Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף דור חמישי 1.6 FSI.

MustardMan32
שימו לב! השרשור הזה בן 6515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאדון השנון שבדף אחד מאחורה, כרגע אתה כותב מעל עצמך כי לא השתמשת בכפתור העריכה.

ולעיקר.אכן האלפא גם סובלת מחוסר תמורה כמו הגולף (איפה הימים שהאלפא עלתה כמו פחנוע יפני שעונה לשם מאזדה לאנטיס?), אך כוונתי שהיא מכונית הרבה יותר מיוחדת מהגולף ואם אתם כבר זורקים את הכסף שלכם על עשיית רושם אז אפשר לעשות זאת ביותר סגנון עם ה-147 ולפחות היא תתגמל יותר בנהיגה.

הגולף כבר מזמן התמזגה בעדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כל אחד וטעמו. אבל לא זו הנקודה. הטענה היתה ( גם שלך אגב ), כי הגולף יקרה יחסית לחברותיה ל"עדר". כל שניסיתי להראות הוא, שלפחות בתחום התמחור יש דוגמאות צורמות בהרבה ( 147 למשל ) ודווקא הגולף אינה מתומחרת באופן כה חסר פרופורציה כמותן.

לילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XENON אני לא מבין.. אתה חושב שאתה יודע מה האינטרסים שלנו בקניית גולף? אין לך מושג עד כמה לאמא שלי שהאוטו מיועד בשבילה לא אכפת מכל החרטא של סמל סטטוס וכו'.

זה פשוט מאוד. כשתשב במאזדה 3 בת שנה, ואז בגולף CL 1.8 בת 10 שנים, והפנים של הגולף הקשישה יראה לך הרבה יותר נעים ואיכותי ומזמין ומפנק ושקט מאשר של המאזדה, אז תבין למה. אין מה לעשות בהיבט של איכות כוללת, עדיין האירופאיות (ובעיקר הגרמניות) ברמה אחרת. ואמנם הקריטריונים לבחירת רכב שלי הם שונים, לאמא שלי זה (והמראה החיצוני) מה שקובע.

ובנוסף לכך בתמורה לאותו מחיר שערורייתי בהחלט (אני מודה) לפחות מקבלים כמות מכובדת ביותר של צעצועים. וזה תמיד נחמד.

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין אותך לראות VW BORA של חבר שעוד לא מלאו לה 10 שנים, כל התא נוסעים שלה מתקלף. חוץ מזה שהעיצוב של התאי נוסעים של פולקסווגן ממש לא לטעמי.

דרך אגב, מאזדה 3 ממש לא מעניינת אותי רק אמרתי קודם שהיא יותר יפה מהגולף לדעתי כי היא הועלתה בנושא בנוגע לעיצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דע לך דבר אחד בדוק במאה אחוזים.

כאשר מגיעים לארץ אנשים מכובדים מיפן, כגון משגרירות יפן הם נוסעים בארץ על BMW או מרצדס למה ?

כי הרכב יותר אמין יותר מאובזר ? אולי.

הסיבה סמל סטטוס וככה זה בהרבה דברים, כמו שעון יוקרה או בגד של מעצב על שעולה כמו כול הבגדים שיש לי בארון.

כפי שכתבתי יש אנשים שלא מעניין אותם מחיר אמינות וכדומה ואתה לא תוכל לגזול להם את ההנאה הכרוכה בנסיעה על רכב שהוא סמל סטטוס , שגם גולף נוגסת מעט מהעוגה בימינו כם עקב האיבזור ותג המחיר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מגיעים לארץ אנשים מכובדים מיפן, כגון משגרירות יפן הם נוסעים בארץ על BMW או מרצדס למה ?

למה אתה משווה את פולקסווגן למרצדס או במוו?ראית שגרירים יפנים שנוסעים על פייטאון ?

סמל סטטוס? לאודי a3 יש סמל סטטוס לא בהכרח בצדק,אבל לגולף? כמעט ולא וגם אם כן אז בעין של אנשים טיפשים מאוד

עכשיו בואו נחזור לנושא המקורי של ההודעה במקום להתעסק בפלצנויות וסמלי סטטוס הרי לא על זה שאל פותח ההודעה

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...