Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לחבר למגבר שני ערוצים 4 רמקולים והאם זה מומלץ...

TaZoK
שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו שאני הולך להתקין עליו את המערכת זה טויוטה אוונסיס...

עכשיו תקשיב יש 4 רמקולים 1 בכל דלת עכשיו האחוריים שרופים לגמרה הקדמיים בעוצמה חזקה מצרצרים...

עכשיו יש לי רדיו דיסק פיוניר 45X4 ואני חייב להחליף את ה4 רמקולים אין ברירה...

אתה ממליץ לי להשקיע טיפה יותר לקנות מגבר איכותי של 4 ערוצים ולהחליף את האלה בדלתות הקידמיות ואת האחוריות לא להחליף ולשים על המדף מאחורי המושב האחורי?

האם חייבים סאב או שאפשר להסתדר בלי...

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מציע לך לקנות רמקולים קדמיים טובים, להיפטר מהאחוריים או לחבר אותם על ההגברה של הרדיו דיסק. לקנות מגבר 4 ערוצים שממנו תתן 2 ערוצים לקדמיים ותגשר 2 ערוצים לערוץ אחד בעל הספק גבוה יותר, לסאב.

אם לא יהיה לך סאב אתה פשוט תפסיד טווח תדרים מסויים, בלי הטווח הזה המוסיקה נשמעת מאוד אנמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב

אבל רמקולים קדמיים בדרך כלל יותר חלשים מרמקולים 6X9 אחוריים לא?

המוזיקה לא תיהיה קצת חלשה???

תוכל להמליץ על רמקולים קידמיים טובים עד טובים מאוד...

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המגנזיום של DLS חביבים ביותר בערך ב1500 (אולי טיפה יותר)

מעל זה יש את ההיבריד ב 1800+(מישהו בפורום טוען שמצא ב 1600, אם זה נכון תקפוץ על המציאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב

אבל רמקולים קדמיים בדרך כלל יותר חלשים מרמקולים 6X9 אחוריים לא?

המוזיקה לא תיהיה קצת חלשה???

תוכל להמליץ על רמקולים קידמיים טובים עד טובים מאוד...

מה זה רמקול חלש? הרמקול יהיה חזק ככל שתתן לו הספק גבוה יותר (שבו הוא יכול לעמוד ורוב הקומפוננטים עומדים בהספק גבוה משל 6X9).

המוסיקה לא תהיה חלשה, קח סט טוב צרף לו מגבר טוב והמוסיקה ממש לא תהיה חלשה ואף חזקה יותר (ואיכותית) מ6X9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע עכשיו יש לי הזדמנות מאוד טובה לקנות בארה"ב את הציוד בעיקר רמקולים ומגבר...

אבא שלי טס והוא יוכל להביא לי יש לי כתובת בארה"ב לשלוח אליה אז זה לא בעיה...

אני רק צריך המלצה לרמקולים עכשיו אתה יכול קצת לעלות את הרמה כי רמקולים הכי טובים לא עוברים את ה100 דולר...

http://www.dealtime.com/xPP-Car_Audio_Speakers_and_Subwoofers

אם יש לך סבלנות בבקשה תסתכל שם ותמליץ על רמקולים טובים מאוד

כלומר רק Cerwin Vega או Rockford Fosgate או רמה מקבילה כי המחירים מצחיקים כמו שתוכל לראות גם המגברים עולים שליש...

אם תוכל לעשות לי את הטובה הזאת אני יהיה מאוד שמח!!! :lol: [/url]

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להתווכח תסתכל בעצמך...

אוקיי לא מאה... 150 טופ...

תסתכל.... לא צריך להיות גאון...

בוא נגיד שמעל המחיר הזה... זה כבר ממש מיותר יש רמקולים מצויינים מתחת ל150...

ברור שתמיד יש יותר טובים אל תיהיה קטנוני

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?! איזה סט

אני מדבר איתך על זוג רמקולים....

150 דולר בארה"ב נותנים תמורה מדהימה אין לך מושג על מה אתה מדבר 150 דולר על רמקולים בארה"ב זה המון! אין כמעט רמקולים שהם לא סאב בכאלה מחירים של 400 דולר...

זה לא ישראל שיש 70 אחוז מס.... הכל שליש מחיר

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד TAZOK, קנית פעם רמקולים בארה"ב? או בכלל משהו מחו"ל בתחום האודיו שהוא לא רדיו דיסק?

יש לי הרגשה שלא, אז למה הויכוחים המיותרים האלו.

יש גם סטים ב1000$.

סימנתי כמה חברות טובות בלינק הבא:

http://www.sounddomain.com/shop/list.pl?brand=Crystal&brand=Infinity&brand=Kicker&brand=MB+Quart&brand=Rockford+Fosgate&type_plural=Component+Speaker+Systems&x=64&y=23&order=priceasc

שים לב מה יש לך באזור המחירים שאתה מדבר עליו. קומפוננט של MB QUART DSD שעולים שם 140$ ניתן גם דרך אגב לקנות בארץ ב700-900. כמו שאתה רואה יש מעט מאוד סטים במחיר הזה ורק את הרמקולים הכי זולים של כל חברה.

אני מבקש שלהבא תנסה להראות קצת יותר כבוד לדברים שאנשים אומרים לך, סך הכל מנסים לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי יש לי כבוד אילך ברור לי שאתה יותר מבין ממני אין פה ויכוח אבל

תבין שמעל רמה מסויימת של רמקולים אתה לא שומע את ההבדל זה העיניין... אני לא אודיופיל אני רוצה טראנסים בפול ווליום ושזה ישמע הכי פצצה שיש

המחיר סביר לכל נפש לא איזה מחירים שחיטה שלא שוים את זה

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שבין רמקול של 150$ לרמקול של 400$ יש הבדל גדול מאוד.

ובכלל הבדלים בין רמקולים זה הדבר הכי בולט בין רכיבי המערכת ואתה יכול לשמוע הבדלים גם בין רמקולים של 1000$ כי לכל רמקול יש צליל שמייחד אותו.

מה שאתה מחפש זה משהו אחר, אבל לכתוב שהכי יקרים והכי טובים לא עולים מעל 150$ זה פשוט לא נכון, כי זה המחירים של הזולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...