Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תערוכת אוטומוטור (זה השרשור הפעיל היחידי לאחר נעילת כל השאר).

aviad10
שימו לב! השרשור הזה בן 6596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל מה שאמרתי היה נכון .

אז לא הבנתי.

מה שאתה אומר זה , אם זה לא יוצא טוב , עדיף לא לנסות בכלל?

למנוע כניסת אנשים שלא שמו דאורדורנט?

להביא דוגמניות מהתחנה המרכזית הישנה? {יתרון?..}

אני לא הייתי בתצוגה , ואני גם לא הולך - אבל למה להיות אנטי?

חוץ מזה אני הייתי בים היום , וכל מה שאמרת תאם אחד לאחד למה שכתבת {כוסיות ,עארסים,מכות} פרט לנקניקיות , היה אסקימולימון ב 70 שקל.

אבל הכניסה הייתה חינם! , ומצאתי מקום וי אי פי ליד שני גימלאים חרוכים עם מטקות שחבטו בכדור גומי במהירויות שמוכרות בדר"כ רק לתושבים מואדי עארה.

כשהם עצרו לנוח אחד מהם רבץ על כיסא נוח והביצה הסוררת שלו נכנסה בדיוק בטווח הראיה שלי.

קלאסה 8) ..

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא נהנתי.

תערוכה ישראלית מצוייה, יכולות הפקה של טקס סיום כיתה ז', בלאגן מטורף, מחירים מפגרים לכל מיני דברים (פפסי קולה - 10 שקלים), ללא אטרקציות מיוחדות.

אבל היו מכוניות נחמדות - SLR, בנטלי, גיארדו...

היו כמה ביתנים לא רעים בכלל - מרצדס, סיאט, אלפא... PIT STOP נתנו תצוגה יפה מאוד (הגרמניות).

פגשתי הרבה אנשים שלא ראיתי מיליון שנה. וגם כאלה שלא ראיתי מעולם ;) (מלבד בפנטזיות כמובן).

היה חם.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציר הארוע מבחינתי:

שוטרים בשדרות רוקח מונעים מהנהגים הספונטניים להכנס לחניון (אותם נהגים חא^%ות שנוסעים בנתיב הפנוי במקביל לתור לכניסה לחניון, וכשמתקרבים לכניסה הם חותכים ונדחפים).

אז הפעם היה סדר, ושוטרים הקפידו שהחותכים למינהם לא ייכנסו. :mm_yeah:

בפנים:

עדר של VIP גדש את המתחם.

הגעתי בסביבות 13:00, ונכנסתי לביתן הראשי.

הרוב המוחלט של התערוכה היה כצפוי העתקה של אולמות התצוגה המוכרים, עם פה ושם מעט תוספות.

צילמתי את האטרציות לדעתי.

עקב נסיונות מרים של המארגנים משנים קודמות, בהם פורקו חלקים מרכבים, רוב הרכבים היו נעולים ולא ניתנה גישה אליהם.

במקום גם תצוגות של מתקיני סאונד, מכסחות דשא משופרות וחנויות אביזרים למינהם (מתחום הרכב) ותצוגת דואנסט של יובל מלמד באמפרזה.

אני הגעתי עם הזמנה, וכך גם החברים שפגשתי במקום.

אני מעריך שאחוז גבוה מהקהל הוא אכן אנשים שהתחום קרוב לליבם, ואני מקווה שהצליחו להשיג הזמנה מראש. (כולל שמר, שהגיע עם ההרכב המלא מליל הסדר).

עבור משפחות, המחפשות בילוי מעניין לילדים בחג - לדעתי המחיר גבוה מידי.

אוטומוטור 009.jpg

אוטומוטור 010.jpg

אוטומוטור 011.jpg

אוטומוטור 014.jpg

אוטומוטור 016.jpg

אוטומוטור 017.jpg

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת תמונות:

אוטומוטור 027.jpg

אוטומוטור 030.jpg

אוטומוטור 032.jpg

אוטומוטור 036.jpg

אוטומוטור 039.jpg

אוטומוטור 041.jpg

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12344

אוטומוטור 044.jpg

אוטומוטור 046.jpg

אוטומוטור 042.jpg

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי לא שווה 80 ש"ח (מזל שהיו לי הזמנות... :twisted: ) - אבל הבן שלי בן 4 נהנה מאוד. חוץ מזה התעצבנתי שבלון של "דורה אקספלורה" (הלהיט החדש של גילאי 4 עד 7) עלה 30 שקל.

אבל ברצינות, הדבר שהכי שימח אותי זה לראות את הביתן של ההתאחדות לספורט מוטורי. זהו - אנחנו על המפה. יש ספורט מוטורי בארץ! רק שיקימו מהר ממשלה ויתקינו כבר את התקנות שצריך. צריך לתת פה מילה טובה לדני לוי (טוב, גם טל שביט - שלא תעלב לי... :wink: ) - הבן-אדם פשוט לא מפסיק לקדם את הנושא (אפילו אני, לא מצליח להוציא מילה אחת של ביקורת הפעם!)!

