Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם לא חושבים שיש מקום לבטל אירועים ביום העצמאות?!

אליעזר

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ללא קשר למופעים ולחגיגות העצמאות (אני שונא את ההמוניות והבלאגן שזה יוצר)

בעקבות המלחמה הזאת שיניתי קצת את המחשבה

אם לא היום, אז מתי ?

אני לא הולך ונהיה צעיר יותר, במדינה הנפלאה הזו אני יכול לסוע בכביש עם והילד שלי במושב האחורי יכול לחטוף כדור תועה,

אני יכול לעמוד בכביש ולסיים את חיי כי איזה מחבל החליט להתפוצץ או לירות על כל מי שעומד בפקק

מה יעזור לחטופים שאני אשב בבית ? מה יעזור למפונים ?

אישית לא מעניין אותי כן חגיגות לא חגיגות, אבל לשאלתך, אם לא עכשיו אז מתי ? (כי מחר יכול להיות שאני לא אהיה כאן)

• אהבתי 5
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה יעזור או לא יעזור לחטופים, אישית לא מרגיש במצב רוח לחגוג משהו השנה.

כנראה אלך ל״חגיגה״ בכיכר החטופים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חוגג. אין מצב רוח ואין חשק.

לגיסי ואשתו נוספו שתי בנות קטנות למשפחה. הוריהן נרצחו ב-7.

דווקא הם כן יחגגו.

"אין ברירה. צער יש מספיק, אז מקוששים רגעים קטנים של שמחה, כי החיים נמשכים למרות הכל".

מצב בלתי אפשרי סידרו לנו הנבלות האלה. ימח שמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא מסוגל לחגוג אבל בהחלט בעד שמי שמרגיש שהוא יכול שיחגוג.

כל הקורבנות האלה הוקרבו כדי שנוכל לחגוג ולנהל חיים נורמטיביים.

• אהבתי 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמטריד אותי הוא שלא מבטלים את הצפירות, בימים אלה זה מקפיץ כל אחש. וגם הזיקוקים שמלווים רעש פיצוצים.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, אליעזר כתב:

אני יודע שהימים קשים והנושא רגיש, אבל רואה את המטוסים חגים כעת מעל הכנסת, כנראה חזרות גנרליות. ומשהו מרגיש לי לא נכון.

זה מטס ליום הזיכרון לא לעצמאות. המטס והמשט של יום העצמאות בוטלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מתנגד לקריאות שלא לחגוג או של חלילה להפוך את יום העצמאות לעוד יום של אבל.

לתפיסתי, הקריאות בעניין הן חסרות אחריות וגובלות בפופוליזם שמדבר לסוג מסוים של פופולוס מתת-זן פולני. אני משוכנע שאירועי האבל יקבלו ביטוי ראוי ומשמעותי ביום הזכרון (חובה שכך יעשה) אבל מחוץ ליום הזכרון יש חשיבות עצומה לחגיגות ולהתנהלות שגרתית (זמבורות מעיקות, ספריי קצף מגעיל ודביק ומנגלים מסריחים. אם אני הייתי ראש עיר זה גם היה כולל זיקוקים).

בקונטקס הזה, מדינת ישראל ידעה לחגוג את יום העצמאות הראשון, בעיצומה של מלחמת העצמאות (עם אלפי חללים ומעט מאוד תושבים):

https://blog.nli.org.il/chov-first-independence-day/

(גילוי נאות, כותב השורות האלה שיך לתת-הזן הפולני ובשגרה לא ממש סובל את חגיגות יום העצמאות שמפריעות לו לישון)

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, omerkot כתב:

אם אני הייתי ראש עיר זה גם היה כולל זיקוקים

נכון שאתה גר צפונית לאשדוד ודרומית לנהריה?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך @המגיב

בד״כ אני לא מתייחס לתגובות שלך, אבל דווקא פה, הייתי שמח אם היית מפרט מה כל כך מצחיק במה שכתבתי.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום העצמאות שלנו נחגג באופן סמלי ומיוחד לאחר יום הזכרון. חללי מערכות ישראל נפלו בשביל שנחגוג את יום העצמאות.

את האויבים שלנו מעולם לא באמת הכרענו (בדרך כלל בגלל לחץ של "ידידים") - אם היינו באמת מכריעים, כנראה שהיום לא היינו איפה שהיינו. כיום אני מבין יותר ויותר שבעצם את כל המלחמות שלנו סיימנו בחוסר הכרעה כלשהו, ופשוט המשיכו לחיות עם התוצאות - שאלו התקבעו. נושא החטופים הוא כאוב ועצוב לכולם, אבל אני לא רואה הצדקה לביטול יום העצמאות בגלל זה. קשה להסביר את זה - אני פשוט חושב שזה לא מצדיק. הביטול לא ישנה כלום בנוגע לכך. יתכן שאפשר וכדאי לבטא את העניין כחלק מהיום הזה.

"חשק" או "חוסר חשק" של חלקנו לחגוג את היום זה לא שיקול רלוונטי. אף אחד לא אומר שצריך לקפוץ משמחה ביום הזה. יש לו משמעות סמלית ברמת המדינה וברמת העם - אנחנו עם חופשי בארצנו.

עריכה אחרונה על ידי Ido.G
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברמת המדינה והשלטון המקומי חובה לחגוג בצורה מכובדת את יום העצמאות. 

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אפשר לנהוג במכוניות יוקרה כשאנחנו עדיין במלחמה.

שכל מי שיש לו מכונית שעולה מעל 150K יפקיד אותי למשרדי הצנע ונוכל לחיות חיים מלאי דמגוגיה עד שכל החטופים יחזרו חיים (או מתים, כי רובם כנראה כבר מתים)

• רעיון גרוע 5
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...