Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשים ומכוניות

sara
שימו לב! השרשור הזה בן 6743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכה ,רכה , אבל לפחות מעבירה לפורום הנכון .

וכתוצאה מההעברה היא גם לא יכולה להגיב פה יותר - מושלם !

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעי חמודה, אין שום קשר להיותך אישה בפורום הזה. כל אחד פה נמדד לא ע"פ מינו אלא לפי הידע שלו. אין שום סיבה שתגידי שקיבלת יחס מזלזל - אני לא קיבלתי יחס מזלזל בכל הזמן שאני כותבת כאן - אז ברוכה הבאה לפורום - ותהני :)

פעם ראשונה שאני מסכים איתה.

[איתך, ליטל]

פעם ראשונה.

די ליילל "אני אישה אז..."

נו די

אנחנו לא בגן.

וכמו שכתב האדון פוז, אחד הייתרונות של נשים בפורום הוא הייחודיות שהן מביאות איתן, יחד עם העדר השועט אחריהן של מריירים.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון מה היחודיות?

כל מה שהיא עושה גם גבר עושה, ההבדל הוא שהגבר עושה את זה פעם בשנה במילואים והיא עושה את זה כל השנה בבית.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לקבל יחס יפה ?

תתפשטי.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, אתה עדיין מבקש מאמא רשות לעשות דברים ?

די, הגיע הזמן שתפסיק.

זה פאסה. :lol:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש בעייה עם הגברים בפורום:

קודם כל אני בתול וישי הורס לי את הסיכויים להיות מספר אחד של אחת הבחורות מהפורום. היא בטח תחשוב שכולנו שוביניסטים מחורבנים.

דבר שני אני לא מכיר הרבה נשים חוץ מאמא שלי וזה עוזר לי ללמוד על המין הנשי הרבה אני בכלל חשבתי שאתן יודעות להגיד רק "עזוב אותי אידיוט".

דבר שלישי אני מנסה להכניס את BLUE JAY לרשימה של האייסיקיו שלי ובטח יש פה מלא מלא תחרות.

טוב מה איכפת לי אני הייתי בנוירבוגרינג :D

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני מסכים איתה.

[איתך, ליטל]

פעם ראשונה.

די ליילל "אני אישה אז..."

נו די

אנחנו לא בגן.

וכמו שכתב האדון פוז, אחד הייתרונות של נשים בפורום הוא הייחודיות שהן מביאות איתן, יחד עם העדר השועט אחריהן של מריירים.

רון.

אבל זו לא אני זו יוליה:roll: (הציטוט שלה...)

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון - אני לא ליטל... אבל אני בטוחה שהיא שמחה עם זה שאתה מסכים אתה.

דניאל - לאייסי שלי יש WAITING LIST ו-IGNORE LIST - עוד לא החלטתי לאן אתה משתייך :D

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק כל הבחורות אותו דבר. גם כל המנהלים אותו דבר.

כלומר, המנהלים לא אותו דבר כמו הבחורות. הם אחד אותו דבר כמו השני. רק דבר אחד יש להם בראש - לשמור על ההיגיינה הפורומית.

הנה. קחו את השרשור הנעול הזה לדוגמא.

אה, כן. וכולכם בחזקת בתולים עד שלא הוכחה חפותכם. (ניתן להעלות הוכחות לשרשור תמונות מצחיקות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...