Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם להחרים ולשבות על מחירי הדלק בארץ?

yaroni25
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לארגן הפגנה כלל ארצית על מחירי הדלק בארץ???

תהיו כמו באירופה,שם מחרימים את הממשלה שרק מעלה בכמה אגורות כול דבר!!

רכב בישבלי זה זה כמו בחורה , מפנקים אותו והוא יפנק אתכם.:roll:

http://images.google.co.il/images?q=gmc%20vandura&hl=iw&lr=&sa=N&tab=wi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

רעיון טוב, אבל צריך קהל גדול שיהיה מאוחד ואכן יקבל את ההחלטה ויצא בקול גדול על המחירים שכל הזמן מרקיעים שחקים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני רוצה להיות משבית שמחות אבל...

יש לך צרכנים שלא כלכלי להם לשבות על מחירי הדלק -> משאיות, מוניות, וכדומה

ויש לך צרכנים לא מעטים שמחיר הדלק הוא על הז*ן שלהם -> ליסינגים...

מה קיבלנו? חלק לא משמעותי ממשתמשי הכבישים שלא יצטרפו אז אפשר לעשות הרבה בלגן לא חוקי עם קצת אנשים (כמו ה"כתומים") או להבין שהמקרה קצת אבוד...

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון טוב, אבל צריך קהל גדול שיהיה מאוחד ואכן יקבל את ההחלטה ויצא בקול גדול על המחירים שכל הזמן מרקיעים שחקים.

ל'

ליטל אם יעשו חרם והמחירים ירדו, אז לפז יהיו פחות רווחים, ואולי יאלצו לסגור את סניפי הילואו...ומה אז ?

כמובן שהכל בהומור וברוח טובה....

כל הנושא הזה של מרד הוא בדיוני ולא יצא לפועל, כל שניה מישהו בא לפה וצועק למרד, ו5 דקות אחרי זה הדף הזה יורד לעוד איזה תא מת איפה שהוא הרחק בדאטה בייס של השרת

וזה לא לעיניין....מרד לא יעזור פה, גם לא שביתות ולא נעליים - רוצה לעשות משהו מועיל ? תעשה שיירה שתעלה לירושליים ותחסום כבישים בנסיעה איטית...רוצה לעשות משהו יותר קטלני ? תצליח להגיע לאוטו של ראש הממשלה תגנוב לו ת'דלק מהמיכל, ותשאיר מכתב שהדלק יקר אז אין ברירה אלא לגנוב מאוכלי החינם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטל אם יעשו חרם והמחירים ירדו, אז לפז יהיו פחות רווחים, ואולי יאלצו לסגור את סניפי הילואו...ומה אז ?

כמובן שהכל בהומור וברוח טובה....

כל הנושא הזה של מרד הוא בדיוני ולא יצא לפועל, כל שניה מישהו בא לפה וצועק למרד, ו5 דקות אחרי זה הדף הזה יורד לעוד איזה תא מת איפה שהוא הרחק בדאטה בייס של השרת

וזה לא לעיניין....מרד לא יעזור פה, גם לא שביתות ולא נעליים - רוצה לעשות משהו מועיל ? תעשה שיירה שתעלה לירושליים ותחסום כבישים בנסיעה איטית...רוצה לעשות משהו יותר קטלני ? תצליח להגיע לאוטו של ראש הממשלה תגנוב לו ת'דלק מהמיכל, ותשאיר מכתב שהדלק יקר אז אין ברירה אלא לגנוב מאוכלי החינם

בתכלס אנחנו יכולים לעשות את זה, לא?

אני בכיף מצטרף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון, בואו נתחיל במרד "קטן".

כמה מכם משלמים "דמי שרות" בתחנות דלק מהשעה 20:00 בערבי חג ושבתות???

אולי כולם יתדלקו לפני שמתחילים לגבות דמי שרות, שזה צעד מאוד מאוד קטן ולא דורש מהנהג לעשות דבר רק לתדלק את הרכב בתחנות שלא גובות דמי שרות.

כמה אנשים לדעתך יצטרפו לרעיון ויתדלקו לפני שגובים דמי שרות?

