Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף סוזקי קרוסאובר או מיצובישי ASX

עמו

פוסטים מומלצים

"ביליתי" לא מעט עם asx כרכב חליפי.

למעט נושא האמינות בו הוא כנראה מצטיין - הרכב גרוע בכל היבט: צריכת דלק גבוהה, תא נוסעים מאוד מיושן, הנדסת אנוש לא טובה בעיקר בגלל שבשלל מתיחות הפנים שעבר הרכב - נוספו מערכות שונות ותקעו את הכפתורים שלהם איפה שהיה מקום...

המולטימדיה בהרכבה מקומית ומאוד מיושנת ולא נוחה לשימוש...

גם הסוזוקי רכב מאוד וותיק שעבר מתיחת פנים. אך אני מניח שיחידת ההנעה נעימה יותר מזו שב- asx (ולא היברידית כמו שמפרסם היבואן).

אני במקומך הייתי בוחר במאזדה cx30 היא הרבה יותר מודרנית עם תא נוסעים איכותי ויחידת הנעה פשוטה שתתרום לאמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.4.2024 בשעה 22:26, סולל הדרך כתב:

לא הייתי קונה רכב חדש לקראת סוף היצור שחו

נכון, הרכב לא מעודכן  אבל מצד שני הוא כנראה יהיה יותר אמין כי במהלל מתיחות הפנים היצרן מתקן בעיות שהיו לפני מתיחת הפנים.

בנוסף, הרבה פעמים לקראת סוף חיי הדגם, כדי להפוך אותו לאטרקטיבי - רשימת האבזור נדיבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, mottis כתב:

"ביליתי" לא מעט עם asx כרכב חליפי.

למעט נושא האמינות בו הוא כנראה מצטיין - הרכב גרוע בכל היבט: צריכת דלק גבוהה, תא נוסעים מאוד מיושן, הנדסת אנוש לא טובה בעיקר בגלל שבשלל מתיחות הפנים שעבר הרכב - נוספו מערכות שונות ותקעו את הכפתורים שלהם איפה שהיה מקום...

המולטימדיה בהרכבה מקומית ומאוד מיושנת ולא נוחה לשימוש...

אני לא חולק על המסקנות אלא על הנתונים

הנדסת האנוש טובה כמו בכל יפנומטית של שנות התשעים, הכל במקומו, שום דבר לא השתנה במהלך המליון שנות יצור של הרכב
לא תקעו שום דבר ולא נוסף שום דבר!
לגבי המולטימדיה, הבנתי שבחדשות יש כבר תמיכה ב CP, בכל מקרה נוחות השיומוש במולטימדיה, היא לא בעייתית באף דור, אלא שהדור הראשון הוא פשוט מכשיר חלש מאוד
בכל מקרה פינה שאפשר לסגור ב 1500 ש"ח היא לא סיבה לפסילת רכב
גם לגבי צריכת הדלק אני לא מסכים, כל 2 ליטר אטמוספרי צורך ככה וככה, בנהיגה רגועה אני על המשאבה ב 11.5-12.5 ק"מ/ליטר בכל התדלוקים, לא טסלה אבל ממש נסבל

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...