Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר: מדוע אתם לא רוצים סטיישן? (שרשור שהוקפץ פתאום אחרי 3 שנים)

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 5298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ועכשיו על סטיישנים בארץ, הסיבה לזה שהם לא כל כך מצליחים היא בגלל שמר. ישראלי רוצה מראה מכובד ורישמי והגרסת הסדאן תמיד יותר מתאימה לכך.

:roll::shock::puppydoge:conf::drinking::crazyeyes:bugeyed::screwy::shock2:

אתה מפריזים ביכולות שלו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כולכם נתתם סיבות טובות ומנומקות למה רכבי סטיישן לא פופולריים בארץ, אבל (וזה אבל גדול), לא נתתם את הסיבה העיקרית למה הם כל כך פופולרים באירופה, והסיבה היא הרבה יותר בנאלית ממה שכולכם מדמיינים... רכב סטיישן מוכר לצרכי מס באירופה.

עכשיו, אם מדינת ישראל הייתה מוכנה להכיר לי באיזה אימפרצה טורבו סטיישן או RS4, רק תגידו לי באיזה תור צריך להעמד מאחורי כל המוני בית ישראל!

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
הייתי בחו"ל מספר פעמים בחיי הקצרים ולא יכולתי להתעלם מהעובדה שכול אוטו שלישי שם הוא סטיישן. כמובן שרוב הסטיישנים שם לא מוכרים בארץ מהסיבה הפשוטה שהיבואן כאן יודע שלא יקנו אותם (לדוגמא: סיטרואן C5 סטיישן). לי עצמי יש סטיישן, ממנו אני מאד מרוצה. עכשיו, העובדות הן כדלקמנצ'יק (תקנו אותי כמובן, אם אני טועה): הסטיישן, בדרך כלל, משתמש באותה פלטפורמה כמו של הסדן (לעיתים רחוקות קצת יותר ארוך וגם אז מדובר בסנטימטרים ספורים ולא משמעותיים), מתנהג כמעט תמיד כמו הסדן, נמצא באותה קבוצה (מבחינת מס) כמו הסדן, אבל נותן הרבה יותר נוחיות/פרקטיות. כלומר, אני חושב שהסטיישן הוא אוטו הרבה יותר "נכון", ולא הבנתי אף פעם את ההסתיגות כאן בארץ מסוג רכב זה. אני אישית לא מאמין שהבדל הזעום במחיר הוא הסיבה, יש כאן משהו מעבר.

מה דעתכם?

אני בעצמי בא מאירופה וחייב להגיד שאני לא כ"כ הבנתי מה הולך פה בארץ, למה אין סטיישנים...

נכון שישראלים לא מבינים כלום במכוניות וקונים רק משה ראו בפרסומת בעיתון בעמוד האחרון, בסגנון של יונדאי אקסנת או שברולט אופרה אבל עובדה שסטיישן זה פרקטי זה לא מספיק???

סדאן - זה לא יפה, לא פראקטי, לא נוח, לא שימושי וכו'... אז למה לקנות??? שמעתי כאן "פוזה"???

די אנשים, איזה פוזה, אנחנו קונים סופר מיני כמו קאיה ריאו סדאן וחושבים שזה רכב משפחתי... זה מצחיק...

בקיצור אני תמיד נהגתי על סטיישן ולעולם לא אבין את הטעם הרע הישראלי במכוניות...

(((EUROPEAN DRIVER)))

מחפש בנרות - Skoda Felicia Laurin & Kement 1.6 GLXi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ער לעובדה שאתה עונה לשרשור שסיים את חייו בשיבה טובה לפני 3 שנים? :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיישן סטיישן..

לדודים שלי היו שני 405 סטיישן אחת ידנית אחת אוטומט ורק זכרונות טובים מהרכב הזה.

יקרים הסטיישנים ועל ריק, גגון זול יותר.

Pajero, Clio

And my spectacular Megane:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הנושא הוקפץ...