מעטים, כי לאנשים לא כל כך אכפת, כולם קוראים בזעקה גדולה ואז הכל נרגע וכולם משלמים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיים לא משלם דמי שירות, אני ממלא לבד בשירות עצמי.

הבעיה היא שלרוב האנשים ממש לא איכפת, כולם דופקים ונידפקים ולכן נמשיך לאכול קש .

הכל שטויות, עוד יומיים נשכח שדיברנו על זה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו צריכים ללמוד מהאמריקאים אני הייתי בארה"ב לפני שנתיים ואתה עובר בתחנות דלק אחת ליד השניה,אחד מהם מציאה מחיר כלשהו והשניה מציאה את אותו דבר מינוס 2 סנט.....

אתה רואה משהו כמו 10 מכוניות בתור של ההוא הזול יותר ולא אכפת להם לחכות העיקר העיקרון של הצרכן שולט....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים שביתות ענק שהיו באירופה, שביתת נהגי המשאיות למשל.

זה אפשרי הכל אפשרי אם רוצים, העניין שבישראל יש קטע של "נחייה עם זה", מוכנים לקבל הכל.

בארצות הברית הדלק עולה פחות משני שקל, ברוסיה הממשלה מפקחת על מחיר מסויים לדלק בכל העולם עובדים נכון רק פה לא.

שביתה או מחאה לא מארגנים דרך פורום, מוציאים אנשים לרחובות, מדברים ברדיו, עושים סטיקרים.

אומרים ששביתה זה 90 אחוז דיבור עם התיקשורת הם צודקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר בחברה דיברנו על זה שבמקום אחר היו משביתים את הכל לכמה ימים ואנחנו לא כח קנייה אני מדבר על ציי הרכבים, כל ציי המשאיות וההובלות, וגם הנהגים, ואז תיראו שירדו המחירים, תאמינו לי כבר הדלק עולה יותר מידי הם עוברים גבול שם למעלה כי הם יודעים שיש פרייאירים. אם יש מי שישלם יש מי שיקח ככה זה. במקומות אחרים נהגי משאיות חסמו אוטוסטרדות שלמות ועשו בלאגנים, העיקר יגידו ביבי נלחם במונופולים. עושקים אותנו ללא רחם ואף אחד לא מוחה.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסים על דלק וסיגריות הכי קל להעלות.

הרי אנשים יקנו סיגריות גם אם חפיסה תעלה 50 ש"ח.

כנ"ל לגבי הדלק.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות זה מוצר צריכה קיומי ממש....

וליטל : אני מתדלק בשירות עצמי תמיד ככה ש...

בלי קשר כל המרדים האלו לא עובדים...למה ? כי אין מה שמאגד את כולם ומכתיב...נגיד שהמוניות עשו שביתה, כל מנהלי התחנות הורו לנהגים לשבות....מה שאומר שאדם אחד מוציא החוצה בין 70 ל400 מוניות...

ככה זה לא יעבוד סתם....כל אחד זועק וצועק ואז שמגיע הרגע אומר "מה אני אפסיד יום עבודה ? מה אני אכשיו אסע עד ירושליים לזעוק על מחיר הדלק - וכמה יעלה לי דלק לירושליים הלוך חזור ?" מבינה את התמונה מותק ? מצטער - אבל דברים כאלו לא יעבדו...לצערי הרב כל שנותר הוא לספוג את המהלומה ולהוריד את הראש...

ליטל - מבסוט עליך על ההשתתפות בפורום, תביאי חברות - נמאס שעולם הרכב כלכך חד צדדי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבים לעשות משהו ולהתמקד על זה כול הזמן, גם בחתימה שלי אני ישנה את הלוגו למהפכה במחירי הדלק בארץ

לי נמאס מהמדינה הזאת ת'אמת. עשיתי שירות קרבי,עושה מילואים,משלם מיסים גבוהים,וכה שאני יעשה אני לא גומר את החודש בגלל מנהיגים שמפשלים כול חייהם.

רכב בישבלי זה זה כמו בחורה , מפנקים אותו והוא יפנק אתכם.:roll:

http://images.google.co.il/images?q=gmc%20vandura&hl=iw&lr=&sa=N&tab=wi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...