חוץ מזה - וכמובן שאני משוחד - התלהבתי מאוד מה C2 VTS האדומה (רזמל - תרגיש חופשי לצרף תמונה). נראה לי שעם ההצלחות האחרונות של ה C2 על המסלולים השונים - היא קונה לה מהר אוהדים - גם בקרב חבריי נהגי הראלי. נראה לי שאם דורי מנור (לובינסקי) יחליט/ו לייבא כמה כאלו מוכנות כבר ל - CUP - לא יהיו חסרים קופצים!

אולי ההשבתה של ה 106S16 שלי במירוץ האחרון לא הייתה לשווא....

:twisted:

אלון

נ.ב. - גם זה קרה שם...

הבלונדינית המהממת ממרצדס שכולם קפצו לצילום משותף איתה ועם המרצדס - נדחתה רק על ידי גבר אחד...

עידו, הבן שלי... :wink:

אלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות לאנשים שעשו את אוטומוטור:

ברצוני להודות לאותו אחד שדחף אותי שניסתי לצלם את חבר שלי ליד הSLR.

ברצוני להודות לאותו אחד שהפליץ ליד ה 760 .

ברצוני להודות לאידיוט שעמד ליד הפאנטום וצרח "שלומי בוא תראה איזה אוטו חבל לך על הזמן" פעמיים באוזן שלי.

ברצוני להודות לקוף שרצה לנסות לתלוש תסמל של הפאנטום וצרח את זה בקולי קולות וגרם לי כמעט להקיא עליו.... אבל אז חשבתי מה לעזזל קוף יעשה עם סמל של רולס רוילס ? יראה לשאר הקופים בחבורה ? או אולי בשכונה ?

ברצוני להודות לאותו ילד שהיה חייב להידחף לי לתמונה שהצטלמתי ליד הגלוראדו כשהוא מסתכל לתוך המצלמה, הוא יכול להיות שקט שתפרצוף שלו אני לא ישכך הרבה זמן ואני יחזיר לו תתמונה ברגע שאני יראה אותו.

ברצוני להודות לנציגת המכירות של סובארו שלא ציחצחה שיינים כבר חצי שנה לפי הריח והצבע ואיך שפתחה תפה שלה כבר לא רציתי להיכנס לאולם לפני שהיא בכלל הספיקה להגיד שאי אפשר להיכנס.

ברצוני להודות לשמן שנדחף כדי לקחת את הכוס אייסקפה שרצו לתת לי....

ברצוני להודות לאידיוט שבא להסביר לי על זה שמרצדס זה ספרדי.

ברצוני להודות לתפוח אדמה הקטן שהתרוצץ ליד הפאנטום וצרך לחבר שלו "תראה תראה" כשהחבר שלו בכלל באולם תצוגה אחר....

ברצוני להודות לכל הקופים שהלכו להצטלם אם הדוגמנית שנמרחה על המרצדס וגרמו לה להקיא מאיך שהם נראים, ועכשיו בטח הם גברים כי יש להם תמונה איתה בצד של המסנגר'.

ברצוני להודות לאותה אישה מלאה שנכנסה לי בתמונה ועכשיו התמונה לא נכנסת לי אפילו לדסקטופ.

ברצוני להודות למוכר שכמעט שפך עלי שתיה.

ברצוני להודות לילד שישב שלוש שעות במגאן ספורט ולא נתן לאף אחד להיכנס כי בטח האוטו של אבא שלו....

ברצוני להודות לאידיוט שירק מסטיק ליד הלקסוס וגרם לחבר שלי ולעוד 100 אנשים להתחיל למרוח מסטיק על כל השטיחים.

ברצוני להודות לכל החבורות של הילדים המורעבים מאפריקה שהתנפלו על השוקולד של לקסוס כאילו מחלק שם שטרות של 200 אירו.

ברצוני להודות לגנב ששיכים לו כל המזנונים ודוכני המזון שמוכרים שתיה ואוכל במחירים של מסעדות במונקו.

ברצוני להודות לאותו ילד שדרך לי על הרגל.

ברצוני להודות לברחשים שהתעופפו שם ונדבקו לכל מקום אפשרי בגוף.

ברצוני להודות לאותם אנשים שדאגו להשתין על הריצפה בשירותים במקום להשתין באסלה....

ולבסוף ברצוני להודות למשטרת התנוע שדאגה לסגור כל פניה אפשרית ולגרום לפקקים של חצי שעה, ולשוטרים שעמדו באמצע הכביש ולא ידעו בעצמם מה הם עושים.

וכמובן שיש עוד רבים אחרים שאני חייב להם את תודתי אבל אני לא זוכר כרגע...

אז לסיום באמת תודה תודה לכל האנשים האלו שבזכותם הגעתי עד ליציאה! ושבזכותם תערוכת אוטמוטור השנה היתה הרבה יותר איכותית מבשנים קודמות!באמת תודה :mm_yeah:

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, ה-C2 VTS אכן הרשימה אותי מאוד, במיוחד עם מחיר של 120K ש"ח.ניגשתי וביקשתי להרשם לנסיעת מבחן.

הובהר לי שלא תנתן נסיעת מבחן במכונית הנ"ל.

