Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המעז מנצח: צבעתי את הג׳אנטים שלי

Fraysa

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Supertigre כתב:

יש כאן רשימה של חלק מהגוונים של חישוקי הגלגלים של ב.מ.וו, 

כן, מכיר את הרשימה, אך לצערי לא הצלחתי למצוא את הקודים המקבילים לקודי צבע האלה במניפות הצבעים שרייטק משתמשים בהם. בכלל, קשה מאוד להגיע לגימור של הצבעים שלהם מהמפעל על גבול הבלתי אפשרי, בטח עם שיטת צביעה כמו powder coating.   

לפני 6 שעות, Supertigre כתב:

הם גם מתקנים חישוקים, כלומר שפשופי מדרכה, או שרק צובעים? 

באתר שלהם כתוב שכן, אם כי אני לא ביררתי על זה. אך נשמע הגיוני, בסוף הם תיקנו את החישוקים שלי לפני הצביעה, תהליך שכלל שיוף מלבד ניקוי חול. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.5.2024 בשעה 12:19, Fraysa כתב:

תודה רבה! כמו שאמרתי, אני עדיין צריך לישון על זה - וכמו שאני מכיר את עצמי, אני כנראה אצבע אותם שוב :-).

תמיד אומרים שהאדם מכיר את עצמו הכי טוב.

אז לא הצלחתי לישון בלילה, ושניה לפני שהחזרתי לג.מ פורטל את הג׳אנטים, אמרתי לו שאני אחזיק אותם רק עוד קצת ומיד נסעתי שוב לפנצ׳רייה שלי להחזיר את הג׳אנטים הזמניים ולפרק את הג׳אנטים המקוריים, ולאחר מכן עוד שעה נסיעה לרייטק. כל הטררם הזה לקח משהו כמו 3 שעות עד שהגעתי לרייטק כי זה היה בבוקר והכל היה פקוק.

הפעם הלכנו על הצבע שיאמר לזכות גל שהוא התעקש שאקח בהתחלה, שזה פשוט כסוף ״קלאסי״. הסיבה שלא רציתי אותו בהתחלה היא משום שבדוגמית הוא היה נראה לי מעט בנאלי מדי ומעט כהה ממה שתכננתי, אבל גל הראה לי כל מיני עבודות שהוא עשה איתו והוא קצת גדל עליי.

היום אספתי אותם שוב, הלכתי שוב להרכיב את הצמיגים והרי התוצאה השנייה:

image.thumb.png.261f81aa87014b552988a3a785bfa466.pngimage.thumb.png.7bd749082a5e39d228cfadc1cd9ddc73.png

לצערי אין לי תמונה מלאה של הרכב, משום שכבר ירדה השמש וזה פחות הצטלם יפה - אבל מבטיח לצלם בימים הקרובים ולפרסם כאן.

האם אני אוהב את התוצאה השנייה? עוד לא החלטתי. האם אני אוהב יותר מהקודמת? בהחלט. הפעם הצבע הרבה יותר ״מתכתי״ (מטאלי) ביחס לצבע הקודם שהיה נראה מאוד סאטין/מט. הנצנצים במטאליות שלו מאוד בולטים, בעיקר בשמש, והגוון הרבה יותר קרוב למה שכיוונתי אליו מלכתחילה.

האם תהיה איטרציה נוספת של צביעה? כנראה שלא, כי יש גבול כמה כסף אני יכול לשרוף על הדבר הזה. אבל אני חושב שעם התוצאה השנייה אני כבר אוכל לישון יותר טוב בלילה.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • אהבתי 4

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.5.2024 בשעה 17:40, Fraysa כתב:

לצערי אין לי תמונה מלאה של הרכב, משום שכבר ירדה השמש וזה פחות הצטלם יפה - אבל מבטיח לצלם בימים הקרובים ולפרסם כאן.

(הטמבון בגוון מעט שונה מצבע הרכב כי אין עליו PPF, זה יסתדר בקרוב).

78BE7A6E-A301-40F4-A191-B4CF2770E653_1_105_c.thumb.jpeg.9f6bc42b478f078f93be77390e53091e.jpeg

כמו שאמרתי, לא בדיוק מה שכיוונתי אליו - אבל נראה הרבה יותר סביל ואני חושב שאני אוכל לחיות עם זה לזמן הקרוב.

מה שכן, נראה לי שגם ספייסרים של יזיקו.

• אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לשים ציפוי קרמי על הPPF, הרכב ישאר נקי יותר זמן.

הצבע החדש מעולה.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל עושה יופי של עבודה - והוא צבר גם הרבה ניסיון בנושא כך שיש לו ידע נצבר, אבל כן, הוא לא נוטה "ליעץ" כיון שבסופו של דבר הוא לא רוצה - ובצדק - לקחת אחריות על משהו שתאהב או לא תאהב. אוטו שלך, אחריות שלך, הוא רק מבצע, ולגישה הזו יש יתרונות וחסרונות כמובן.

הוא צבע לי שילדה של אופנוע, ועוד כל מיני דברים, תמיד יצא איכותי מאוד, ואני ממליץ עליו בכל הזדמנות. חבל רק שהוא תקוע בחור בקיבינימט וזה קצת מבאס :-)

עריכה אחרונה על ידי Fazer
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ראיתי היום בימרית עם ג'אנטים שהיו מוכרים לי משום מה...רק אחרי שנייה נפל לי האסימון..במציאות זה נראה מעולה!

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Fraysa הסתכלתי עכשיו על תמונות של hyper silver בהשוואה לתמונות של הבימרית שלך וזה נראה מאוד דומה - שוב, לפחות בתמונות.

