Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת דרכים באשמתי בלי נפגעים רק רכוש

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם

אתמול נכנסתי לצומת באזור תעשיה ורק ברגע האחרון שמתי לב לתמרור עצור אז יצא שנכנסתי לצומת על בערך 30 40 קמש ונתקעתי בפולטריילר שבא מצד ימין ונכנסתי בצד שמאל שלו.הרכב שלי הלך טוטאלוס ואין נפגעים.סיכמנו שאני לוקח אחריות מן הסתם והחלפנו פרטים והמשכנו.דיברתי עם הביטוח שלי שאני אשם ואקח אחריות כשתהיה תביעה.

האם חברת הביטוח תדווח למשרד רישוי על התאונה שנכנסתי לצומת בעצור ופגעתי במשאית וישללו לי רישיון או שהיא רק תעביר תשלום לחברת ביטוח התובעת  ואני אשלם רק השתתפות עצמית?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק בלבד? ספק אם יעניין מישהו.

חוץ מזה - מה היקף הנזק לשני הרכבים יחד? ספק אם תרצה לשלם מכיסך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

נזק בלבד? ספק אם יעניין מישהו.

חוץ מזה - מה היקף הנזק לשני הרכבים יחד? ספק אם תרצה לשלם מכיסך.

נזק בלבד לרכוש.

האוטו שלי הלך.נמכר לברזל.במשאית פגעתי בצד שמאל שלה די מקדימה איפה שמשאבת אויר כך הבנתי.הם יתבעו צד ג שלי 

השאלה אם אקבל שלילה פתאום?לא היה משטרה וסתם החלפנו פרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בישראל, לא בגרמניה. קשה לי להאמין שמישהו יתעניין. תקבל כמה טפסים לחתימה והמזכרת היחידה תהיה, אולי, עליית הפרמיה בשנים הקרובות.

אבל גם אם תהיה הפתעה רעה זה אבוד לך, אין לך מה לעשות בעניין. ללמוד את הלקח ולהמשיך בחייך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשה להאמין. חברות ביטוח לא מדווחות על תאונות נזק בלבד לרשויות ואף אחד לא יעמיד אותך לדין או יטיל עליך סנקציות כלשהן. 

תן לביטוח לסגור את הענין, תפיק לקחים לגבי הערנות שלך (זה לא רק תמרור עצור, המשאית היתה מימין, כך שזכות הקדימה שלה גם בלי תמרור) והמשך בחייך ביתר תשומת לב על הכביש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...