כששאלתי למה קיבלתי תשובה בלתי מספקת בסגנון "אין טעם לקחת נסיעת מבחן ברכב שעושה 8 שניות מאפס למאה".

הנתון הזה לא ממש הרשים אותי, מה גם שלדעתי הרוב הגדול של המתעניינים בקטנה הזו לא ממש מעוניין בה בגלל נתוני ה-0 למאה שלה, אלא בגלל שהיא אולי הקטנה המתנהגת האחרונה שעדיין אפשר לרכוש.

אוטומוטור 025.jpg

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדון נשמע שעשית חיים,את החוויה שעברת אפשר לעשות בקלות פרק של סיינפלד,הייתי בטוח שבהודעה שלך יהיו תמונות.

תפרסם את התמונות עם הילד וכו' אני חייב לראות את זה. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות לאנשים שעשו את אוטומוטור:

ברצוני להודות לאותו אחד שדחף אותי שניסתי לצלם את חבר שלי ליד הSLR.

ברצוני להודות לאותו אחד שהפליץ ליד ה 760 .

ברצוני להודות לאידיוט שעמד ליד הפאנטום וצרח "שלומי בוא תראה איזה אוטו חבל לך על הזמן" פעמיים באוזן שלי.

ברצוני להודות לקוף שרצה לנסות לתלוש תסמל של הפאנטום וצרח את זה בקולי קולות וגרם לי כמעט להקיא עליו.... אבל אז חשבתי מה לעזזל קוף יעשה עם סמל של רולס רוילס ? יראה לשאר הקופים בחבורה ? או אולי בשכונה ?

ברצוני להודות לאותו ילד שהיה חייב להידחף לי לתמונה שהצטלמית ליד הגלוראדו כשהוא מסתכל לתוך המצלמה, הוא יכול להיות שקט שתפרצוף שלו אני לא ישכך הרבה זמן ואני יחזיר לו תתמונה ברגע שאני יראה אותו.

ברצוני להודות לנציגת המכירות של סובארו שלא ציחצחה שיינים כבר חצי שנה לפי הריח והצבע ואיך שפתחה תפה שלה כבר לא רציתי להיכנס לאולם לפני שהיא בכלל הספיקה להגיד שאי אפשר להיכנס.

ברצוני להודות לשמן שנדחף כדי לקחת את הכוס אייסקפה שרצו לתת לי....

ברצוני להודות לאידיוט שבא להסביר לי על זה שמרצדס זה ספרדי.

ברצוני להודות לתפוח אדמה הקטן שהתרוצץ ליד הפאנטום וצרך לחבר שלו "תראה תראה" כשהחבר שלו בכלל באולם תצוגה אחר....

ברצוני להודות לכל הקופים שהלכו להצטלם אם הדוגמנית שנמרחה על המרצדס וגרמו לה להקיא מאיך שהם נראים, ועכשיו בטח הם גברים כי יש להם תמונה איתה בצד של המסנגר'.

ברצוני להודות לאותה אישה מלאה שנכנסה לי בתמונה ועכשיו התמונה לא נכנסת לי אפילו לדסקטופ.

ברצוני להודות למוכר שכמעט שפך עלי שתיה.

ברצוני להודות לילד שישב שלוש שעות במגאן ספורט ולא נתן לאף אחד להיכנס כי בטח האוטו של אבא שלו....

ברצוני להודות לאידיוט שירק מסטיק ליד הלקסוס וגרם לחבר שלי ולעוד 100 אנשים להתחיל למרוח מסטיק על כל השטיחים.

ברצוני להודות לכל החבורות של הילדים המורעבים מאפריקה שהתנפלו על השוקולד של לקסוס כאילו מחלק שם שטרות של 200 אירו.

ברצוני להודות לגנב ששיכים לו כל המזנונים ודוכני המזון שמוכרים שתיה ואוכל במחירים של מסעדות במונקו.

ברצוני להודות לאותו ילד שדרך לי על הרגל.

ברצוני להודות לברחשים שהתעופפו שם ונדבקו לכל מקום אפשרי בגוף.

ברצוני להודות לאותם אנשים שדאגו להשתין על הריצפה בשירותים במקום להשתין באסלה....

ולבסוף ברצוני להודות למשטרת התנוע שדאגה לסגור כל פניה אפשרית ולגרום לפקקים של חצי שעה, ולשוטרים שעמדו באמצע הכביש ולא ידעו בעצמם מה הם עושים.

וכמובן שיש עוד רבים אחרים שאני חייב להם את תודתי אבל אני לא זוכר כרגע...

אז לסיום באמת תודה תודה לכל האנשים האלו שבזכותם הגעתי עד ליציאה! ושבזכותם תערוכת אוטמוטור השנה היתה הרבה יותר איכותית מבשנים קודמות!באמת תודה :mm_yeah:

ילדון ה 5,

אני חייב לציין - דרך ציורית נפלאה להעביר תמונה אמיתית על מה שהלך שם...

לפחות היום! אבל...

אין אבל... גם אם אני מתאמץ.

כשרוני הילדון... לא?

:mm_yeah:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...