Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ps5 vs asymmetric 6

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

התחדשתי בסיאט איביזה קופרה 2017 ואני צריך להחליף צמיגים. אני מתלבט בין שני הדגמים ורציתי לשמוע את דעתכם. 

מדובר בנסיעה יום יומית ואני מחפש צמיג טוב שיוכל לתת מענה מעט ספורטיבי אבל גם לשרת בנסיעה רגועה. אם יש דגמים אחרים מומלצים אז גם אשמח לשמוע. 

תודה מראש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קודם כל תתחדש!

לפני כשבועיים החלפתי מהPS4 הגמורים שהיו לי לPS5.

אני לא חושב שהגעתי ל-1000 ק"מ אז בטוח לא חוויתי את המקסימום ביצועים של הצמיג הזה, אבל אכלתי עליו המון סרטים בהתחלה. 

קודם כל בתור התחלה הרכב מרגיש טיפה גבוה יותר, אני לא יודע אם זה בגלל שהצמיגים הקודמים היו ממש גמורים בלי בשר, או שהצמיג החדש יש בו יותר בשר , או פשוט שילוב של שניהם. (לחץ אוויר אצלי לא כזה גבוה, 32 קדימה 30 אחורה, כי אני מעדיף אחיזה ובמיוחד רוצה שהתחושה של ההגה תהיה קשיחה ולא קלה).

בהתחלה ממש היה קשה לי להתרגל, הרגשתי שהצמיג נמרח ומחליק ביחס לPS4 שהרגישו לי ממש בטון באחיזה, גם פניות וגם עיקולים.

אחרי כמה התייעצויות והרגעות הבנתי שזה צמיג חדש ושצריך לתת לו זמן, שיש עליו כל מיני חומרים שעדיין לא ירדו לגמרי .

בגדול אני יכול להגיד שכן אני מרגיש שיפור לעומת הקילומטרים הממש ראשונים, אבל אני עדיין לא משוכנע שזה צמיג יותר טוב מהPS4. לדעתי הצמיג הזה עשוי ככה שיחזיק יותר קילומטרים ושיהיה יותר נוח בDAILY. לגבי אחיזה ברטוב לא ממש יצא לי לבדוק, אנחנו כבר בסוף החורף.

לשאלתך, אם אתה מחפש צמיג מעט ספורטיבי ושיהיה נוח בנסיעה רגועה אני דווקא חושב שהPS5 יתאים לך.

לגבי האסימטריק 6 אין לי ניסיון אבל הבנתי שזה צמיג שהוא נוטה יותר לכיוון הסמי דליק (תקנו אותי אם אני טועה) ופחות יהיה לך נוח איתו.

לא לשכוח בכל מקרה אחרי החלפה של צמיגים לדעתי כדאי לך להיכנס לכיוון פרונט, אם אתה צריך המלצה על בעל מקצוע דבר איתי בפרטי.

עריכה אחרונה על ידי hondacivic02es
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי מ PS4 ל ASY6 וההבדל מורגש בעיקר בטיולי נהיגה/גיחות לנס וכו' - ה ASY6 אוחז יותר, מתקשר יותר, ונמרח פחות. במסלול לעומת זאת הוא הרגיש יותר טוב בקצת אבל לא באיזו קפיצת מדרגה כמו בכבישים ציבוריים, כנראה כשאתה ממש על קצה האחיזה הצמיגים האלה מראים התנהגות דומה סה"כ.
שמעתי מלא מעט אנשים שהחליפו PS4 ב PS5 ששניהם דומים מאוד ולכן ההשוואה תהיה רלוונטית גם לך.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לאמר הרבה על ASY6, כי בפעם האחרונה שהיה לי ASY על הרכב, זה היה ASY3 (הרבה גומי נשחק מאז). הייתה לי אז רביעייה. זוג אחד החלפתי ל-PS4 (והיה שיפור משמעותי), וזוג שני החלפתי כשנה מאוחר יותר, וכבר ל-PS5 (ושם היה שיפור משמעותי עוד יותר). קח בחשבון שחלק מהשיפור אצלי (ואני בטוח שגם אצל השאר פה שכתבו על לשיפור בהחלפה) נובע ממעבר מצמיגים ישנים ושחוקים לחדשים. וכמובן שיכול להיות ש-Goodyear השתפרו במשך 3 דורות, אבל לא רציתי לעשות ניסויים כאלה באלפי שקלים - ה-PS5 מוצאים חן בעיניי מאוד (מכל הבחינות - אחיזה, תקשורת, נוחות), אז את ה-PS4 הישנים מעט החלפתי לאחרונה בזוג PS5 חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי מ ps4s ל ps5. כמובן צריך איזה 500 קילומטר לצמיג החדש. ps4s היו בני כמעט 3 והפסיקו בכלל לאחוז. עם ps5 האחיזה חזרה להיות כמו פעם. מאד מרוצה ממנו

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, 98civic כתב:

עברתי מ ps4s ל ps5. כמובן צריך איזה 500 קילומטר לצמיג החדש. ps4s היו בני כמעט 3 והפסיקו בכלל לאחוז. עם ps5 האחיזה חזרה להיות כמו פעם. מאד מרוצה ממנו

הPS5 לא מרגיש לך שנמרח קצת בפניות חזקות\קיצוניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הנעה אחורית יחסית חזקה והייתה לי בעיה של ממש לצאת מהמקום. עכשיו אין בעיה ואני לא תוקף פניות בכלל אז אין מענה בנושא הזה

• רעיון טוב! 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, bigmik כתב:

סליחה שנכנס בשאלה, עלות? ואיפה? אם אפשר לדעת לרביעייה בבקשה.

אם אתה שואל לגבי הPS5, אני קניתי רביעייה אצל בן מטייר מאסטר עלה לי 3000 ש"ח. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...