Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת רמקולים

nir321
שימו לב! השרשור הזה בן 7617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התקנתי רדיו דיסק mp3 של קנווד (דגם מחו"ל kdc-mpv622) ברכבי מסוג יונדאי אקסנט 5 דלתות.

כרגע מותקנים ברכב שני רמקולים קידמיים קטנים בדלתות הקידמיות ונראה לי שהם לא איכותיים מספיק לרדיו דיסק כזה.

שאלותי:

1. איזה סוג של רמקולים מומלץ להתקין ובאיזה אופן ומקום, במקום או בנוסף לרמקולים הקיימים. (התקציב 1000 ש"ח)

2. מה גודל הרמקולים שניתן להתקין ביונדאי אקסנט

3. על איזה פירמות או סוגי רמקולים אתם ממליצים האם פיוניר, קנווד או שגם פנסוניק ופירמות אחרות הולכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ברור שבמקום.. אין לך טעם להשאיר רמקולים לא איכותיים במערכת חדשה..

2. באמת שאין לי מושג, תפתח את הקאבר של הרמקול בדלת (אין לי מושג איך זה הולך באקסנט, אם זה פשוט כיסוי או לפרק את הכיסוי של הדלת עצמה..) ותבדוק.. כמו כן תבדוק אם 6 וחצי למשל גם יכול להכנס..

3.קנווד ופנסוניק.. זה לא רמקולים איכותיים..

אגב, מה לגבי לרכוש סט קומפונט במקום רק רמקולים קדמיים? חלוקה של צלילים הרבה יותר מפורטת וכמו כן אפשרות לשחק עם המיקום של הצלילים הגבוהים (טוויטר..)

נ.ב איזה מוזיקה אתה שומע?

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש אקסנט (96) והגודל שנכנס הוא 6.5 אינטש,בתקציב הזה יש מספר הצלצות:

1:mbq dsd 216 - עובד טוב גם ללא מגבר,רוב הקומפוננטים שטווח שלהם עד 50 וואט רמס יעבדו בצורה נאותה גם ללא מגבר,אם כי מגבר ישפר את האיכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שתבינו משאלותי אני ירוק לגמרי בתחום מערכות האודיו לרכב.

מה זה סט קומפוננטים? ועל מה אתם ממליצים?

נכתב כי קנווד ופנסוניק הם לא רמקולים איכותיים, עם כן מהם רמקולים איכותיים?

מהו "1:mbq dsd 216" שהומלץ לי בתגובה הקודמת?

במידה ואני קונה רמקולים קידמיים, האם יש טעם להעביר את הרמקולים הישנים לחלק האחורי של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שתבינו משאלותי אני ירוק לגמרי בתחום מערכות האודיו לרכב.

מה זה סט קומפוננטים? ועל מה אתם ממליצים?

נכתב כי קנווד ופנסוניק הם לא רמקולים איכותיים, עם כן מהם רמקולים איכותיים?

מהו "1:mbq dsd 216" שהומלץ לי בתגובה הקודמת?

במידה ואני קונה רמקולים קידמיים, האם יש טעם להעביר את הרמקולים הישנים לחלק האחורי של הרכב?

לגבי מזה קומפונט.. תסתכל נתתי הסבר קצרצר מזה בהודעה הקודמת שלי

וחשוב שתגיד איזו מוזיקה אתה שומע.. וככה לתאם את הרמקול.. כי בד"כ לרמקולים יש נטיות להכנס לתחומים מסוימים ואני אסביר, בחברה מסוימת השמע מודגש יותר בקטע של הפרדת צלילים, בחברה אחרת הבאסים ישמעו לך אחרת ויהיו יותר קצביים..

האמבי מועדים יותר למוזיקת ראפ, האוס, טראנס

אגב יש ביקורות ממש טובות על זה, ומחירם נע סביבות 900 שקל

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...