Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לדעתכם בנושא קניית רכב שעבר תאונה

amit520

פוסטים מומלצים

מצאתי קיה פיקנטו 2017 עם קילומטראז׳ של 71000

עכשיו הבעלים אומר שנכנסו בו בחניה והביטוח החליף לו דלת. המחיר שהוא דורש זה 55,000. 

לא יותר מידי למצב כזה? אפשר לבקש להוריד על החלפה כזאת?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש לראות דו״ח שמאי ודו״ח מסלקה ביטוחית. אם קיימת ירידה בערך הרכב היא תצויין בהם

לא ציינת מה מחיר המחירון.

עד כמה שאני יודע החלפת דלת, אם היתה התיקון היחיד ובוצעה כראוי, לא אמורה להפחית מערך הרכב. אבל, כאמור, כיוון שהתיקון בוצע על חשבון הביטוח קל לבדוק האם היתה ירידת ערך.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה המחירון של הרכב הספציפי ובכמה נמכרים רכבים עם נתונים דומים. כדי לענות לך לגבי המחיר המבוקש.

בכל מקרה, תתחיל מהבדיקה הכי בסיסית :

תבקש מהמוכר שיוציא היסטוריה ביטוחית ממרכז סליקה של חברות הביטוח :

https://slika-ins.co.il/

עולה 10₪, שם יהיה רשום סכום התיקון וסכום ירידת ערך ששולמה.

אין הורדה גדולה  בשווי ברכב בגלל דלת שהוחלפה, אתה צריך להבין האם זה רק דלת או משהו יותר רציני. וגם תראה שלא היו תביעות נוספות.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

תבקש לראות דו״ח שמאי ודו״ח מסלקה ביטוחית. אם קיימת ירידה בערך הרכב היא תצויין בהם

לא ציינת מה מחיר המחירון.

עד כמה שאני יודע החלפת דלת, אם היתה התיקון היחיד ובוצעה כראוי, לא אמורה להפחית מערך הרכב. אבל, כאמור, כיוון שהתיקון בוצע על חשבון הביטוח קל לבדוק האם היתה ירידת ערך.

מחירון יצא כמעט 50000. מאיפה אפשר להביא את הדוחות שהזכרת? צריך לקחת את הרכב לבדיקה או שזה אמור להיות קיים כבר אחרי ההחלפה של הביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את דו"ח השמאי ואת דו"ח המסלקה עליך לבקש מהמוכר. את דו"ח המסלקה תוכל להוציא גם בעצמך, אבל יידרשו לך פרטים מרישיון הרכב. העלות 10 ש"ח.

לגבי בדיקה מטעמך - לא הייתי מוותר. יכולים להיות נזקים שלא שולמו על ידי ביטוח ולפיכך לא יופיעו בשום דו"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לכל מילה שנאמרה. לבדוק בשבע עיניים דו''ח סליקה. כמות הפעמים שמוכר אמר לי "החליפו דלת, החליפו רק כנף" ובדו''ח סליקה התברר שמדובר בירידת ערך מעל 4%, גדולה מאד. אגב, יש מוכרים רבים שאימצו זאת כשיטה, נותנים לך גילוי נאות ש "הייתה תאונה קלה בחנייה של הבית", ולאחר מכן מתברר שהנזק גדול בהרבה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...