אין כמו סטיישן - פרקטי ונוח יותר.

לא חסר סטיישן שנראות טוב - A6, A4 (וכמובן ה-S וה-RS), סדרה 5 (וכמובן שה-M), מונדיאו, B4, אוקטביה (בעיקר ה-vRS), כרומה, פאסאט (בעיקר ה-R36) וכן הלאה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט קניתי לגאסי לפני שנתיים, אבל בדיוק אז היבואן תפס-תחת והקפיץ את מחירי הסטיישן. שאר היבואנים עשו זאת הרבה לפניו. אם המחיר היה זהה, הייתי הולך על זה בטוח.

הייתי בחו"ל מספר פעמים בחיי הקצרים ולא יכולתי להתעלם מהעובדה שכול אוטו שלישי שם הוא סטיישן. כמובן שרוב הסטיישנים שם לא מוכרים בארץ מהסיבה הפשוטה שהיבואן כאן יודע שלא יקנו אותם (לדוגמא: סיטרואן C5 סטיישן). לי עצמי יש סטיישן, ממנו אני מאד מרוצה. עכשיו, העובדות הן כדלקמנצ'יק (תקנו אותי כמובן, אם אני טועה): הסטיישן, בדרך כלל, משתמש באותה פלטפורמה כמו של הסדן (לעיתים רחוקות קצת יותר ארוך וגם אז מדובר בסנטימטרים ספורים ולא משמעותיים), מתנהג כמעט תמיד כמו הסדן, נמצא באותה קבוצה (מבחינת מס) כמו הסדן, אבל נותן הרבה יותר נוחיות/פרקטיות. כלומר, אני חושב שהסטיישן הוא אוטו הרבה יותר "נכון", ולא הבנתי אף פעם את ההסתיגות כאן בארץ מסוג רכב זה. אני אישית לא מאמין שהבדל הזעום במחיר הוא הסיבה, יש כאן משהו מעבר.

מה דעתכם?

היום B4 סטיישן 2 ליטר עולה בדיוק כמו סדאן (148K)

ערוך :

ואו, אשכול משנת 2005.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שממש משעמם לאנשים ביום כיפור

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת הנסיעות שלי לגרמניה הזמנתי רכב קטן ובמקום זה "צ'ופרתי" בסטיישן פורד , זה קילקל לי את כל הטיול , הסטיישנים מגושמות , כל רוורס זה סיוט מתמשך במיוחד אם טועים בכבישים באיזורים הכפריים של גרמניה .

היתרון היחידי שזה טוב להומלסים כי אם מקפלים את המושב האחורי אז אפשר לעשות מיטה מזה נוחה או בשביל זיון ואין איפה או אם לא רוצים לבזבז כסף לבית מלון לנסיעה לאילת :-).

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו שעושה לי את זה יותר מסטיישן מהירה. זה פשוט מגניב, והעובדה שאתה יכול לסחוב ארון קבורה (על תכולתו) מאחור רק מחזקת. בכלל, אני לא מוכן לגעת בסדאנים - זה פשוט לא שימושי לעומת האצ'בק, במיוחד אם אתה צריך לסחוב כלמיני דברים בעלי מידות משונות. סטיישן משלב את הטוב שבשני העולמות. ונראה מגניב.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש מלא מאזדה 5 בכבישים אולי עכשיו היבואנים יראו שיש קהל לא קטן

לדעתי בעיר הגדולה אין מקום לרכב יותר גדול מSMART עלוב אבל לא נורא אם יש חנייה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש 7 מקומות ברכב-שימושי כמו סטיישן ואפנתי בתצורת הג'יפ.

אפנתי זה הכי, אחי :shock:

גם הכי מתחשב, בסביבה ובסובבים, גם הכי חסכוני, הכי בטוח, הכי עולה על מדרכות ליד בית הקפה, הכי "סופר" ג'יפ בנסיעות לסופרמרקט, ובכלל - הכי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...