש" ענה לך תשובה ארוכה וממצה וכנראה לא טרחת לקרוא אותה.

אני אחזור, בהחלט יכול להיות שרכב עבר טסט והבלמים תיפקדו כראוי אולם בבדיקה במוסך התגלה שהם שחוקים מדי ודורשים החלפה מיידית.

בעל מוסך אחראי לא ישחרר לך את הרכב ללא התיקון הזה.

אין כל קשר או אינדיקציה על מצב שחיקת הבלמים ובין מעבר טסט.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהבחור החליט בכל מקרה ללכת לבית משפט ואם כך הם פני הדברים חבל על הבלאי של המקלדת שלי כתוצאה מתשובה זו.נקודתי במקרה הזה תעשה השוואה ותראה צדק אולא צדק המוסך.לא מערבבים שמחה בשמחה ואם יש לך חשד בנושאים נוספים ללא הוכחות ................

:snipersmi :snipersmi כריש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...