מצד שני, אם אתה לא שלם עם זה, ואתה רוצה התאמת צבע מדוייקת, או גוון מיוחד לבחירתך, אולי אפשר לצבוע על ה powder coating, להשתמש בו כבסיס לצבע ועליו לתת את הגוון המדויק. לא יודע אם עושים את זה בחישוקים, אבל כשחיפשתי איך לצבוע את השלדה של האופנוע היו כאלו שהמליצו על פורמט כזה כדי להנות מהעמידות של powder ביחד עם גוון מדוייק שאפשר להשיג כנראה רק בריסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Coro כתב:

כדאי לשים ציפוי קרמי על הPPF, הרכב ישאר נקי יותר זמן.

הצבע החדש מעולה.

אני מתכנן להעיף את ה-PPF בקרוב - הבעלים הקודם שם אותו כשהרכב היה חדש אי שם ב-2016 אז המצב שלו לא להיט, מה גם שאני אישית לא מתחבר לאפקט הסאטין שלו ואני מעדיף את הצבע המקורי המטאלי. אמנם תהיה פחות הגנה, אבל המצב שלו כל כך גרוע שזה עדיף בלעדיו.

לפני 3 שעות, Fazer כתב:

אבל כן, הוא לא נוטה "ליעץ" כיון שבסופו של דבר הוא לא רוצה - ובצדק - לקחת אחריות על משהו שתאהב או לא תאהב. אוטו שלך, אחריות שלך, הוא רק מבצע, ולגישה הזו יש יתרונות וחסרונות כמובן.

אני אישית חושב שאם אתה מציע ללקוחות שירות של צביעת ג׳אנטים כן שווה להחזיק ארסנל צבעים שיותר מתאים לכך (מהמחקר שעשיתי מאז תחילת התהליך ראיתי שישנן חברות בחו״ל שמחזיקות אבקות עם רפליקות צבע מדויקות מאוד). 

לפני שעה, FlicK כתב:

במקרה ראיתי היום בימרית עם ג'אנטים שהיו מוכרים לי משום מה...רק אחרי שנייה נפל לי האסימון..במציאות זה נראה מעולה!

פעם הבאה תגיד שלום :-). מקווה שלא חתכתי אותך בגסות או משהו.

לפני כשעה, Fazer כתב:

@Fraysa הסתכלתי עכשיו על תמונות של hyper silver בהשוואה לתמונות של הבימרית שלך וזה נראה מאוד דומה - שוב, לפחות בתמונות.

מצד שני, אם אתה לא שלם עם זה, ואתה רוצה התאמת צבע מדוייקת, או גוון מיוחד לבחירתך, אולי אפשר לצבוע על ה powder coating, להשתמש בו כבסיס לצבע ועליו לתת את הגוון המדויק. לא יודע אם עושים את זה בחישוקים, אבל כשחיפשתי איך לצבוע את השלדה של האופנוע היו כאלו שהמליצו על פורמט כזה כדי להנות מהעמידות של powder ביחד עם גוון מדוייק שאפשר להשיג כנראה רק בריסוס.

תשמע, התהליך הזה כבר עלה לי כל כך הרבה שלמצוא עכשיו מישהו שיהרוס את מה שיש לי עד כה זה יהיה סיכון גדול מדי. מה גם שמהחיפוש הקצר שעשיתי לא מצאתי מישהו שמתמחה ספציפית בצביעת ג׳נאטים. אני יודע שפחחי רכב לפעמים מציעים את זה - אבל אני חושש שהם לא יצליחו להגיע לגימור המדויק שמגיעים איתו עם powdercoating.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Fraysa כתב:

כן שווה להחזיק ארסנל צבעים שיותר מתאים לכך

אתה צודק, אבל לדעתי זה לא הביזנס העיקרי שלו, ולכן אני מניח שבשביל צביעה כזו מפעם לפעם לא שווה לו להחזיק אבקות לא סטאנדרטיות.

לפני 5 שעות, Fraysa כתב:

זה יהיה סיכון גדול מדי.

אתה צודק, רק הצגתי את האופציה, אבל כמו שכתבתי לפחות בתמונות זה נראה מאוד דומה למקור והרבה יותר יפה מהצבע המקורי של החישוקים.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Fraysa כתב:

פעם הבאה תגיד שלום :-). מקווה שלא חתכתי אותך בגסות או משהו.

הפעם הייתי בצד של ההולכי רגל, בדיוק ראיתי אותך יוצא מחניון.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוצאה הראשונה הייתה מגניבה אך פחות מתאימה. סיבוב שני יצא פגז!

מצחיק, לשנייה חשבתי שזה הרכב של אחי(רכב תאום בהכל!).

תתחדש.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.5.2024 בשעה 12:19, Fraysa כתב:

האמת שכשהייתי שם הרהרתי ועלתה לי בדיוק המחשבה הזו. אם הייתה איזושהי תוכנה שיכולת לצלם בה את הרכב ולהתאים לו ג׳אנטים מקוריים (בדגש על מקוריים) מכל חברה אפשרית, כולל מניפת צבעים (כמו RAL לדוגמה) - זה היה מושלם. קצת מוזר שאין כזה דבר.

לאחי היה פיז'ו 208 לפני כמה שנים ואחי הקטן שהוא צייר אלוף השתעשע לו בתמונת הרכב בפוטושופ וצבע לו את הרכב,
האח שהוא בעל הרכב אהב וצבע את הרכב בגוון ההוא,

אם משקיעים כל כך הרבה כסף ואין תוכנה לצבעים האלו אולי כדאי לבחור צבעים מתוך המניפה הקיימת ולנסות לראות איך יצא בפוטושופ,

כמובן שזה לא יהיה מדויק ב100% אבל כיוון אפשר לקבל...

בכל מקרה לדעתי הצבע החדש של הג'נטים ממש יפה והולם את הרכב שלך, תתחדש!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...